Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 19:55. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » padekit del audiobahn aw1200n
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 21, 00:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
paskaiciuosiu tau bandpassa (bet vistiek noreciau pralekti su b omega Very Happy )
tik pasakyk iskarto ,ko tori ,kiek imanoma daugiau kokybes (t.y. kad butu kiek imanoma maziau baubimu ) ,bet tada prarasi zemu ,t.y. jie gros bet tyliau ar per viduri ar ko . krc esme yra tokia arba daug slegio ,bet kokybes 0 arba zymiai maziau slegio bet tada gal net pavyks isgirsti koks instrumentas groja (cia jau labiau priklausys nuo garsiakalbio) ,aiskui galima ir tarpinius variantus rinktis Smile
beje skaiciavimai nebus labai tikslus ,nes nezinau kokia tavo masinos daznine charakteristika ,tai primesiu ,kad nuo 50hz zemyn po +12db per oktava.
tokiu principu paskaiciavau sau deze (v-10es Cool ),tai labai man patinka ,ir slegio salone normaliai ir lauke nesigirdi ir dar galima daugmaz klausyti betokia muzika (apie klasika ir cicinus nekalbu) , o anksciau kai turejau lempines dezes ,tai reikedavo labai atsirinkti gabalus ,kurie gerai kala ir per uzima neuzgozia visu kitu garsu Smile
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 21, 00:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
noriu neriaalios kokybes ir nezmonisko garso:)jei rimtai tai noreciau 50 na 50 ,na gal siektiek i kokybes puse daugiau nes "smarves" jis ir taip turi o kai jau uzsimanysiu slegio tai dar ant stipro yra visokie basboostai subsonikai ir t.t atvaziuok i siaulius galesi lakstyt,na gal as prie kokios progos i kauna atleksiu tavo evru paklausyt:)kai vaziavau i kauna pasimt savo subo reikeja pastave iskart vaziuot deze daryt ,bet va beda tokia kad buvo mazdaug 1h 30min nakties
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 21, 01:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu jo ,tokiu metu mazdaug valgau ,o per valgi nemandagu trugdyti Very Happy
ok ,kai bus laiko paskaiciuosiu
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 21, 15:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
cia gal jau pusricius puse 2h nakties valgai?Smile)))) Laughing
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 21, 20:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nea ,cia taip buna kai ilgai kanors veikiu (pvz koki kursini darau ar dara ka..) tai praeina daug laiko nuo vakarienes ,tai vel isalkstu Very Happy naktipieciai mazdaug Smile
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 22, 21:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o cia tipo tokie patys parametrai shito dalyko kaip 1200q ,ane? parasyk kiek max litru gali skirti dezei ?
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 22, 22:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
taip parametrai tokiepatys kaip ir aw 1200q tik manasis kokiais 5db jautresnis nes su grotelem:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) jap dezei nesinoretu skirti daugiau nei 70l nes ten jau kopustu balionas guli.suprantu kad sis subas noretu didesnes dezes bet deja yra kaip yra
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 22, 23:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na jei pasitiki parametrais ,tai paskaiciavau : galine kamera 35L ,priekine 30L
nezinojau kokiu fazikus nori deti ,tai jei 10cm skersmens 2 tai po 29cm ilgio ,jei 10cm viena tai ilgis 10.5 cm Smile galine kamera reiketu 100% dampinti , priekine kamera tik sieneles apklijuoti . I siuos turius neieina nei faziko nei garsiakalbio uzimami turiai .
jei noresi kitokiu faziku skersmenu (pvz jei turi koki custom storio vamzdi) tai parasyk ,parasysiu koks ilgis turetu buti Smile
taigi gausis ~70L vidinio dezes turio . o kaip pas tave tas balionas stovi ? palei sedyne ar sone ?
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 22, 23:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
balionas palei sedynes ir jo ten nera kaip kitaip idet nes vienoj pusej zapaske stacia sone kitam irankiams padaryta specialiai detuves
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 22, 23:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jei gali parasyk koks tuning hz ventiliuojamos kameros ,o cia tie 70l gavos del to kad i mano remus tilpt ar kad toks turis daugmaz geras,ir buk zmogus parodyk print scren'a ka gero grafikas rodo


Paskutinį kartą redagavo oliux, 2005 12 22, 23:52. Redaguota 1 kartą
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 22, 23:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o tai bus faina uzduotis deze imontuoti tiap ,kad galetum fazika i salona isivesti ,dar turint omenyje ,kad jie vienas 10cm ,tai trumpas. varyti koki 20 cm skersmen ,tai ir ~100% garantija ,kad nesvilpautu Smile
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 23, 00:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na i palange daug problemu nebus padaryt nes balionas gan giliai ten ,jei padarius fazika siek tiek lenkta tai iseitu net pro orginaliu koloneli vieta iskist fazika ,nepyk bet grafika suvedes sk tai issigandau gumbas iki beveik +7db,baisu del to kad mano dabartine deze irgi su panasiu gumbu,o i jbl suvedus duomenis tai ilgi padarius 10 prie ilgio paraso kad plotis permazas ir net neduoda ilgio,na papasakok ko as nesuprantu?
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 23, 00:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
siaip turetu buti ~100litru , spaudziau iki ~65 pagal tavo poreikius , uzsidek tuning ~55hz ant jbl (o tikroveje tai pasiekiama ilginant fazika) jei nori grazesnio grafiko Smile as skaiciavau su bass box pro ,tai nezinodamas tavo masinos audio charakteristikos primeciau nuo 50hz zemyn po +12db Smile (mano masinai tai suveike) ta gumba galesi pasireguliuoti keisdamas faziko ilgi , taip jau gaunasi ,darant pagal custom turi , o beje +6db nera blogai jei tie +6 yra ties visa charakteristika Smile beje tikroveje ,jei susumuotum tikra garsiakalbio charakteristika su masinos akustine charakteristika ,tai turbut isvis issigastum kokios bangos eina .
duok maila atsiusiu grafika . tokia deze padares galesi keisdamas faziko ilgi pasireguliuoti kaip tau geriausiai groja
siaip yra toks dalykas ,kad faziko plotas turetu buti bent puse garsiakalbio ploto ,kitaip gali parpti ir svilpti ,nebet imtum plonesni fazika su uzapvalintais galais ,taip sumazinama oro turbulencija vamzdyje. ten tuos fazikus parasiau tik siaip ,nes nezinau ka tu turi ar ka ketini pirkti (krc laukiau tavo reakcijos)
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 23, 01:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
oliux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na mailas mantas100@delfi.lt, o jbl tai meto kazkodel kad plotis per mazas ,o jam tinkamas tai 60-100cm plotis o ilgi isvis meta minusini,na rodyk ka tau rodo:)dar klausimelis zaidziant su winisd kai gali dezes draiverius rinktis banpasui kokius imti reik?
 padekit del audiobahn aw1200n
PranešimasParašytas: 2005 12 23, 01:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na va issiunciau Smile beje ,reikia nepamirsti ,kad tiek jbl ,tiek mano primestas skaiciavimas (toks ten ir skaiciavimas,zaidziu su ksiaciais ir tiek ) yra tik apytikslis ,nes ten neivertinamas konkretaus automobilio turis ir kitoks slamstas ,taigi geriausia viska padarius susireguliuoti fazika taip ,kad smagiausiai grotu Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama