Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 11:29. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 09 26, 13:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mpower
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
As pasidariau tokia deze http://www.visaton.com/english/artikel/art_546_6_21_2.html
ir sudejau garsekalbius
AD http://www.milgreta.lt/eshop/catalog/product_info.php?cPath=68_70&products_id=5523&milsid=93976bce30ad5be56955ece7355ecb18

VID. http://www.milgreta.lt/eshop/catalog/product_info.php?cPath=68_70&products_id=4959&milsid=93976bce30ad5be56955ece7355ecb18

ZD http://www.milgreta.lt/eshop/catalog/product_info.php?cPath=68_70&products_id=4961&milsid=93976bce30ad5be56955ece7355ecb18

ir labai esu patenkintas gal tik aukstadazni reiketu galingesni deti.
Vis vien sios kolonkes groja griau uz daugeli muzikiniu centiuku.
zemas sodrus ir minkstas net ir tyliai klausant.

_________________
Omega 2.5 V6 24V
BMW E-30 327 Turbo
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 09 26, 17:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ZaiEc
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu as manyciau kad padariai tikraij nlb cia gerai. Pirmiausiai taij dezes parametrai turbut neatinka garseklabiu nes jie buvo skaiciuoti butent Visaton firmos garsekalbiams. Antra is tokiu garseklabiu kuriuos sudejai ir geradeze padarius nieko doro neiseis. Reiktu tau paklausyti normaliu kolonele iskart pamatytum skirtuma. Kaip as sakau tas kuris gaili perka du kartus ir iseina brangiau.
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 09 26, 17:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mpower
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Cia kam ko reikia man ju grojimas patinka o kad yra geriau grojanciu tai as neabejoju ir as nenoriu uz 200lt padaryti stebuklo.

_________________
Omega 2.5 V6 24V
BMW E-30 327 Turbo
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 09 26, 17:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
artas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geduxas rašo:
xa xa Laughing Laughing Laughing jo gali det bus tikra aria Smile xa xa dar gali piscialkas geresnes ymest uz sutaupytas babkes...

nesuprantu as taves tau isvaizdos reikia ar grojimo???


ne as tas su visartonais darysiu sau i kambari o sitas noreciau i garaza kad galingumo butu ir uz mazus pinigus,garso kokybes nereikia jau labai geros Laughing

ir dar norejau suzinoti nelabai suprantu sita schema http://www.visaton.de/english/bildgross/742_bweiche1.html elektronikoje nesu specalistas Smile kaip ten viska jungti ir kas tai ELKO spez 22 pf,MKT 4.7pf itt
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 09 27, 16:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
artas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tai ar atssakysite kasnors?
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 09 28, 00:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ZaiEc
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Detaliu specifikacijos Wink
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 17:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
boolve
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki.
gal bishki netiesiogiai į temą,bet vistiek apie VISATONus. Nes neleido naujos temos kurti forume "Vykdomi projektai".
va mergelikei reikia padaryti prie kompiuterio pasiklausyti aktyvias 2.1 sistemos koloneles. manau ką surinkau bus per akis nes anksčiau klasuėsi kažkokia tai 2.1 cretyve sistemą už ~200Lt. O mano projektas manau isitex i 500Lt.
kaip pavizdys :

Satelitukus išrinkau VISATON
http://www.visaton.de/english/artikel/art_693.html
subbwooferiuką išgauti iš vieno
http://www.visaton.de/deutsch/artikel/art_484.html
pastarajį paėmiau 8omu nes jam žadu tiltuoti LM4766
http://www.national.com/pf/LM/LM4766.html
o satelitukams irgi tokiapat mikruškę, pastarosios kaina 15Lt tai manau past tas. Transformatoriaus toroiduko manau užtektų 80w 2x15-18v .

dar plius nenoriu gilintis i filtrus, bet greičiausiai bus jie aktyvus. Ar išeis išspausti kažką žemam lygiui, padorasu galinio varijanto iš duotų komponentų? Manau drasiai. O jei kas ka turit pastebjimu labai valio prašome (kad ir i privata kad negadinti toliau, duotos temos)..

pilus dar buciau dekingas jei kasnors man paskaičiuotų dežučiu turius ir faziko skersmeni bei ilgį (nes man neapsimoka siutis programas ir jas studijuoti del vieno inkiliuko, o bandžiusiu ir praktikuojančių manau pakankamai), tixliau tik žemadažnio, šiaip ofic saite parašyta kad jam reikia 22litru dėžutės, bet neaišku man del faziko, ar paskaičiuota bejo, ar su juo ir jei su juo tai kox jis. Satelitam darysiu uždaras krebikes panašiai kaip du neperdižiausi rankos kumsčiukai.
žemadažnį galite pasiulyti ir koki kita bet nebrangesnį, pageidautina kad esamajam "žvėriukui" butu reikalinga kuo mažesnė dėžė bet čia neesminis kriterijus.

pažiai tiek.
ačiū
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 15:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nezinau koki tu cia penkiolikta pasaulio stebukla kuri, bet LM4766 uztiltuota 8 omu tikrai nepaves, paprasciausiai neturi tiek smarves. Paziurek kaip ji elgiasi su 4 omu apkrova... Va LM3886 - kitas reikalas, anai tiltu i 8 omus pats gazas

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 20:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
boolve
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aha..
reikaliukai tokie.
bassavykiukui sakote netix ta mikroschemike? na tai išrinkau TDA7294
http://www.ampslab.com/PDF/tda7294.pdf
kaip žemų dažnių stiprintuviuką.

o satelitukams paliekam LM4766 manau galingumo užtex.

tik va dabar dar neaišku dėl maitinimų. Išsirinkau transformatorių www.LEMONA.lt prekės kodas: TST200/014
Citata:
"Transformatorius toroidinis TST 2x24V 2x4.16A INDEL"
tai kad išlyginta įtampa gauti jei neklystu riekia dauginti iš 1.4 ,
24x1.4=33,6v , tai gaunasi +/-33,6v
TDA7294 datšyte parašyta kad gali maitintis iki +/-40v
o LM4766 kaip suprantu
http://www.national.com/ds/LM/LM4766.pdf
Citata:
Common Mode Input Voltage (VCC or VEE) and
|VCC| + |VEE| ≤
60V

nedaugiau kaip +/-30v . Ar neiškeps mano LM'ke? ar visdelto kai bus pajungta TDA'škė ir plius dar LM'kė tai ta įtampa nukris iki ribos kiek gali laikyti LM'kė?
kondikus žadu kabinti ant pliuso ir minuso po 5000 mikrofaradų.

labai dėkingas bučiau už manes informavima kad nereiketu daug kuistis ir bereikalo leisti laika. Norėčiau viska isškart tixliai surinkti.
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 11 18, 00:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Manau daryk belekaip, vis tiek gausis gaidys. Neisizeisk, bet neturi supratimo nei apie akustika, nei stiprintuvus.

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 11 18, 01:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
boolve
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wxn rašo:
Manau daryk belekaip, vis tiek gausis gaidys. Neisizeisk, bet neturi supratimo nei apie akustika, nei stiprintuvus.

aš neisižeidžiu Smile anaiptol.. ir apie akustika ir apie stiprintuvus turiu supratimo pakankamai pirmai pradzhiai. O projektelis skirtas neman kartoju neman. chia riekia mergikei pasijugti prie kompo. O tolkio lygio garsiakalbiai bet stipriakiukai tikrai patenkins lukescius. As tokio dalyko sau nedaryciau. viska labai puikiai suprantu ka darau ir kaip padarysiu, man tik truxta jau bandzhiusiu pasisakymu..
tixliau ko reikai ikigalo kad sueitu man viskas iki galutinio taško tai:
susirasti aktyvaus krosoverio schemutes.
tiek to žemadažnio dežes turi past susiskaiciuosiu pasedejes pora vakaru ir matau kad del tu krosoveriu reikes dar pakirmyti vienam inete.
 Noriu gaminti Visaton Aria koloneles
PranešimasParašytas: 2005 11 18, 01:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
wxn
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Krosoveris:
http://sound.westhost.com/project81.htm

_________________
Niekas nera taip paprasta, kaip atrodo
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama