 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 27, 23:32. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » "Rodina-1" koloneles
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 29, 15:57 |
|
|
|
|
| hmm, ydomiausia tai kad jokių žymių nėra kad tose angose buvę aukštadažniai (jokiu plokštėje nėra žymių kad buvo prisukti garsiakalbiai). Taip pat jokio kondensatoriaus ir neaptikau viduje. O kaip jau minėjau iš vidinės pusės buvo kažkada medžiagos priklijuotos. Na o iš išorės kaip priklausė - grotelės su aliuminiu apvadu. |
|
|
|
|
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 29, 16:23 |
|
|
|
|
Zymiu gali ir nebuti, nes garsiakalbiai sukdavosi tais paciais varztais, kuriais prisuktos groteles. Gal gamykloje buvo sutaupyta ir aukstadazniai neideti, gal kazkelintas koloneliu savininkas jas patobulino ir aukstadaznius iseme, o vietoj ju uzklijavo medziaga.
Kiek teko ciupineti koloneliu su 30GD-301 visos ejo su uzdara deze be jokiu skyliu (neskaitant plysiu i kuriuos pirstas telpa) ir faziku. Pamatuok mazos skyles skersmeni tarp varztu. Turetu buti apie 10 cm. |
|
|
|
|
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 29, 20:00 |
|
|
|
|
pačių skylių skersmuo yra 13 cm, grotelės su aliuminiu apvadu yra prisuktos medvaržčiais kurie trumpesni už plokštės storį, o iš vidinės pusės aplink angas nėra nei varžtų skylučių nei buvusių medvaržčių žymių... kažkoks įdomus variantas pasitaikė ko gero gamykloje pataupė  |
|
|
|
|
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 29, 21:15 |
|
|
|
|
| Na tas auikstadazniu buvimas ar nebuvimas esmes nesudaro. Gal taip ir gamykloje buvo padaryta. Del prikolo gali pabandyti isideti akustadaznius, bet kadangi skyle gana didele tai reiks kazka konstruoti, nes 13 cm nebrangu aukstadazni kazin ar rasi. Jei desi rinkis tokiu, kuriu galine sienele aklina ir tvirta, kad didziuju garsiakalbiu sukeliamas slegis ju neispaustu. |
|
|
|
|
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 30, 16:19 |
|
|
|
|
| gal kartais žino kažkas šitų 30gd-301 garsiakalbių parametrus? pabandysiu palikt atvirą dėžę tai būtų gerai pasiskaičiavimams ir žinočiau kokio jautrumo aukštadažnius žiūrėti... |
|
|
|
|
|
 |
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 31, 02:12 |
|
|
|
|
Na aš iš jų ir nesitikiu stebūklo, tiesiog dabar reikia kažko prijungti prie stiprintuvo, o ir pasikrapštyt patinka Čia forumą pasiskaitinėjus noras buvo kilęs nuo nulio kolonėles bandyt tvertis, bet po kolkas lėšos neleidžia kažkam bent jau normaliasniam, o tuo labiau kai patirties nėra, o pirmas blynas visada prisvyla... tai pradžiai bus gerai ir šitos dėkui visiem už pagalbą, ir su artėjančiais naujaisiais ! |
|
|
|
|
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 31, 12:27 |
|
|
|
|
Nemanau, kad reikia skyles užkimšti aukštadažniais. 3gd-31 čia visiškai netinka. Ne ta svorio kategorija. Jei pasirodys, kad tikrai trūksta aukštų - reik kažką iš koncertinių, 8omų ir kad jautrumas būtų 98-100db.
Esu tikras, kad tos skylės - fazonvertorius. Tik vamzdžio ilgis 18mm  |
|
|
|
|
|
 |
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2010 12 31, 13:04 |
|
|
|
|
| StasysS rašo: |
Nemanau, kad reikia skyles užkimšti aukštadažniais. 3gd-31 čia visiškai netinka. Ne ta svorio kategorija. Jei pasirodys, kad tikrai trūksta aukštų - reik kažką iš koncertinių, 8omų ir kad jautrumas būtų 98-100db.
Esu tikras, kad tos skylės - fazonvertorius. Tik vamzdžio ilgis 18mm  |
Gal ir ne ta aukstadazniu svorio kategorija, bet i panasaus sukirpimo koloneles juos dedavo gamyklose:
http://www.vegalab.ru/forum/attachment.php?attachmentid=24418&d=1197367730
Manau, kad tokio lygio koloneles budavo daromos is lempos ir prie skaiciavimu nieks nevargdavo. Idejo i deze bliauna, ispjove dezej skyle lyg ir graziau bliauna, taip ir paliko. |
|
|
|
|
|
 |
"Rodina-1" koloneles |
Parašytas: 2012 09 08, 21:44 |
|
|
|
|
Įdomu kaip baigėsi tie eksperimentai su aukštadažnių pridėjimu. Tokias pačias gavau ir aš. Stovis neblogas. Galvoju ką daryt )) |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |