Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Negavau to ko norejau..
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 22, 15:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Reiktu rites nuosekliai ir kondiko lygiagreciai. Bet, tiksliu duomenu pasakyt negaliu :/
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 17:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei nepaskaiciuosi tai tikrai nepades, bandyk filtra, deciau didziausias viltis. Bo savo toki pati suba buvau paprikolu pajunges be filtro, tai kazkox triuxmas. O kox pas tave vidinis litrazas?
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 18:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
A jei kazka supranti elektronikoj bandyk darytis. http://www.stud.ktu.lt/~zydbraz/filtrai.html#ANTROS%20EILĖS%2012%20DB%20ŽEMO%20DAŽNIO%20FILTRAS. Ir dar pas tave tokiam turiui (taip supratau 42L) maximum fazikas turi but 9.8cm. Cia su programa pasedejau ir paskaiciavau tau (na jei pas tave 42L). Visas tas paskaiciavimas 42Litrai deze ir vienas fazikas 7.5cm (dia)x9.81cm (ilgio) yra ant 45hz. Tavo fazikas (7.5cmx18cm) tokiai dezei gaunasi 36Hz, ir programa rodo kad netinka (Vent mach=0.19) perdidelis turi but nedaugiau 0.16. Norint zemint dazni didink deze, tada fazikai ilgeja ir reikia jau 2 faziku. As cia padariau isvadas pagal WinISD programa. Ir beto as pats dariau suba pagal sia programa.
Viskas pagal ta progr. Ir butinai nusipirk arba pasidaryk filtra, bent jau pas mane tai labai didelis skirtumas. Kas neasku klausk. Wink
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 18:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
WoW
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Houmer rašo:
A jei kazka supranti elektronikoj bandyk darytis. http://www.stud.ktu.lt/~zydbraz/filtrai.html#ANTROS%20EILĖS%2012%20DB%20ŽEMO%20DAŽNIO%20FILTRAS. Ir dar pas tave tokiam turiui (taip supratau 42L) maximum fazikas turi but 9.8cm. Cia su programa pasedejau ir paskaiciavau tau (na jei pas tave 42L). Visas tas paskaiciavimas 42Litrai deze ir vienas fazikas 7.5cm (dia)x9.81cm (ilgio) yra ant 45hz. Tavo fazikas (7.5cmx18cm) tokiai dezei gaunasi 36Hz, ir programa rodo kad netinka (Vent mach=0.19) perdidelis turi but nedaugiau 0.16. Norint zemint dazni didink deze, tada fazikai ilgeja ir reikia jau 2 faziku. As cia padariau isvadas pagal WinISD programa. Ir beto as pats dariau suba pagal sia programa.
Viskas pagal ta progr. Ir butinai nusipirk arba pasidaryk filtra, bent jau pas mane tai labai didelis skirtumas. Kas neasku klausk. Wink

Cia biski ne i tema bet kuo skiriasi 6db ir 12 db filtrai kurie geresni?
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 18:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ash mat turiu gatava automobilini filtra, bet jauciu kad reix gamintis, tai man tas irgi idomu, kiek girdejau tai sake kuo daugiau DB tuo geriau groja Smile
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 18:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
WoW rašo:
Houmer rašo:
A jei kazka supranti elektronikoj bandyk darytis. http://www.stud.ktu.lt/~zydbraz/filtrai.html#ANTROS%20EILĖS%2012%20DB%20ŽEMO%20DAŽNIO%20FILTRAS. Ir dar pas tave tokiam turiui (taip supratau 42L) maximum fazikas turi but 9.8cm. Cia su programa pasedejau ir paskaiciavau tau (na jei pas tave 42L). Visas tas paskaiciavimas 42Litrai deze ir vienas fazikas 7.5cm (dia)x9.81cm (ilgio) yra ant 45hz. Tavo fazikas (7.5cmx18cm) tokiai dezei gaunasi 36Hz, ir programa rodo kad netinka (Vent mach=0.19) perdidelis turi but nedaugiau 0.16. Norint zemint dazni didink deze, tada fazikai ilgeja ir reikia jau 2 faziku. As cia padariau isvadas pagal WinISD programa. Ir beto as pats dariau suba pagal sia programa.
Viskas pagal ta progr. Ir butinai nusipirk arba pasidaryk filtra, bent jau pas mane tai labai didelis skirtumas. Kas neasku klausk. Wink

Cia biski ne i tema bet kuo skiriasi 6db ir 12 db filtrai kurie geresni?



