 |
Forumas » Akustika » Kiek dB jau kenkia klausai
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 19, 01:27 |
|
|
|
|
Tie visi galvos skausmai ir sirdies darbo sutrikimo skatinimas wisai neidomu, net baugu Geriau bachurai uprojektuokit toki aparaciuka kuris generuotu tam tikra dazni nuo kurio panom "uzsinoretu" Cia tai dalykas butu Revoliucija sex prekiu asortimentuose  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 19, 01:39 |
|
|
|
|
| wudizzz rašo: |
o kaip pasidaryt toki daikciuka kuris galetu meisyti suskaupt ar net kad zmogus pradetu isterikuot ? bet svarbu kad tox daikciukas veiktu kokiu 5m spinduliu
butu idomu per pamoka padet i spintele uz mokytojo kedes ir ijungt
zet ar istengtu pamokint kanors  |
Cia nieko ipatingo Pasiemi NPN ir PNP (MP37, MP42 ) tranzus pora varzu (1k 51k) koki garsiakalbi (kuo mazesni, nes kompaktiskesnis tada susirenka) ir viena kondika, o cia jau zaidi su talpom, nuo kurio paciam pradeda skaudeti galva paklausius 1min , ta ir parenki Toki buvau susirinkes 10 Kl tai atsimenu mokitoja net maga isnese is klases kad tas ausu vimbimas digtu, bet deja garsas nepradingo ir kas svarbiausia nesuprasi is kurios klases vietos tas garsas sklinda Bet visas sitas zaidimas turejo savo pasekmes, kai tevam teko ateiti pas direktore  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 19, 02:58 |
|
|
|
|
Del panu tu cia gerai sugalvojai tik, kad jos turetu but elektronines jei nori su kokiu pricingalu prisiviliot!  |
|
|
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 19, 03:23 |
|
|
|
|
taj pakisk po lova basavyka, kaimerga atsises paleiski koki 16hz dazni, pamatysi kip uzsinores  |
|
|
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 20, 00:01 |
|
|
|
|
Enshteinas ar tiktu tam aparatui kur zvimbia nuo S30 aukstadaznis garsiakalbis?
Ir biski placiau paaiskink kaip ji padaryt  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 20, 01:04 |
|
|
|
|
| WoW rašo: |
Enshteinas ar tiktu tam aparatui kur zvimbia nuo S30 aukstadaznis garsiakalbis?
Ir biski placiau paaiskink kaip ji padaryt  |
Tinka betkoks cypalas. Duok savo pasta imesiu schema (ten nieko nera bet aiskinti prie kokios kojeles ka jungti, blem tingiu) Jo matinimas 4.5V, daugiau keliant itampa kaista MP42, tai galvoju padarytyi "truputuka" galingesni Vietoi tu MP pakeisti kokius KT su radijatoriais, uzdeti didesnes galios varzas ir is teliko istraukt garsiakalbi, tai uzmetus 0.05mKf konda, pajungus 20 V itampa neblogas alermas turetu gautis,o uzdejus dar mazesnies talpos konda, tai ir infra garsas kokiu 30m spinduliu smegenis krustu , bet jau garsiakalbis siam reikalui nelabai tiktu,ir isvis kam reik to infra, geriausia Galinga alerma susirinkt is sitos schemutes principo
 |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 20, 01:23 |
|
|
|
|
| geriau parink geresnio jautrumo garsiakalbiuka, nereiks galios kelt. piezika koki, dinaminiai nelabai tinka. |
|
|
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 20, 01:26 |
|
|
|
|
nu neisivazduoju kaip tu su teliko piscialka planuoji infra garsa isgaut?
i dar pajunges konda nuosekliai su 0.xxx uF  |
|
|
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 20, 02:39 |
|
|
|
|
nu siaip cia tauta gal infragarso nuo ultragarso neatskiria, infragarso su jojia piscialpa neisgausi, cia tas pats kaip su soobu ultragarsa isgauti.
o siaip tie daiktai realiai naugojami, planuoju pats toki pasidaryti: pora tranziuku, gal net SMD, dar kelios dalys, kox pjezo garsiakalbiukas ir turiu mini ultragarso saltini, o jo bijo visi vabzdziai ir dar kartais net sunys nu aisku nebutina kad sunys visada bijotu, bet kai aplinkui nematai negirgi ir nejauti jokio uodo muses ar kokios moskes, tai net ir miske malonumas
p.s. sako ir grauzikai bijo  |
|
|
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 21, 03:50 |
|
|
|
|
Įmes kir man tą schemą... noriu pasidaryt cypalą.... Mokytojus panervinsiu.. Mano mailas... mustek1@one.lt |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 21, 16:44 |
|
|
|
|
| Juokai juokais, bet turekit omeny, kad tos pacios pavojaus klausai ribos galioja ir negirdimiem dazniam, taigi jei pakursit "mokytoju nervuokli" su kokiais 120dB, tai bus nekas, oi nekas paciu ausim, nors to gal ir nesuvoksit... |
|
_________________ Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Kiek dB jau kenkia klausai |
Parašytas: 2005 01 21, 18:59 |
|
|
|
|
WXN teisingai sako, tik greiciausiai ne ausys kentes, o nervai Tas sypimas galvoje girdimas ir nesuprasi kur sio garso saltinis, beja tikrai nerviskai veikia tai bachurai jei darys ziurekit, kad kiti nepastebetu, kad turit ta cypala, o tai pamacius nepyrgai bus Issiunciau ta cemute(betkuriuo atzvilgiu uz pasekmes neatsakau) |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|