Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 00:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » EVR V-6030S - dezes
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kurtas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
O is kur tu mano patyrima zinai??? manai nesugebesiu susukt+suklijuoti 6 ploksciu, gautos dezes vidaus iskloti garsa sugeriancia medziaga, isipjauti skyles ir sudeti garsiakalbi bei fazika??? Nu dar gnybtus gale, ir laidas vidinis... Juk jis filtrus jau turi... Manai gros prasciau nei s-90???


Ai, Kaudio yra biški kito kalibro melomanas.Jam visos mūsų "mirtingųjų" pastangos pasigaminti ką nors ką sugebam įpirkti sukelia šypsena.
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 22:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kam vergti ir dvirati isradineti??? Very Happy

Kubinis colis 1 cu in = 16.4 ml
Kubinė pėda 1 cu ft = 1730 cu in = 0.037 cu yd = 28.3 l
Kubinis jardas 1 cu yd = 27 cu ft = 765 l
Pinta (angl.) 1 pt = 34.7 cu in = 0.125 gal (angl.) = 0.568 l
Pinta (amer., skysčiui) 1 pt = 28.9 cu in = 0.125 gal (amer.) = 0.473 l
Galonas (angl.) 1 gal = 227 cu in = 8 pt (angl.) = 4.55 l
Galonas (amer., skysčiui) 1 gal = 231 cu in = 8 pt (amer.) = 3.79 l
Barelis 1 bbl = 9700 cu in = 35 gal (angl.) = 42 gal (amer.) = 159 l
Mililitras 1 ml = 0.061 cu in = 1 cm³ = 0.001 l
Litras 1 l = 61 cu in = 1.76 pt (angl.) = 2.11 pt (amer.) = 1000 cm³
Kubinis metras 1 m³ = 1.31 cu yd = 220 gal (angl.) = 264 gal. (amer.) = 1000 l

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 22:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kurtas rašo:
Citata:
O is kur tu mano patyrima zinai??? manai nesugebesiu susukt+suklijuoti 6 ploksciu, gautos dezes vidaus iskloti garsa sugeriancia medziaga, isipjauti skyles ir sudeti garsiakalbi bei fazika??? Nu dar gnybtus gale, ir laidas vidinis... Juk jis filtrus jau turi... Manai gros prasciau nei s-90???


Ai, Kaudio yra biški kito kalibro melomanas.Jam visos mūsų "mirtingųjų" pastangos pasigaminti ką nors ką sugebam įpirkti sukelia šypsena.


Suprantu kad Jo aukstas lygis, bet as asmeniskai Ji ir Jo nuomone gerbiu... Tikrai butu malonu butu isgirsti Jo kaip Audiofilo nuomone apie pigu kinietiska slamsta... Ko is jo galima tiketis, ir pan.... O gal Tu Kaudio galetum parekomeduoti moksleiviui garsiaklbius iki 300lt (abiems kolonkems)??? Juk pats suprati, kad tokieme amziuje nei pajamu, nei ko... O norisi kuo daugiau kokybes ir kad per vakarelius namuose visiems ausys nukristu... (s-30b puikiai tai iveikia)

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 22:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kurtas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chmm...
Kubinė pėda 1 cu ft = 1730 cu in = 0.037 cu yd = 28.3 l

Aš paskaičiavau kad 16 arba 24 ft^3.
Kagi 16*28.3=452.8 litro

Sekmės! Smile
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 22:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ir kaip dar tokius garsiakalbius dezese i auto sukisa... Laughing Manau kaskas ne to cia apskaiciuota kaskur... Nesigaus man kompaktiski satelitai... Crying or Very sad

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 23:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
O nera kokios formules kad su sakiciavke galima butu pasiskaiciuoti???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 13, 23:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaudio galetum parekomeduoti moksleiviui garsiaklbius iki 300lt (abiems kolonkems)??? Juk pats suprati, kad tokieme amziuje nei pajamu, nei ko... O norisi kuo daugiau kokybes ir kad per vakarelius namuose visiems ausys nukristu... (s-30b puikiai tai iveikia)

Tai geriau susirask S-90 uz 100-150lt ir pasitvarkinek filtro komponentus ir tikrai bus protingiau negu pirkti ir mesti lauk kinietiskus stebuklus susilyginus kad ir su tomis paciomis S-90.

Tai pat nereiketu galvoti,kad akustika isspres visas problemas-garso kokybe priklauso nuo viso audio trakto-ir jeigu klausysis tik mp3,tai ir geriause akustika nepagelbes...
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 00:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mp3 as tik 7 dainas kompe turiu... Laughing Skirtos tik tam kad pasikalusyti kas tai... Nu del bairio... Klausau ne is kompo o is dvd grotuvo... Klausausi dazniausiai orginaliu (metalica rulezzz) arba is gariunu CD... Tai sakote s-90 bus geriau ne sie kinieciai???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 00:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tdg
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
mp3 as tik 7 dainas kompe turiu... Laughing Skirtos tik tam kad pasikalusyti kas tai... Nu del bairio... Klausau ne is kompo o is dvd grotuvo... Klausausi dazniausiai orginaliu (metalica rulezzz) arba is gariunu CD... Tai sakote s-90 bus geriau ne sie kinieciai???


ne blin,nebus

pats pardaviau s90 tai gal savaite dziaugiuos Laughing
ir ne filtruose cia esme -garsiakalbiai sudini
kai padovanojo man s90 tai 2 savaites medziaga rinkau apie jas.perdarinet ruosiausi,surinkau galima sakyt visa kuri inete yra ir priejau isvados kad parduot jas reik Smile
75gdn turis kaip minimum 70ltr turi but o yra 40ltr todel ir mano kompo subas 5cm diametro geresnius zemus duoda.
15gds ir panasus, aplamai padaryti pazeidziant beveik visas garsb. darymo taisykles. uztat ir viduriai kaip is subines skamba,
6gdv ir panasus duoda metalo ir smelio efektus

tai gal geriau kokias nerusiskas naudotas kolonkes pirk. arba is padoresniu placiajuosciu as daryk. nu arba dvijuoste sistema is kokiu padoresniu rink jei ziniu pakanka
pirksi s90- gaileses mano nuomone
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 01:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Destroy
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
man labai keista kad deze su faziku gavosi mazesne uzh uzhdara:) to dar nemaciau,nors juk cia kinietishki garsiakalbiai,o akustika tai tixlus mokslas Razz
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 11:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nuosprendis, su siais kinieciais nieko gero nebus... patys garsiakalbiai nekokie ir ju tiksliu duomenu nera... S-90 pakausiau, kad ir kavineje, bet vistiek ten buvo s-90... nelabai patiko boso baubimas ir labai caizus auksti, o viduriu tai is vis nesigirdejo... Jeigu pavyks, nusipirksiu kokias kitokias kolonkes, manau nebus sudetinga rasti geriaus grojancias nei s-90... O tdg, kokius Tu rekomenduotum gariakalbius??? Butu gerai tokie, apie kuriuos butu galima duomenu rasti, nes apie kiniecius tai nieko... Rolling Eyes

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 12:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tdg
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
O tdg, kokius Tu rekomenduotum gariakalbius??? Butu gerai tokie, apie kuriuos butu galima duomenu rasti, nes apie kiniecius tai nieko... Rolling Eyes




pasiieskok forume buvo daugiau uz mane zinanciu,rekomendaciju
iveza gi i lietuva perless, visaton
beto yra inete kruva tinklapiu su dvijuosciu sistemu darymo pavizdziais
ir filtrai ir dezes ismatavimai duoti

pats as tai su placiajuosciais darysiu

p.s. http://www.freewebs.com/audiotinklas/ va cia dar koloneles parduodamos , gal geriau bus nei s90
 EVR V-6030S - dezes
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 22:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Prie ko as jungsiu 4omus??? Su stipriaku bus problemu... Nu nzn...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama