 |
Forumas » Akustika » Reik pigaus negalingo subiuko :)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 07, 00:35 |
|
|
|
|
Nu jau to uz 60 Lt Evr nepatariu imti. Klausiau,taciau taip pat netinkancioj dezej, bet buvo toks sudinas garsas, kad jis negrojo, o tik gadino garsa! Tokio shudo neimciau niekad.  |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 07, 11:01 |
|
|
|
|
o tam dominatoriui kokia dezute? uzdara? I da 4 omai, pas mane ner prie ko junkt nebent daryt 2xLM3886 ir tiltint. |
|
_________________ Akis už akį, postas už postą!! |
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 07, 19:42 |
|
|
|
|
| ledw rašo: |
Nu jau to uz 60 Lt Evr nepatariu imti. Klausiau,taciau taip pat netinkancioj dezej, bet buvo toks sudinas garsas, kad jis negrojo, o tik gadino garsa! Tokio shudo neimciau niekad.  |
Nerwina kai tokias nesamones rashineja, fu bl... "Klausiau,taciau taip pat netinkancioj dezej..." |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 07, 19:43 |
|
|
|
|
| nezinau kokioi dezei tas dominatorius turi buti, wiska ka zinau jau parashiau, sakau reik paciam duomenis pasiskaiciuoti |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 07, 20:36 |
|
|
|
|
| buk zmogus parasykjo tikslu pavadinima to dominatoriaus. |
|
_________________ Akis už akį, postas už postą!! |
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 08, 22:56 |
|
|
|
|
| vipix rašo: |
| buk zmogus parasykjo tikslu pavadinima to dominatoriaus. |
"nezinau kokioi dezei tas dominatorius turi buti, wiska ka zinau jau parashiau, sakau reik paciam duomenis pasiskaiciuoti" |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 09, 00:21 |
|
|
|
|
| Klausyk Enststeinai tu bl..., norejau pasakyti kad tas evr dirbo dezej, nepaskaiciuotoj pagal parametrus, kurioje turetu dirbti(aisku jis ir neturi ten jokiu parametru) ir gali cia man nep**ti proto su ta savo mirc'o kalba, issimokyk rasyti pirma. ir jei pasakysi kad tas evr puikus subas tai... |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 09, 00:48 |
|
|
|
|
| evir isvis ne bosa skleidzia o triuksma, klausiau pas pazystama masinoj, tai isproteti galima... 75gdn jau sudas, bet uz evir desimt kart geriau.. |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 10, 21:09 |
|
|
|
|
| ledw rašo: |
| Klausyk Enststeinai tu bl..., norejau pasakyti kad tas evr dirbo dezej, nepaskaiciuotoj pagal parametrus, kurioje turetu dirbti(aisku jis ir neturi ten jokiu parametru) ir gali cia man nep**ti proto su ta savo mirc'o kalba, issimokyk rasyti pirma. ir jei pasakysi kad tas evr puikus subas tai... |
Nepergywenk ir ish shudo washka galima ishspaust, esu mates tokiu baisiu gargalu, net nepasakytum kad ten subas, bet yra zmones kurie turi dauk laiko, kantrybes ir auksines rankas (tik gaila kad su jais ryshio neina palaikyti ) Patikek jie pakeistu tawo poziuri i tai kad paklausius gapo pirmoje pasitaikiusioje dezeje ji jau galetum wertinti, suwoktukm kad pasaulyje wis dar yra stebuklu Ir nesakau kad tas EVR puikus subas, bet ka tu jam nx pasiulysi uz kapeikas
Aj beje neprisipisinek prie mano rashymo stiliaus |
|
|
|
|
|
 |
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 10, 23:44 |
|
|
|
|
uz**so, na**ui. tipo nusiperki zemadazni, apskaiciuoji jam deze ir wsio? filtro lituot nereik? ka ble? negalit i su**sta klausima atsakyt, na**ui?  |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 11, 01:34 |
|
|
|
|
subui filtras tik aktyvus, nu nebent neturi kur kisti vario ir jeigu tau gerai praradineti ir taip brangius W ant to vario...
Paieskok gal pradzioj info, o tada jau "n****" rasinek.
Kulturos stoka pasakyciau... |
|
|
|
|
|
 |
Reik pigaus negalingo subiuko :) |
Parašytas: 2005 10 20, 15:12 |
|
|
|
|
einshteinas ----> tu gal turi gatava ta "dominator"???
Noreciau paklausyt kaip kala jis
Ar seip koki turi, kad pagrodyt galetum, o veliau i parduot? |
|
_________________ Akis už akį, postas už postą!! |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|