 |
Forumas » Akustika » KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ? |
Parašytas: 2005 03 25, 11:21 |
|
|
|
|
| matavau ta garsiakalbį ir rezonansas dėžėje gaunasi toks pats kaip ir ore kabančio+- 2Hz dėjau ir į kibirą ir į dėžę padaręs ir vistiek tas pats gal tas garsikas laisvo tūrio? ir pagal jbl pogramą raso kad gautieji parametrai neteisingi. o dažnių ribos visada panašios buvo. kas dar ten gali būti.? jau dėda ir klausti jaučiu įkyrėjau bet jei nesunku parašykit ka manote |
|
|
|
|
|
 |
 |
KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ? |
Parašytas: 2005 03 25, 12:08 |
|
|
|
|
LABAI keista. ypac su deze, nes jei dinamikas butu skirtas atvirai dezei, tada daznis rezonansinis butu dezeje ne 23hz o 100hz(na cia perdetai). bet manau kazka ne taip matuoji... zinok tikrai nezinau kazkokios nesamones...
pala o tu ta ytampos kitimus matuoji ant kur??? reik ant varzos gnybtu matuoti, arba ant dinamiko gnybtu(siuo atveju ytampa tures ne kilti bet kristi). zinok neysivaizduoju kas cia tau gali buti, jei nori galim per skype online pasikalbeti sakytum ka gauni kaip darai ir vienu metu viska matuot paziuretumem kas ten ne taip a? mano nikas hi_end. tai vo lauksiu tavo zvonoko  |
|
|
|
|
|
 |
 |
KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ? |
Parašytas: 2005 03 26, 00:07 |
|
|
|
|
matai a6darbe internet1 turiu tik matuoju taip lygiai kaip toje jbl programoje parodyta. ir jungiau nuo centro. ir gaunu +- 1Hz kaip ten pra6o patikrinant. o pagal blaster aprašymą ten rašo pamatuoti iš stiprintuvo išeinančią įtampą o jbl programoje nubraižyta kad matuoti už varžos prie garsiakalbio. ir dar pavyzdį kai suskaičiuota pagal blaster aprašymą tai pas mane atvirkščiai gaunasi vs didesnis už Vm. nu nesvarbu bandysiu kkol išeis.o kiek apytikriai rezonansinis dažnis dėžėje turi skirtis nuo rezonansinio dažnio atvirame ore? vol 13
6 bamdymas
Išmatuoti duomenys:
Rezonansinis dažnis Fs= 56,0000 Hz
Mažesnis dažnis, kai ties varža krenta Vr Fl= 46,2800 Hz
Didesnis dažnis, kai ties varža krenta Vr Fh= 71,0000 Hz
Nuosekli 5W varža Rs= 5,4000 R
Garsiakalbio varža Re= 4,1000 R
Ties varža krentanti rezonansinė įtampa Vm= 2,4700 V
Ant garsiakalbio krentanti įtampa Vs= 1,1000 V
Bandomosios dėžės tūris Vb= 32,2710 l
Rezonansinis dažnis bandomoje dėžėje Fb= 58,0000 Hz
Apskaičiuoti tarpiniai duomenys:
Srovė ne rezonanso metu Is=Vs/(Re+Rs)= 0,1158 A
Srovė rezonanso metu Im=Vm/Rs= 0,4574 A
Garsiakalbio varža rezonanso metu Rm=(Vs-Vm)/Im= -2,9951 R
r0 r0=Is/Im= 0,2531
-3dB srovė Ir=sqrt(Im*Is)= 0,2301 A
-3dB įtampa Vr=Ir*Rs= 1,2427 V
Galutiniai rezultatai:
Mechaninė energija Qms=Fs*sqrt(r0)/(Fh-Fl)= 1,1398 J
Elektrinė energija Qes=(Qms/(r0-1))*(Re/(Rs+Re))= -0,6586 J
Visa garsiakalbio energija Qts=Qms*Qes/(Qms+Qes)= -1,5602 J
Vas=Vb((Fb/Fs)^2-1)= 0,0829 ft^3
r
Fl sqrt(Fl*Fh)=Fs 57,3226
rezonansinis dažniis dėž 57Hz sqrt(Fl*Fh)=Fs 57,9997
dežėje dažniai. 41,6900
dežėje dažniai. 80,6900
niekaip nesuprantu iš kur pas jį Vs daugiau už Vm?
gal kambarys netinka? |
|
|
|
|
|
 |
 |
KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ? |
Parašytas: 2005 03 26, 13:09 |
|
|
|
|
| x-files... zinok va taip forumu sunku ka ir pasakyt, net nzn... na bandyk dar ir dar, paimk kita testery kokynors, skaityk atidziai dar karta ka kaip reik daryt ysitikink kad viskas taip kaip reikia... nezinau ka tau patrt...turbut jau viska isbandei... siulyciau paimti (pasiskolonti) koky firminy bufa, kurio parametrus zinotum, ir bandyt matuot paciam tol kol sutaps su gamykliniais(bentjau apytiksliai) , o tada jau lygiai taip pat matuot savo bufa. gal darai kokia nezymia klaida ir pats nepastebi...nzn... |
|
|
|
|
|
 |
KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ? |
Parašytas: 2005 03 29, 01:18 |
|
|
|
|
| centru stiprintuvai turi nelabai tiesines charakteristikas ypac 20-50hz srityje gal del to nesamones gauni . |
|
|
|
|
|
 |
KĄ ŽINOTE APIE SUBĄ SW 1201Y07 ? |
Parašytas: 2005 03 31, 11:41 |
|
|
|
|
| nu tai stiprium pabandysiu dar kartą. be tu garso plokštę keisiu nes testeriu pamatavau tai generatorius nustatytas ant 100Hz o testerį užkabinus rodo 120Hz. tai gal garso plokštė kabina makaronus dar? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|