 |
Forumas » Akustika » Aktyvus ar pasyvus filtras geriau?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 21, 14:39 |
|
|
|
|
| Chrome, ir ankstesniu tavo pasisakymu padariau isvada, kad lempini zadi naudoti vidutiniams ir aukstiems, o zemiems jungsi esama tranzistorini. Pamaniau, kad skambejimas turetu buti gana specifinis, jei lempini naudotum zemiems ir vidutiniams, kadangi jo charakteristika savito braizo (minkstesne) ir isktaipymai zemesniame diapazone mazesni (ar as klystu ?). Juk tiek daug audiofilu rasyta apie "sodru ir malonu lempinio stiprintuvo skambejima" tame diapazone. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 21, 14:52 |
|
|
|
|
taip, del kokybes teisus, kuo garsas perteikiamas arciau originalo, tuo aukstesne yra sistemos kokybe.
taciau as turejau omeny kad kokybes ant bosu nereikia, tai tipo kad ant boso nelabai girdisi visi tie stipreko trukumai prie dideliu galingumu(kai stiprekas dusta ir panasiai), as tik tai apie bosa turejau omeny, o del atkurimo kokybes tai sutinku kuo tiksliau sustiprinamas nuo pradinio tuo geresne kokybe. |
|
|
|
|
|
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 21, 15:03 |
|
|
|
|
Aisku, supratau. Bet jei bosas dar nedustantis del stiprintuvo dusimo, bet veluojantis, tai muzikos pasiklausius teks prisiminti ir apie boso kokybe  |
|
|
|
|
|
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 21, 17:13 |
|
|
|
|
Tai kad lempinis žemus ir vidutinius pajudintų tai jam kokių 4w SE mažoka bus.O kelt galią, kaina kyla kvadratu O lempinio watas prilygsta tranzo watui? Turėtų tas pats būt...
Jei visų gargalų jautrumas 91,2 dB/2,83, kiek w lempinio pakaktų?
Tai ant aukštų 40W tranzinį monstrą dėt ? Ne per žiauru...  |
|
_________________ Nu ką aš galiu pasakyti... |
|
|
|
 |
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 21, 17:48 |
|
|
|
|
Jo, situacija tada kebloka . Nelabai ka cia ispesi. Nebent, svaigdamas del kokybes, pasidarytum mazatriuksmi stiprintuveli aukstiems (4W, tik atitinkamai prie aukstu garsiuko varzos - 4, -8 ar -16omu). Vatas lempiniame ir tranzistoriniame vatu ir lieka, nebent tai ne isejimo galia matuota buvo. Tavo vietoj pabandyciau sujungti vien del skambejimo, neziurint i stiprintuvu galia. Ja gali ir pasireguliuoti.
| Citata: |
| Tai ant aukštų 40W tranzinį monstrą dėt ? Ne per žiauru... |
cia gaunasi apie 12,5V amplitude nekraipytos sinusoides prie 4 omu apkrovos ? Reikes man istraukti viena stiprala is sandeliuko ir atsiprasyti jo, kad pavadinau prisukamu, nes vargselis sugebejo isduoti tik 19V prie ilgalaikes 2 omu apkrovos.  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 22, 15:40 |
|
|
|
|
Tai kaip supratau pasidaryti aktyvų filtrą ir jam stiprintuvą yra keblu ir kokybę galima dar ir prarasti?
Mano tranzius 40W prie 8om. Bet čia jau tikrai, nes teko klausyt "90W" stk, tai ten...neverta kalbėt Šiaip man jo galios sočiai.
Tada reikis kokį lempinį "ant bajerio" padaryti ir pabandyt.
Lyrinis nukrypimas:
Pas darugą pora lempučių, trafukas šioks toks, ir apie 1w. Aišku viskas ore sulituota. Sako: "neraliai skamba, naujų garsų atsirado". Klauso per kompa mp3 160b Pats klausiau tai nieko ypatingo, aukšti pakelti žemo mažai, bet ko norėt iš Hi-End piščialkės už 15Lt...  |
|
_________________ Nu ką aš galiu pasakyti... |
|
|
|
 |
Aktyvus ar pasyvus filtras geriau? |
Parašytas: 2005 03 22, 18:06 |
|
|
|
|
| Chrome rašo: |
| Tai kaip supratau pasidaryti aktyvų filtrą ir jam stiprintuvą yra keblu ir kokybę galima dar ir prarasti? |
Ne tik galima, bet greiciausiai bus prarandama  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|