 |
Forumas » Akustika » Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 11:01 |
|
|
|
|
| cia yra FORUMAS, cia zmones ir dalinasi ziniomis o ne siulo jas parduoti tuo paciu tampydami uz nosies... Nieko tu nezinai ir nusipezi kiekvienam poste, buciau moderas seniai tau bana buciau ikales uz temu tersima ir klaidinancia informacija,... |
|
|
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 12:37 |
|
|
|
|
| kaip galima sumazinti db be varzu? neissivaizduojamas dalykas, Wytas gal turi kazka naujo isrades ir dar neuzpatentaves? Tada paskubek ir bus tu milijonu. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 14:33 |
|
|
|
|
Jaučiu,kad dalyviai nelabai suprato mano parašymą dėl varžų AS kolonėlėse.Bet tai ne pirmas kartas,kai tenka dar kartą patikslinti kas buvo parašyta ankščiau...
Papraščiausiai toks,kaip schemoje parodytas iš varžų daliklis,nelabai tinka muzikos garsui...
Štai jums ir visas milijonas |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 15:28 |
|
|
|
|
Wytas tikras lietuvis. Viskas negerai, bet nesiūloma jokių alternatyvų. Tik "atneškit man, susimokėkit ir bus jums dangiški lapizdronai be varžų".
Grynas trolinimas, be jokios naudos forumo dalyviams. Tik patenkinamas vieno individo dėmesio trūkumas... |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 15:48 |
|
|
|
|
| Wytas, tebunie tu teisus, bet kodel netinka? suprantu kad toki pat rezultata gali isgauti ir dedamas varzas tik nuosekliai, tik nesuprantu kuom tai yra blogai? |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 16:14 |
|
|
|
|
Obalys rašė:.....viskas negerai,bet nesiūloma jokių alternatyvų....
----------------------------------------------------------------------------
Atsiprašau...kaip nesiūloma.Gaila,kad dabar jau žlugo AUDIOFORUMAS.Ten aš buvau patalpines kelias principines schemas CD grotuvų ir parodes kaip galima panaikinti didžiausia CD grotuvų blogybę - tipinį analoginės dalies mikroschemos pajungimą nuo DAC....
Kaip nebūtų keista,net didžiausi Audioforumo profai negalėjo suprasti kaip tokia schema gali dirbti išvis...
Gal but pas mane yra atsirades naujas "Bermudų tirkampis",kur viskas yra įmanoma ir viskas sėkmingai dirba.Nežinau...paneigti ar patvirtinti negaliu.
Bet tie visi aparatai,kurie buvo pas mane ( ne vienas ir ne du) sėkmingai dar dirba.
Gaila,kad žinomas Kašpirovskis Amerikoje biznį daro.Būčiau pasikvietes,kad išsiaiškintų to priežastis.Jis tokius dalykus gerai išmano.
Jai kas turi tokią galimybę ( padares viso Audioforumo kopiją),gali pamatyti tas schemas,kaip tai padaryti....
...."Audioforumas"....Klausimai specialistams. psl. 29.............. |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 16:29 |
|
|
|
|
Ambient rašė:...nesuprantu,kuom tai yra blogai?......
----------------------------------------------------------------------------------
Geras klausimas,sakyčiau.Dėja turiu nuliudinti - aš irgi nežinau dėl ko taip yra blogiau.Papraščiausiai tirinėjimo-bandymo metu daug kas paaiškėja.
Tokiu nepaaiškintų niuansų pas mane ne vienas...
Žinoma,galima kažkaip sugalvoti tokį ar kitokį paaiškinimą...
Manau,kad ir p.Česlovas nesugebėtų paaiškinti tokius niuansus.Labiau tikėtina,kad atsakymą pateiktų KESTAS iš Tauragės.Jis,kiek žinau,dar giliau yra "lindes" į audio "vidų"
Bet Kestas paskutiniu metų kažkodėl nebesirodo mūsų forumuose... |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 16:45 |
|
|
|
|
| Citata: |
| Kaip nebūtų keista,net didžiausi Audioforumo profai negalėjo suprasti kaip tokia schema gali dirbti išvis... |
o tau neatrodo keista kad niekas taves nesupranta tik tu pats? Primena ta anekdota kur vienas idiotas vaziuoja pries eisma ir nustebes ziuri kad visi automobiliai "neteisingai" vaziuoja |
|
|
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 16:57 |
|
|
|
|
| GSP rašo: |
| Citata: |
| Kaip nebūtų keista,net didžiausi Audioforumo profai negalėjo suprasti kaip tokia schema gali dirbti išvis... |
o tau neatrodo keista kad niekas taves nesupranta tik tu pats? Primena ta anekdota kur vienas idiotas vaziuoja pries eisma ir nustebes ziuri kad visi automobiliai "neteisingai" vaziuoja |
Man atrodo, kad mes nė vienas nesuvokiam Wyto patobulinimų esmės. Aš va ką tik žiūrėjau filmą apie Šerloką Holmsą ir, pasinaudodamas jo dedukciniu metodu nustačiau, kad slaptasis Wyto ginklas yra kiekvienam "patobulintam" klientui įduoti va po tokią dėžutę:
Ir garsas žymiai pagerėja! |
|
|
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 17:11 |
|
|
|
|
| Ambient rašo: |
| kaip galima sumazinti db be varzu? |
Paimi ir nudažai difuzorių. Jautrumas kaip mat sumažėja Tik nerandu formulės kaip apskaičiuoti. Jeigu labai reikia, galiu sugalvoti kokią nors
Dėl spec priemonės, kur Contax nurodė... Siūlau nueiti į polikliniką ir atlikti Ausies plovimą (sieros kamščio pašalinimą). Kainuos apie 30 litų. O va tada galėsit vėl kolonėlių filtrus perderint skirtumas baisinis. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 17:22 |
|
|
|
|
GSP rašė:....keista,kad niekas taves nesupranta tik tu pats?....
----------------------------------------------------------------------------
Manau,kad tiesos tame yra daug.Paprastai aš nemeginu kažkaip dar paaiškinti kodėl taip ar kitaip vyksta tokie reiškiniai.Tai ne mano sritis.Paprastai aš tik pateikiu įvykusį faktą prieš akis kaip galutinį rezultatą...
O aiškintis tokius dalykus,manau,turėtų p.Česlovas - tai jo "duona"
Man yra svarbu,kaip ir jums manau,galutinis rezultatas,o jai toks reiškinys ir prieštarauja fizikos mokslui - taip pasakytų p.Česlovas,manau,kad tai niekam jau yra nesvarbu - svarbiau yra,kad geriau groja ir tegu fizikos mokslas dar palaukia su savom išvadom - taip aš pasakyčiau,jai,tarkim ir prietarautų tas reiškinys fizikai.
Trumpai tiek apie dar nesuprastus reiškinius audio pasaulyje. |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 18:17 |
|
|
|
|
a, reiskia vaziuoji pries eisma visad ir isvadas palieki daryti policijos pareigunams nu aisku. Didesnio nusisnekejimo is musu guru dar neteko girdeti
wytuk, su kuo reguliuoji savo stiprintuvo isejimo galia? Potenciometru stiprintuvo iejime? |
|
|
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 19:08 |
|
|
|
|
Žodžiu pasidarei, groja, tau patinka - mėgaukis. Ir spjauk į Wyto paistalus.
Mano cd grotuve po DAC'o išvis jokių mikroschemų nėra ir viskas veikia, groja ir garsas tenkina. Ir dar sutaupiau melejuoną ant Wyto nagų (ne)prikišimo.  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
Nedideles koloneles su Seas H1215 ir H1149 |
Parašytas: 2011 04 10, 19:43 |
|
|
|
|
| *Wytas* rašo: |
Norint sumažinti dinamikų jautrumą yra kitų scheminių sprendimo būdų,nei tokių kurios yra pateiktos...
Toks jautrumo sumažinimo principas yra teisingas tik žiurint iš techninės pusės...
Jai jums toks sprendimas tenkina - nematau problemų. |
Nu Occam'a vartosi karste, ne, ne vartosi, ventiliatoriu dirba... |
|
_________________ My rhombicosidodecahedron is bigger than yours. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|