Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Erdvinis garsas is s-30b???
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 16:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
Na tai kaip siulote ar verta man pirktis antra pora s-30b koloneliu, nes as dar ju neturiu... Ar ne???


Ar Tau butinas tas surroundas ? Juk nedarysi dolby proogic. Beto ir koloneles tokios minimaliai skamba.
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 16:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Man tas suraundas tai nerupi, nes as teliko vistiek dar neturiu... As tik siap noriu, kad geriau grotu...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 16:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nuo kada muzikos klausymas prasidejo per 4 kolonkes ?
Geriausiai muzika skamba stereo rezimu per 2 koloneles Smile

Net kur jungia rimtus namu kinus, tai muzikos klausymui, atjungia suba bei galines ir centrine ir palieka tik Prieki Smile
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Na kai as pasijungiau dar dvi AIWA koloneles tai man labiau patiko... Tai vat galite atsakyti ar mano y-7112 paves 4 s-30b???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 16:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ACC
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mindaugelis rašo:
Na kai as pasijungiau dar dvi AIWA koloneles tai man labiau patiko... Tai vat galite atsakyti ar mano y-7112 paves 4 s-30b???


jei tavo "tricatkes" 8 omu tada ves. jei 4 omu kais stiprintuvas ir suveikines apsaugos atsukus garsiuko
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 17:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Andriuha
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
s-30a yra 4 omu, o s-30b 8 omu, cia sita 100% zinau Smile
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 17:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nu tai jeigu as turiu s-30b tai man ir reikia atntras s-30b pirkti??? Ar ne???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na jai 4 s-30b pajunksi speju tik grasas padides bet erdvinio garso tikrai nebus jai nera suround isejimo
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tu mindaugeli apsimeti durnu ar toks esi, visuose tavo topikuose izvelgiu ka nors durno, tau gi zmogus paaiskino kad jei junksi keturias koloneles, bendra ju varza neturi but mazesne nei 4 omai, nes kitaip gali sukepinti stiprintuva, o tu taijp durnai uzklausei, ar tau pirkt dar vienas s-30b, nu pirk jei nori, turi keturias sudo vertas kolonas, pirk dar keturias kol varza pakils iki 16 omu, tada jau tikrai stiprius turetu atlaikyt Laughing
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 19:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
to audiofilas --- tu supranti, kad as zalias??? Blin juk visi mokomes...

Tai ar galite man paaiskinti galiu as lygiagreciai sujungti dvi s-30b i kanala ar ne (stipriu 8ohm)??? O s-30b skambesys man labai patinka... Matai tu gal ir gali nusipirkti geras kolonkes, o as ne... Todel man gerai ir s-30b... Be to viskas priklauso nuo garsiakalbiu i vidu sudetu, o ne nuo koloneles dezes...
Jeigu tu sugebi visuose mano temose izvelgti ka nors durno, tai reiskia tik viena - kad tu esi protingesnis uz mane... Crying or Very sad

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 20:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ACC
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dvi lygiagretintas 8omu koloneles U7111 atlaiko
o U7112 galios stiprintuvas, manau, identishkas U7111


PS buvo viena tusovke kada buvo keturios 4omu kolonkes (lygiagretintos po dvi ant kanalo) +sviesos muzika (ta kur is serijos kur aukstadaznis trafas stovi). Stiprintuvas atlaike. Bet, tiesa pasakius, liko tos tusovkes zyme stiprintuve: nuo montazines plokstes ikaitusiu takeliu nukepe lakas, ciapat prie galiniu tranzu.
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 21:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mindaugelis rašo:
to audiofilas --- tu supranti, kad as zalias??? Blin juk visi mokomes...

Tai ar galite man paaiskinti galiu as lygiagreciai sujungti dvi s-30b i kanala ar ne (stipriu 8ohm)??? O s-30b skambesys man labai patinka... Matai tu gal ir gali nusipirkti geras kolonkes, o as ne... Todel man gerai ir s-30b... Be to viskas priklauso nuo garsiakalbiu i vidu sudetu, o ne nuo koloneles dezes...
Jeigu tu sugebi visuose mano temose izvelgti ka nors durno, tai reiskia tik viena - kad tu esi protingesnis uz mane... Crying or Very sad


nu nesvarbu, nepyk Smile , ryta susinervines buvau Wink
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 21:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Na nieko nepykstu... Tai kaip man galima jungti ta radiotechnika ar ne??? Tusiukus as klaseje irgi mekstu parengti, su visokiomis sviesmuzekimis... Na bet maniske tai stipriui netrugdo, nes tiesiai i cd grotuva jungiasi...
7112 yra tokis patis kaip ir 7111 tik turi daugiau funkciju... Nu tai galiu penktadieni tusa jau su keturiom s-30b daryti ar teks apsieiti su 2???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 21:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Augizz
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gali drasiai jungt KETURIAS
 Erdvinis garsas is s-30b???
PranešimasParašytas: 2005 02 19, 22:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
LABAI VISIEMS DEKUI!!! bandysiu...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama