 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Xplod (basaviko) perviniojimas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 25, 20:46 |
|
|
|
|
? šeip išimiau membrąmą ar kaip ją ten vadinate? Nu ir ant tos garsiakalbio aliuminės šerdies iš karto vyniojau... Nu va tep...... Po to vėl membrąmą priklijavau ir ..... |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 25, 20:48 |
|
|
|
|
| o kaip jus parenkat i koki gyli ileisti cilindra i magneta?ar cia pagal taip, kaip buvo prieshtaij?Viena kart teko nauda pervyniota s90 cilindra bosinio dinamiko ileisti, taij dar buvau jaunas ir nepatyres:) taij ileidau ish akies, rezultate gavosi, kad prie mazho garso, skirtumo nesijaute nuo orginalo, bet garsiau paleidus, tiesiog kraipydavo garsa. |
|
|
|
|
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 25, 22:52 |
|
|
|
|
Cilindras taip kaip buvo oridžinal taip ir palikau  |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 26, 18:04 |
|
|
|
|
| Ta basavyka pasts persivyniojai? Man reikia porai garsiakalbiu gumas perklijuot. Gal zinai, kas galetu ta padaryt? |
|
|
|
|
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 26, 21:47 |
|
|
|
|
Galėčiau ir aš perklijuot... Bet toli važiuot tau bus.. neapsimoka.... Ieškok šalia juk turi būti tokių žmonių daug....
P.S koxs tavo garsiakalbio skersmuo?  |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 27, 10:49 |
|
|
|
|
Irda! Kuriame mzk gale gyveni? kai susirinksi visa savo monster aparatura pasikviesk i svecius - bus ka pakritikuot!  |
|
|
|
|
|
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 01 27, 19:17 |
|
|
|
|
Pasikviesiu....
Dar žadu pirkt koncertines kolonėles... Būtų visai neblogai 20kvadratų kambaryje....
Esu apėjęs vieną stiprintuvą... Padevėtas 2x1500W RMS 4om.. su juo ankščiau šokius keldavo... dabar naują aparatūrą nusipirko ir sęną išpardavinėja.... Visai pigiai gausiu.... Jei pirksiu, nes bapkiu, kad ir mažai tereikia, bet sukrapštyt reikės visą mėnesį...  |
|
_________________ Viskas gerai iki dūmų ir smoko... |
|
|
|
 |
 |
Xplod (basaviko) perviniojimas |
Parašytas: 2005 06 12, 06:50 |
|
|
|
|
Dar apie gasiakalbiu vuniojima:
Gavau 4omu sudegusi suba,bandysiu pervynioti.Taigi isardes pamaciau 2 sluoksnius po 50 viju,laido varza apie 3.5omo,nuvyniojau 16 metru vielos is viso.Suviniojus is tokios pat vielos viskas turetu but kaip ir buvo...
Na o dabar sakykim noriu pervyniot ant 2 omu,arba ant 8 ir kad galingumas liktu tas pats.Pavyzdziui,prie 2 omu reiktu imt viela dvigubai didesnio skerspjuvio ploto negu buvo prie 4,o ilgi reiktu palikti toki pat,tai irgi gautusi 100 viju?kaip su 8 omais?ir siaip tai nera tikslu,nes rites varza nera vien tik jos vielos aktyvine varza.Kaip dar galima visa tai tiksliau paskaiciuoti? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |