Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » kaip uzturbinti satalitines koloneles?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 14:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Manau gali is kokio centriukom kolonkiu islupti arba paieskok naudotu...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 15:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tu nelygink muzikinio centro su stacionaria aparatura cia rimciau nei tas tavo muzikinis centras jai 7*100W DIN + subo isejimas 40cm suba kaip nieka patempia ir dar lieka ir galetu dar sukepinti
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 15:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ne netame esme ....esme ta kad i prieki patrastu piselku neprilipdysiu nes nier vieto ten juk satalitines(o jai i sonu sumesiu tai tikrai nebus jokio efekto)....vienintelis variantas tai prideti ant virsaus piselkas o tai geriausiai tiktu tik masinines bent as taip manau
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 16:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
blin zinau as tuos mini centrus... Kas tau sake kad as toki turiu??? Tikrai ne!!! Matai as nezinau kokia ta sistema pas tave, nes juk ta 5.1 galima dabar uz 100lt nusipirkti... Tai i tokia sistema kisk ka tik nori ir vistiek bus geriau nei orginal...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 19:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
e ydek nuotraukas tos savo 5.1 sistemos nes man atrodo kad ten bisky shudas jei net aukstu tau normaliai netempia... ydomu but paziuret kaip ten atrodo... o del 40cm subo tai./.... geraiua tylesiu nes kai uzsivesiu sustot negalesiu...
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 20:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
subas tai 'evir' bet tik buvau pasiskolines(gal ir nebu ten pilnai 40cm bet mazdaug 35 tai tikrai), kad tom naujom kolonelem isvis nereik galingo stepro palyginus su radiotechnikos kolonelem.
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 20:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kaudio rašo:
Djmariusal rašo:
na resiveris atkuria iki 50khz(>100db) ir playeris iki 50khz(115db)
na isvis nerealus variantas tai butu gauti piselkas iki 50khz, bet kainele tai ju tikrai turetu buti padori, gal kas zino kiek galetu kainuoti piselkos 30khz ir 50khz masininio tipo?


Cia panasiai kaip muzikiniu centru galingumas 3000w.