6 ir 12db tai daznio slopinimas per oktava, kuo didesnis slopinimas tuo sudetingesnis filtras, geriausia daryt 12db, buna aisku ir net 24db slopinimo bet ten jau reik keliu riciu bei kondiku ir sunkiau ji padaryt, bei brangiau iseina...
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 20:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pagal tave supratau kad kuo daugiau DB tuo labiau garsa slopina?
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 20:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
[kiesha]
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pas tawe wmax 10 ar 12 ?
na pas mane wmax 12 tai dariau deze 124 litru,fazikus dejau 2,is priekio 10 cm skersmens ir 15 cm ilgio ir is sono prie pat galo 10 cm skermens ir 10 ilgio.efektas a.x.u.jenas :)wiskas labai stipriai dreba ir girdziu Smile)
vidu isklojau 3 cm vatos sluoksniu.
p.s. kur pirkai?evitoj ?kiek mokejai ?

_________________
niekas negime mokedamas;)po truptui ismokstam...
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 23, 23:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
cia ne man pagalbos reik Smile, siaip as pasidariau is 12svc, 56 litru deze, du fazikai po 7.2cmx28cm. O pas tave tie 124Litrai tai cia skaiciavai pagal isorinius matavimus? Ir jei gali parasyk savo dezes ismatavimus.
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 24, 00:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[kiesha] rašo:
wiskas labai stipriai dreba ir girdziu Smile)
vidu isklojau 3 cm vatos sluoksniu.
p.s. kur pirkai?evitoj ?kiek mokejai ?


Tai tipo kuo daugiau dreba tuo geriau ? Smile)
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 24, 02:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kolega
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pas mane wmax 12
vidaus matmenys 50x40x30 tai gaunasi 60 litru.. suprantat ash tos dezes naujos nebenoriu daryti..laikas..litai ir t.t. tiek vargo jau i ta dabartine ideta :-/
beje Houmer labai panashus dezes turis kaip pas mane..kaip tau gerai suka ta suba?
filtras idetas?
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 24, 17:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu lyg ir normaliai, nors net neabejoju jog su 74 Litrais geriau skambetu, pas mane 56.7 L. Cia vidiniais ismatavimais. Bet galbut noretusi ir daugiau, as net nesiruosiu, perdarineti savo dezes. O tai dar nebandei per filtra paleist? Tai gal turi namie muzikini centra? ten subo isejimas daznai buna.
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 24, 18:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Houmer rašo:
Nu lyg ir normaliai, nors net neabejoju jog su 74 Litrais geriau skambetu, pas mane 56.7 L. Cia vidiniais ismatavimais. Bet galbut noretusi ir daugiau, as net nesiruosiu, perdarineti savo dezes. O tai dar nebandei per filtra paleist? Tai gal turi namie muzikini centra? ten subo isejimas daznai buna.


Jei ir buna tia turbut linijinis. Netrauktu Centro stiprekas tokio Subo.
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 24, 22:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bent jau pas mane tai yra ant centro subo isejimas, jis nesustiprintas, tai as pajungiu per savo automob stipreka.
 Negavau to ko norejau..
PranešimasParašytas: 2005 01 24, 22:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Houmer
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kolega rašo:
pas mane wmax 12
vidaus matmenys 50x40x30 tai gaunasi 60 litru.. suprantat ash tos dezes naujos nebenoriu daryti..laikas..litai ir t.t. tiek vargo jau i ta dabartine ideta :-/
beje Houmer labai panashus dezes turis kaip pas mane..kaip tau gerai suka ta suba?
filtras idetas?


Ir deciau du fazikus
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama