 |
Forumas » Akustika » du S-90 viename
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 00:37 |
|
|
|
|
nebus sunku (fziko ilgis is vidino ilinkimo puses+faziko ilgis is isorinio ilinkimo puses /2)*faziko skyles plotas =turis |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 00:45 |
|
|
|
|
| o tai kur tas islinkes trikampiukas? reiks su liniuote mazdaug matuot. |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 00:50 |
|
|
|
|
nu siaip tai nezadu as ten matuoti kad gautusi mililitro tikslumu blyn paciam idomu pasidare ,jei rasiu veikianti prozektoriu eisiu dabar matuoti  |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 01:00 |
|
|
|
|
jei ka pasimk kocela, susuk koki vilnonini megztini, stikline benzo ir shtai- fakilas  |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 01:01 |
|
|
|
|
nuva 3.43l o tie trikampiukai ,tai apie 0,17 litro  |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 01:22 |
|
|
|
|
| aisku, o tai kolonke isardes buvai? jun ten i virsu dar nemazai ilgio... |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 02:27 |
|
|
|
|
| nesuprantu, paklausia zmogus ka daryti, o cia tipo jau stumia, sakydami jau buvo apie tai mineta................ bla bla bla |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 14:01 |
|
|
|
|
pas mane malkineje pazertos 2 kolonkes dalim ,tai nieko ardyti nereikejo nuejau ir paemiau fazika. o beto cia mazdaug matavimai ,neziurejau milimetro tikslumu (+-~3 mm) |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 03, 14:10 |
|
|
|
|
o jei gryzti prie temos ,tai tu gdn'u yra visokiu ir su skiritngais parametrais ir jiem geriausiai skirtingos dezes tiktu ir dar + jei jie gerai praklausyti tai dar labiau parametrai gali buti nutole nuo deklaruojamu. pvz matavau 2 gdn'us ,vienodo modelio,nienodu metu ,tik vienas buvo visas suspardytas(visa kolonke sudrozta,kazkas masinoje veziojo...) tai vieno fs=26 kito fs=29 ir visa kita paskaiciavus dezes jiem skiriasi per 4 litrus  |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 27, 00:50 |
|
|
|
|
hmm kad nekurciau naujos temos, tai parasciausias gal kas galite imesti duomenis kaip suba pasidaryti is dveu GDN'u ir pvz kokia foto, kas yra jau pasidares, buciau dekingas.. ir asiqu apie skambesi. Dekui  |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 27, 03:59 |
|
|
|
|
is kokiu gdn'u ,koks modelis ? kokio subo nori? kad kaltu? kad baubtu? kad grotu svaru zema dazni ?nori masinoje ,kambaryje klausyti? ar tau uztektu kad numesciau belekokius brezinius ,paprakaituotum (pries tai,vietoj paprakaituotum, buvau parases zodi reiskianti lytinius santykius ,bet pagalvojau ,kad gali adminams nepatikti) puse dienos lipdydamas deze ir paskui padarytum isvada ,kad tu visai neto norejai?  |
|
|
|
|
|
 |
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 27, 04:14 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
is kokiu gdn'u ,koks modelis ? kokio subo nori? kad kaltu? kad baubtu? kad grotu svaru zema dazni ?nori masinoje ,kambaryje klausyti? ar tau uztektu kad numesciau belekokius brezinius ,paprakaituotum (pries tai,vietoj paprakaituotum, buvau parases zodi reiskianti lytinius santykius ,bet pagalvojau ,kad gali adminams nepatikti) puse dienos lipdydamas deze ir paskui padarytum isvada ,kad tu visai neto norejai?  |
nu pas mane dabar imesta s-90 ta naujesne su d raide liktais 8 omu, tai va turiu tokias dvi, ir norriu dvi isimesti. tai galvoju kokia dezele pasidaryti noriu, kad zemas butu svelnus tiesiog kad giliai svelniai kaltu  |
|
|
|
|
|
 |
du S-90 viename |
Parašytas: 2005 11 27, 14:20 |
|
|
|
|
nu ka ,paziurek pradziai koks tiksliai blynu modelis,tada paziuresi internete jo paramterus (jei rasiu) ir tada primesiu kas galetu gautis. paskui kai pasidarysi ,turesi man i saskaita 100lt pervesti (aisku juokauju) |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|