cia ne tau del centro rasiau Minde
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 20:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
beje nenuvertinciau taip smarkiai centru. aisq beveik visi yra sh... bet va sis tai manau geriausias is centru http://www.ricardo.ch/cgi-bin/auk?cmd=viewcat;OrderBy=BidsCount;SortOrder=1;catid=130001482;list=1;list_flag=1039;listrcatid=20;lng=de;lotid=347272986;perlist=30;
ten yra trys nuotraukos gamintojo nuotrauku neradau. pas mano tevus toks stovi seniai seniai pirktas tai dar iki siol veikia kaip laikrodis o ir groja jis zymiai geriau nei visi tie eiliniai centriukai. beje nustebino kai elektro markt pamaciau kolonkes uz 2000lt ir jos grojo dar sudiniau nei mano centriukas tevu. nesigirdejo nei zemu nei aukstu kazkokios levos... bet kaina tai kosmine
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 20:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jo tas centras tikrai vertas demesio kainynai toki turejo kazkada apie toki centra tikrai neturiu blogu atsilepimu. tas technikas tai tikrai neblogai pavaro
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 21:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
As irgi turiu toki 10metu senumo aiwa centriuka... Tai groja jis zymiai geriau nei siuolaikiniai centrai... Ir isvadu nugaroje nepagaileta... Ir siaip zaibys aparatas...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 22:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Djmariusal
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na jo vieni centrai tai stebina o kiti tai gryni sh.. centrai
nors siaip tai dar nei vieno centro nesu turejas bet praklausyti teko tai nemazai kaip groja
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 16, 22:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Na as centro irgi nesu turejes, bet brolis mano turi... Ir jis tarp centru tai daugeli apvaro... Bet mano radiotechnikos sistema uz 70 litu nupirkta (neskaitant tiuningo) tai kiek galia, tiek kokybe apgroja kokiu 4 kartus min...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 17, 11:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
matai yra vienas dalykas, mano tevu tas technicsas apgrotu kokybe ir dabar , bet ne galia. taciau ir kokybes nekazin kiek liko(turiu omeny zemesny dazny) nes ten esancio bosavyko paralonas(pakaba lygtais vadinat, na ant cerwin vega ji raudona) pradejo prie korpuso luzinet ir gavo si kad bosas smarkiai pagarsinus ziaugsy lyg suo pries vemdamas Laughing o siaip tai tikrai liux na gal viduriai aiskiau galtu but, bet su siuolaikiniais nepalyginsi. a beje samsung firmai isvis tik mikrobanges gamint, taciau draugas turi apie9metu senumo samsunga 2*40w tai iki siol groja labai puikiai ir tikrai apgroja visus siuolaikinius kad ir technics centrus kiek yra teke klausyt Wink isvada siais laikais senos firmos chalturina visur ir visada, manau taip- yra del to kad susikurusi firma nori uzsirekomenduoti gera varda o poto jau "ai tiekto, nepastebes" prasideda sh malimas, komercija, ir istiesu gal is pradziu zmones nepastebi o jei ir pastebi galvoja juk cia tokia ir tokia firma garsi negali but gal mano ausys kreivos ar akys aklos??? na bet man asmeniskai kartais ir nervai paima kai pradeda varyt ant centriukau kurie nuvaro y elektromarkt ir paklauso VIDO, poto sako kad stacionari yra ctacionari ir yra liux. nifiga. ta stacionari kainuoja zveriskai ir moki tik uz dizaina(pas kaimyna yra toshyba garso komplektas o kolonkes kazkokios naujos uz 2500lt /vnt) nei ten zemo jauciasi reikia bufery pirkt kuris kainuoja kaip padevetas automobilis, poto apie aukstus tylet galima zodziu nuvarai y senukus ten buna vecna pajunktos prie didelio teliko tokios 200w (raso) kolonkes . tos groja liux bet kaina 5000lt/vnt uz ka moket po galais??? durnizmas negaliu susinervinau, o po to pareina komentarai nusipirkau is maximos namu kino rinkiny jau turiu STACIONARIA aparatura kainavo 150lt as kietas Smile beje nusipirkit tas kolonkes jei babkiu lysnu turit vien del deziu galesit sudet itus garsiakalbius ir bus liux , nors ten tik piscialkas ir zemus keist pagal mane reiktu... zodziu... nebegaliu... reik issiliet ant konors/... gaila kad nesiporuoja varles eiciau as jas su peiliuku...
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 17, 16:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Garsios firmos dabar suda gamina ne del to kad bapkiu gaila....
Tiesiog perka zmones viska is eiles ir ziuri dauguma kad butu tik skaiciukai ant kolonkiu didesni (pvz. 8000watt...), garsiakalbiu kuo daugiau (ju kokybe tai dzin, gali net ir negroti jie, svarbiausia kad ju DAUG), dezes su kuo daugiau skyluciu (tipo krutai atrodo) ir kolonkes kuo lengvesnes...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 kaip uzturbinti satalitines koloneles?
PranešimasParašytas: 2005 02 17, 16:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Garsios firmos dabar suda gamina ne del to kad bapkiu gaila....

Tiesiog perka zmones viska is eiles ir ziuri dauguma kad butu tik skaiciukai ant kolonkiu didesni (pvz. 8000watt...), garsiakalbiu kuo daugiau (ju kokybe tai dzin, gali net ir negroti jie, svarbiausia kad ju DAUG), dezese su kuo daugiau skyluciu (tipo krutai atrodo) ir kolonkes kuo lengvesnes... Tai ir atsiranda tokie centrai kur dezes is kartonkes, kruvos garsiakalbiu imitaciju is visu pusiu ir pan.... Tai vat... Blin negaliu rasyti, nes tuoj nuvarysiu i maxima ir pradesiu viska dauzyti... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama