Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 17:49. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 13:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Maniškis TA-F420. Ne stebuklas, bet kaip už 300Lt mano poreikius patenkina 100% (turėjau specifinių kriterijų renkantis, šitas atitiko viską). O dėl kokybės, tai labai subjektyvus dalykas - man, pvz., jis skamba gerai ir jo kokybės pakanka, kitas gi tą patį daiktą su šūdais ir žemėm maišo... Taip kad griebk tą Marantz'ą ir manau nenusivilsi... Visgi jį audYofYlas parduoda Smile

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 15:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vsa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pries daug metu Acapellos salone girdejau ta Marantza PM80 -labai patiko.Tik kaina man buvo per didele.
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 16:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vinor
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
SONY 530ES pats prasčiausias iš ES serijos ir mokėti tokią sumą Shocked tikrai nesąmonė, pas lenkus jau 300 litų ribose jie eina. geriau 505 ar 570, nes 570 modelis vėl š....
kilti reikia į 7 seriją, bet kainos ten jau kitos.
gal geriau žiūrėti kokį seną resiverį ir stiprintuvai neblogi ir radija bus ? pavyzdžiui Sansui, kaip tik www.skelbiu.lt yra.
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 16:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xumot rašo:
Maniškis TA-F420. Ne stebuklas, bet kaip už 300Lt mano poreikius patenkina 100% (turėjau specifinių kriterijų renkantis, šitas atitiko viską). O dėl kokybės, tai labai subjektyvus dalykas - man, pvz., jis skamba gerai ir jo kokybės pakanka, kitas gi tą patį daiktą su šūdais ir žemėm maišo... Taip kad griebk tą Marantz'ą ir manau nenusivilsi... Visgi jį audYofYlas parduoda Smile

Mano reikalvaimai neperdidziausi, kadangi tevukas naudos tai kad butu kuo primytivesnis valdymas, tik potenciometrai, jokiu skaitmeniniu nesamoniu ant stiprintuvo, tembrams reaguliuot tik zemi ir auksti, zinoma kuo kokibiskesnis ir grazesnis skambesys (cia kaip minejai labai jau individualu) ir dizainas pagal koloneles tamsus, tai pakolkas tas Maranzas labai jau vilioja.
Beja tevukas turejo Odisej 002 pakol as kazkada nepasiciupes is jo galo nepadariau 2xAV160 Rolling Eyes
Beabejo sutinku geriau isgirsti, bet kai pats esu 3000Km nuo tevynes nelabai kas iseina Smile
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 16:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vinor rašo:
SONY 530ES pats prasčiausias iš ES serijos ir mokėti tokią sumą Shocked tikrai nesąmonė, pas lenkus jau 300 litų ribose jie eina. geriau 505 ar 570, nes 570 modelis vėl š....
kilti reikia į 7 seriją, bet kainos ten jau kitos.
gal geriau žiūrėti kokį seną resiverį ir stiprintuvai neblogi ir radija bus ? pavyzdžiui Sansui, kaip tik www.skelbiu.lt yra.

Siaip SONY kiek dirbau su auto apratura, blogi prisiminimai, apie buitine nei puse zodzio neturiu ko pasakyt gerai blogai nzn.
Zvalgiausi ir i resyverius, seno labai taipogi nesinori, nes meteliai kiti ir prasides ligos nuo visokiu isdziuvusiu kondencatoriu ar dar kokiu besu. Taip radijas bus reikalingas, bet bus reikalingas ir CD, tai zvalgysiuos kazkokio grotuvo, taip pat primytivesnio ir solidiskesnes isvaizdos be kruvos knopkiu pigiu plastmasiu ar pan. Zodziu cia sekantis etapas kada stiprintuvas jau gules salia koloneliu Smile
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 16:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
drambliukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ko jus traukia tie seni s..xD, yra nauju neblogu su didesnem panaudojimo galimybem Smile;
aisku yra senau s laiko patikrintu, bet mane vistiek labiau traukia siulaikiski dalykai..vien ka kalbet apie siuolaikinemis schmu surinkimo galimybemis..

pvz pazekit kaip atrodo mot.plokste pries 10-15 metu, ir kaip atrodo dbr Smile;
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
drambliukas rašo:
ko jus traukia tie seni s..xD, yra nauju neblogu su didesnem panaudojimo galimybem Smile;
aisku yra senau s laiko patikrintu, bet mane vistiek labiau traukia siulaikiski dalykai..vien ka kalbet apie siuolaikinemis schmu surinkimo galimybemis..

pvz pazekit kaip atrodo mot.plokste pries 10-15 metu, ir kaip atrodo dbr Smile;

prie sito dar truktu pavyzdziu Wink nes cia klausimas ar tu nupirksi ta siuolaikiska uz 750 kuris atgros taip kaip tas tariamas nesiuolaikiskas Smile beja kaip minejau nereik jokiu skaitmeniniu navarotu
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 19, 17:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Cia tik tarp kitko, kokios nuomones apie Pioneer. SA-708 -550Lt ?
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 15:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai va, koloneles yra GSP - LV130-3 , stiprintuvas Marantz PM80 mkII yra. Paskutinis galvos skausmas grotuvas, su CD ir radiju. Gal butu kokiu pasiulymu ? Wink ar bent jau i kokias firmas atkreipt daugiau demesi.
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 17:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Enshteinas rašo:
Tai va, koloneles yra GSP - LV130-3 , stiprintuvas Marantz PM80 mkII yra. Paskutinis galvos skausmas grotuvas, su CD ir radiju. Gal butu kokiu pasiulymu ? Wink ar bent jau i kokias firmas atkreipt daugiau demesi.

Tiek radiją (kurios praktiškai neklausau), tiek CD ar kitą muziką man atstoja PC - kokybės per ausis, o praktiškumo neatstos joks prietaisas, išskyrus kitą PC. Turiu ir DVD grotuvą, ir tiunerį, ir kasetinę deką - jau senai nenaudoju nė vieno iš jų.

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 19:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaip jau sakiau cia tevui perku. Leisiu isivaizduot kaip viskas atrodys, sitting room'as dvi dailios koloneles (stiprintuvas gal ir lenkia kokybes atzvilgiu na bet nesvarbu) grazus dailus stiprintuvas, parastas taip pat solidiskesnes isvaizdos grotuvas, dar istrauksiu is palepes sena tevo patefona, viskas sudeta i ta spintele staliuka ar kaip ten ji kur aparuros pribombasai susikisa, any way... salia sudetos senos tevui gerai zinomos ploksteles, ir disku stovas su ju megiamais CD. Tai va PC cia visiskai ne prie ko.
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 20:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
A klasės 25W ? Juk čia kokie 200W šilumos iš stiprintuvo....
Matau, kad stiprintuvas persijunginėja AB-A klasė ir kad ramybės srovė A klasėje apie 210mA, tad į 8R apkrovą A klasė pasibaigia ties kepenis purtančiais 0,32W. Prie 4R pasibaigia ties 0,16W. Kame čia gerumas?


Paskutinį kartą redagavo assembled, 2011 09 23, 20:52. Redaguota 1 kartą
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 20:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ir?
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 20:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš nekritikuoju jūsų pirkinio - jis atrodo šauniai, man tiesiog įdomu jo inžineriniai sprendimai. Pasitaisau dėl galios, A klasėje galinis kaskadas kambariui duos maždaug 20W, AB klasėje tik kelis vatus.
 Is Evitos RADIOTEHNIKA X-Line FS 10.1
PranešimasParašytas: 2011 09 23, 21:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Assembled atrodo tik vakar pradejote dometis marketingo suktybemis Smile)))

Juk pilna pavyzdziusu tom A klasem, AA klasem, AA+, A+ ir t.t. klasem. Juk ir gramofone neseniai buvo imete stipreko visaus foto kur tranzai prie korpuso tik prisukti ir taip pat neva A klase su bijau sumeluot berods 40 ar 50w... Nu zodziu Smile Koks skirtumas ka ten raso ant priekines paneles, jei groja gerai ir geriau nei tipiskas AB tai ko daugiau noreti>? Smile kolonos ir gi ne tokios kad gryna a klase 5W jungti
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama