Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Subu darymas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 03, 13:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DainiusT rašo:
Kaudio rašo:

Grazus,bet gan brangus inkilas.....


Nejaugi tik varnenams sitas namukas ?
Asmeniskai man tik varnenams......

Nors kartais buna labai keista kai pasiziuri i atrodo rimto gamintojo kolonkiu impedanso kreive ir is jos aiskiai matosi kaip nesuderintas fazoinvertorius. Atrodo jau pas juos tai pilna ir visokios matavimo irangos ir salygos yra viska suderinti ir t.t. bet va tau kad nori ...


Techniniai parametrai,kaip ir charakteristikos tiesiskumas neapasprendzia garso kokybes,bet apsprendzia marketinga,kaip ir stiprintuva lengviau parduoti su 0.00001 ir 200w,nesvarbu kad groja shudinaiImpedanso korekcija tik gadina garsa,nes kiekvienas elementas inesa savo i garsa ir kaip apkrovimas stiprintuvui prie muzikinio signalo elgiasi visiskai kitaip negu su vienuodu sinusiniu.
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 03, 14:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaudio rašo:
Techniniai parametrai,kaip ir charakteristikos tiesiskumas neapasprendzia garso kokybes,bet apsprendzia marketinga,kaip ir stiprintuva lengviau parduoti su 0.00001 ir 200w,nesvarbu kad groja shudinaiImpedanso korekcija tik gadina garsa,nes kiekvienas elementas inesa savo i garsa ir kaip apkrovimas stiprintuvui prie muzikinio signalo elgiasi visiskai kitaip negu su vienuodu sinusiniu.


gal as neteisingai issireiskiau, bet ne impedanso korekcija turejau omenyje, o fazoinvertoriaus nustatyma ant optimalaus daznio. Labai daznai pasitaiko, kad nepataikytas fazikas i savo darbini dazni , t.y per zemai uzderintas arba per aukstai, dar daznai naudojami per dideli korpusai, del to midbosas beveik visam savo diapazone skamba prastai. Vat ir sakau , kad gamintojai galetu kazkiek pasistengti nors tokius elementarius dalykus sukontroliuoti. Nes atrodo kad surinko belekaip ir per daug neziuredami ir paleido prekybon.
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 03, 14:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jau nusukot tema Wink

ten kazkas rase kad su skyle isvis nieko negirdes, nes parametru neturi.

as sakiau kad parametrus apytikslius ismatuosiu, jau esu mataves dviem bosam ir gavosi normaliai, poto dar trecia sony Xplod matavau ir lyginau su gamykliniais, rezultatas beveik vienodas, skiriasi po kablelio ten keliais skaiciais, manau kaip namu salygom tox matavimas yra visai nieko. o dar priedo kai garsiakalbis pagros ilgiaus jis issitampys ir parametrai tikrai nezymiai pakis, taip kad ta mano paklaida po kablelio manu labai blogo nepadarys...
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 03, 14:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geduxas rašo:
jau nusukot tema Wink

ten kazkas rase kad su skyle isvis nieko negirdes, nes parametru neturi.

as sakiau kad parametrus apytikslius ismatuosiu, jau esu mataves dviem bosam ir gavosi normaliai, poto dar trecia sony Xplod matavau ir lyginau su gamykliniais, rezultatas beveik vienodas, skiriasi po kablelio ten keliais skaiciais, manau kaip namu salygom tox matavimas yra visai nieko. o dar priedo kai garsiakalbis pagros ilgiaus jis issitampys ir parametrai tikrai nezymiai pakis, taip kad ta mano paklaida po kablelio manu labai blogo nepadarys...


kaip pastebejau, geru garsiakalbiu TS parametru rinkinys nepasikeicia po issitampymo. Pavieniai parametrai siek tiek keiciasi, bet visumoje duoda ta pati rezultata.
TAI tu matuok ir tada cia rasyk, nes nu ka daugiau galima pasakyti be parametru. Nebent paburti kazka ...
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 03, 19:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
na jei garsiukas noname(nes autorius jo neyvardijo) tai manau kad parametrai pakis...

tai kad autorius nesusidomejo pasiulimu ir neraso Crying or Very sad jau buciau sumataves...
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 04, 00:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MTZ-82
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na bandziau matuot tai FS gavau 28 Hz Very Happy tuo metu voltazas buvo didziausias 0.17V varza naudojau 324 omu ar tiek isvis galy but. vadovavausi sia instrukcija http://www.soften.ktu.lt/~navisigi/drdainiu/projektai/two_way1_zd.html
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 04, 00:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MTZ-82
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
paskaiciavus gauname
Fs = 28 Hz
Re = 4 ohm
Rmax =55 ohm
Ro =13.75
Rx =14.83
Qms =7
Qes = 0.549
Qts = 0.509
U=0.045V

na ir ka dabar galite pasakyti Ar nenusigrybavau Laughing
Fs/Qts>100 turi buti kad deze galetum daryti su fazoinvertoriu
55 mano deze o uzdarai jai maziau nei 50. Tai ka pasiulisyt Cool
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 04, 11:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MTZ-82 rašo:
paskaiciavus gauname
Fs = 28 Hz
Re = 4 ohm
Rmax =55 ohm
Ro =13.75
Rx =14.83
Qms =7
Qes = 0.549
Qts = 0.509
U=0.045V

na ir ka dabar galite pasakyti Ar nenusigrybavau Laughing
Fs/Qts>100 turi buti kad deze galetum daryti su fazoinvertoriu
55 mano deze o uzdarai jai maziau nei 50. Tai ka pasiulisyt Cool


na ar tu nenugrybavai matuodamas tai tik pats gali zinoti. Paimk dar kitoki rezistoriu ir pamatuo vel viska taip pat ir pasitikrinsi.

Tau dar reiketu Vas ismatuoti. Dinamika reikia ikisti i zinomo turio deze ir vel permatuoti, tada paskaiciuoti ekvivalentini oro turi Vas. Ir jau galesi modeliuoti deze optimaliai tinkancia sitam garsiukui.

O is santykio fs/Qts galima spresti kad garsiakalbis tinka uzdarai dezei.
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 04, 20:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MTZ-82
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
siaip as noreciau bandbass tipo dezes Laughing ar sis garsiakalbis tinka tik uzdaroms. Ir ka galite pasakyti apie uzdaras dezes. Man reikia gylaus zemo Laughing
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 05, 00:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MTZ-82
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tai kas nors gali pasakyti ka nors gero apie uzdara deze. ir ar labai lievai grotu mano garsiakalbiai jai daryciau ported arba bandbass koloneles
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 05, 12:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MTZ-82 rašo:
tai kas nors gali pasakyti ka nors gero apie uzdara deze. ir ar labai lievai grotu mano garsiakalbiai jai daryciau ported arba bandbass koloneles


apie uzdara deze galima sakyti tik gera ir labai gera Smile

mazas uzlaikymas duoda greita bosa, jis maziau veluoja palyginus su ported ar bandpas. Geresne dinamika.
Zemiau savo rezonanso garsiakalbis nepasidaro nevaldomas. maziau sansu suplesyti extreemo megejams.
daznine charakteristika tolygi.

minusas toks kad neimanoma pasiekti tokio pat efektyvumo prie zemesniu dazniu kaip su ported sistemomis. Todel reikia teisingo garsiakalbio, su labai zemu rezonansu ir kitais parametrais.

O del tavo garsiuko kisima i bandpasa tai nemanau kad gerai bus. Bet jei netingi bandyk, paciam isitikinti visada geriau nei is kitu isgirsti. Tik nesitikek kazko. Parametrai tam ir buvo isgalvoti kad palengvinti akustikos apskaiciavima, jais ir vadovaukis, dviracio cia neisrasi.

kai turesi Vas, pamodeliuok su kokia programa (JBL speakershop pvz) ir paziurek kas gausis, praktikoje bus labai panasu.
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 05, 17:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
StasysS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nepamatuotas Vas ir Sd, Taigi nieko negalima paskaiciuoti.
Jei pamatuosi, galesiu paskaiciuoti.
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 05, 18:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vinor
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vistik šiame forume kalbama apie darymą nežinia iš ko ir kaip - paskaičiuokit kiek reikia įdėti pinigų, darbo ir laiko į didelį šnipštą - mano nuomonė: dėvėtas firmos crystalaudio subas prismabass už 700Lt, kurio charakteristikos - maks power 170W, jautrumas 93db, varža 4 omai, dažnių juosta 19-160Hz, matmenys 309*686, gylis 375. jeigu geriau padarysit įdėję tiek pinigų, tuomet nukeliu kepurę - dizaino, apdirbimo ir kitose srityse.
sėkmės
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 05, 19:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
StasysS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nusipirkti labai paprasta. Kad ir 10kart brangesne akustika:) Bet kartais norisi kazka pasidaryti savo rankom:))) Negi nezinot kaip malonu klausyti savo kurinio???
 Subu darymas
PranešimasParašytas: 2005 05 05, 20:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GieeDriuX
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Laughing
mano kurinys (dovanokit - foto su tik motorola c650):
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1635.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1636.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1637.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1638.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1639.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1640.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1641.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1742.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1835.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1852.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1853.jpg
http://www.freewebs.com/cezete/17-04-05_1855.jpg
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama