 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 13:22. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas???
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 17, 00:40 |
|
|
|
|
| niu tadu ieskosim Seas dinamu, nium gerbemieji pazenge audiofilai, niu gerai suxx tos koloneles, reklama, bet su gerais dinamikais ir saziningai sukonstruotos jos tikrai skambes geriau uz mano dabartines skardines, dar labai mazai patirties turiu koloneliu konstarvime, tai gatavas pvz. su brezinukais, schemutem gera starto aikstele, trupuciuka pasiderint filtriuka, susipjaustau plokstes, saziningai surenku ir megaujuos graziu kuriniu, kuris gerai skamba (man) ismoksiu daug, po ju galesiu konstruot kitas, o sitas parduosiu bent uz savikaina. |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 17, 18:58 |
|
|
|
|
| Monika rašo: |
| su gerais dinamikais ir saziningai sukonstruotos jos tikrai skambes geriau uz mano dabartines skardines, dar labai mazai patirties turiu koloneliu konstarvime, tai gatavas pvz. su brezinukais, schemutem gera starto aikstele, trupuciuka pasiderint filtriuka, susipjaustau plokstes, saziningai surenku ir megaujuos graziu kuriniu, kuris gerai skamba (man) ismoksiu daug, po ju galesiu konstruot kitas, o sitas parduosiu bent uz savikaina. |
ScanSpeek garsiakalbiu galima nusipirkti. http://www.hifisound.de/oxid/oxid.php/tpl//lang/0/cl/alist/cnid/9e24072ae8f9f64d1.89279323 Bet jie brangus, ir kaip jau rase Kaudio nera pats geriausias pasirinkimas.
Labai gerai skamba Peerless garsiakalbiai. Konkreciai rekomenduociau HDS182 850439, Jis dabar labai atpigo, nekainuoja ne 200Lt Spikarej. Aukstiems galima naudoti Morel MDT29 (arba dar geriau MDT30) Reiketu gaminti 12-16litru dezes.Garsiakalbiai kainuotu apie 700Lt, Filtrai labai paprasti.Panasus projektai:
http://www.diyspeakers.net/Projects/Dillon/Metaphor.pdf
http://www.io.com/~patman/s2.html
Jei pageidaujama aukstesnes kokybes, dar geriau skamba ETON 372/32/7 HEX arba 360/37/7 http://www.schuro.de/eton.htm (arba is Intertechnik)
Jiems i pora tiktu Morel MDT33, arba Focal aukstadazniai. Vien garsiakalbiai kainuos virs 2000Lt, bet skamba tikrai puikiai!!!
Dar geresni skambejima galima pasiekti su placiajuosciais Lowter, Fostex, Supravox, Altec bet kainos ten dar aukstesnes. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 19, 13:54 |
|
|
|
|
Kažkaip labai jau gaila išmesti jau sutvertą dėžę. Kaip minėjau viska pasidariau pagal brėžinius (ProAC 2.5 Klonas). Bet kai iškilo problemų su tais Scan-Speak reikia kažką kitaip galvoti. Kad ir pigiau būtų ir kad visai pinigų į balą neišmesti. Gal galėtumėt ką patarti, teisingiau gal galima būtų kokius dinamikus mano jau sumeistrautoms dėžėms. Dėžės: (AxPxG) mm
1000 x 200 x 265. Sienelių storis 30 mm, vidinių pertvarų 22 mm. |
|
|
|
|
|
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 19, 18:00 |
|
|
|
|
| tai jei nusipirksi kokias kolonkes, kurioms paskaiciuosi turi, ir uzteks dezej esamo jau, tai dar kiek reikia turi viduje sumazinsi, ir turesi kitoki jau turi, o dezes liks tos pacios. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 19, 19:55 |
|
|
|
|
| na jei viduj turis 30 litru, o tavo garsiukams reikes 20 litru, tai sumazink turi, ar jau viska susukes, uzkamses, apdailines ir nebeiseis? |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 20, 00:57 |
|
|
|
|
| leopard raso "viska susukes" . o ar butina papildomai susukt visa deze medvarsciais jei ir taip jau suklijuota (as pvz gaminau deze is 19 mm storio MDF, o tie medvarsciai tik perplesia detales (nu tipo plysiai atsiranda), medvarscius naudojau 2,5 mm diametro ir dar pries jiems susukant bandziau grezt 1,5 mm diametro skylutes...... vis vien gaudys gaunas).. klijavau lipalu, viduj pilna pertvaru-sustiprinimu,,,,,,,varztu nusprendziau nedet. AR ISSIARDYS DEZE? |
|
|
|
|
|
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 20, 01:13 |
|
|
|
|
| neturetu, jei gerai suspaudei, pertvaru yra, tai susirakino deze ir viskas. Nebent gali didele, tada anksciau ar veliau issivibruos. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 20, 04:22 |
|
|
|
|
| Ramunas-p rašo: |
Kažkaip labai jau gaila išmesti jau sutvertą dėžę. Kaip minėjau viska pasidariau pagal brėžinius (ProAC 2.5 Klonas). Bet kai iškilo problemų su tais Scan-Speak reikia kažką kitaip galvoti. Kad ir pigiau būtų ir kad visai pinigų į balą neišmesti. Gal galėtumėt ką patarti, teisingiau gal galima būtų kokius dinamikus mano jau sumeistrautoms dėžėms. Dėžės: (AxPxG) mm
1000 x 200 x 265. Sienelių storis 30 mm, vidinių pertvarų 22 mm. |
Yra Spikarej ir originaliu Scan-Speaku http://www.spikare.lt/index.php?id=2&lang=lt&acc=show&begin=0&fid=164&pcode=GASSZ18W8535&pmode= Taigi gali pabaigti pradeta projekta. (aukstadaznius taip pat galima rasti) Bet galima surasti ir kitus neblogus garsiakalbius, kurie tik i 23L dezes. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Ar tiks tie patys fitrai skirtingiems dinamikas??? |
Parašytas: 2005 12 20, 09:35 |
|
|
|
|
| Labai jau didelė kaina gaunasi su tasis scean-speakais. Nesu tikras ar tikrai gerai viską padarysiu, o kažkaip 1400 Lt tik dinamikams išleisti pernelyg drasu man būtų. Kaip galėčiau parinkti pigesnius dinamikus jau esamom dėžėms?? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |