 |
Forumas » Akustika » 50gd
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 05, 04:14 |
|
|
|
|
Perskaiciau ta laiska dauk kartu. Kai pirma karta perskaiciau tai nesupratau ten pasaka, leideju pokstas ar dar kasnors.  |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 05, 16:48 |
|
|
|
|
| nu ten prikolas taij zhbs;) |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 05, 18:33 |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 08, 16:00 |
|
|
|
|
Tai ishvis, gal apsimoka pasidaryti 3 stereo stiprus skirtingoms dznm juostoms ir problema su filtrais kolonelese butu ishspresta? . |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 08, 16:10 |
|
|
|
|
| bet tai atsirastu problema su stipreko filtrais, juk paprasciau padaryt kolonekei filtrus nei stiprui, be to stipre padaryti filtrai nederes su skirtingom kolonelem, o koloneleje filtrus dari pagal garsiakalbius... |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 11, 18:26 |
|
|
|
|
Susiskaiciavau filtrus kolonkem, tik nezinau kaip apskaiciuoti kokia turi buti pati rite. Ant kokio diametro vynioti, koks plotis, kiek viju. Turiu 1.8 vielos. Reikia 2.64mH, 2.57mH,0.64mH ir 0.26mH. Padekite nors su formule .Ish anksto dekingas . |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 11, 18:52 |
|
|
|
|
paprastai suskaiciuoti kiek ko reik labai sunku, chia juk daugiasluoksne rite, net fizikos destytojas(daktaras) sake kad beveik neimanoma tikslios, bet radau viena saita, ten ivedi induktyvuma ir parasys kiek viju, kokio diametro ir pan.Tas saitas yra
http://www.colomar.com/Shavano/inductor_info.html |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 12, 15:48 |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 13, 12:43 |
|
|
|
|
dėl daugiakanalio stiprintuvo darymo
Audiofilas rašo:
bet tai atsirastu problema su stipreko filtrais, juk paprasciau padaryt kolonekei filtrus nei stiprui, be to stipre padaryti filtrai nederes su skirtingom kolonelem, o koloneleje filtrus dari pagal garsiakalbius...
ne čia problema - stiprintuve filtrus galima koreaguoti, principe tam juk yra tokie parametriniai ekvalaizeriai, o dėl sudėtingumo - tai 3 juostų stiprintuvas gali kainuoti net mažiau negu paprastas stiprintuvas. jeigu paprastas stiprintuvas 2 po 100W, tai 3 juostų - žemam 2 po 50w (ar net 1 po 50W- TDA7294 ar LM3886), vidutiniam 2 po 20W-STK, aukštiems 2 po 10W-STK ar net TDA2005. jeigu daryti gerus, pažymiu GERUS filtrus kolonėlėse naudojant gerus komponentus kaina bus žymiai didesnė - vien žemiem Visatos ritė kainuoja 30 Lt, galingos varžos, o kondensatoriai.....
tai gi verta pagalvoti |
|
|
|
|
|
 |
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 13, 15:34 |
|
|
|
|
nu vinor teisingai sako, pats dariausi filtrus, vien rite kainavo 39lt 4,7mH, o ka jau kalbet apie kondus, nors gerai kad dar turejau uzhsilikus MBGO siek tiek:).Net sunku pasakyti kas geriau, stiprai ar filtrai...  |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 17, 15:49 |
|
|
|
|
| Labai dekui! Ash ir zadu daryti tris stereo stiprus, kaip tik stengiuosi talpiai sudeti i seno kompo deze viska. TDA 7294 uzima tik pati kampuka... |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 17, 16:46 |
|
|
|
|
to Jusufas
dėl dėžių - jeigu nenori perdaryti jauišpjautų dėžių, tai į pagrindinę dėžę dėk tik žemų garsiakalbį, o vidutiniams ir aukštiems daryk mažesnę. nereiks atskirti vidutinių garsiakalbį nuo žemų, o be to galėsi eiti prie sistemos 2.1 - tai yra žemus atkūrinės viena kolonėlė su 2 žemų dažnių garsiakalbiais, bus savotiškas subas, o vidutinius ir aukštus 2 kolonėlės, nes stereo efektas kaip tik per jas ir jaučiamas. tai būtų tolimesnis posūkis į akustiką.
Sėkmės |
|
|
|
|
|
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 18, 01:04 |
|
|
|
|
| Dekui... Jau antra karta ishpjoviau detales ir jau rytoj tureciau pabaigti surinkineti. 700x260x350 - 50litru atrodo. paskaiciavau jau ir fazikus - gavosi 2x50mm skersmens ir 83mm ilgio. Tiesa, dar vis nepradejau vynioti riciu... Velnias - kaip kita programa, taip ir skirtingi rezultatai! Gerai, kad nelabai dideli tie skirtumai. Parenkant kondika tikiuosi pakoreguoti daznius. Dar karta dekui visiems. |
|
|
|
|
|
 |
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 26, 11:19 |
|
|
|
|
| Dar reikia patarimo del riciu dydzio. Rite 0,62mH gaunasi R=41.58mm - tai labai nemazai. Zemiems gaunasi dar didesne - apie 11cm diametras. Lygtai girdejau, kad mazinant diametra per puse vielos ilgis mazeja trigubai. Man atrodo sumazinus diametra ash sutaupyciau vielos gan zymiai, nors viju skaicius dides nezymiai. Prashau patarimo! Ir dar, juk pasileidus generatoriu ir parenkant kondensatorius oscilografu galima matyti koks daznis yra pjaunamas. Parashykit, kaip apskaiciuoti mazesni diametra! Dekui |
|
|
|
|
|
 |
 |
50gd |
Parašytas: 2005 01 26, 13:51 |
|
|
|
|
Tik nepersistenk su riciu mazinimu . Ant adatos nelabai suvyniosi 2mm laida basavykui. Praktiskai pastebejau, kad geriausias laido ilgo ir gautos rites induktyvumo santykis buna tada, kai vidinis rites skersmuo atitinka rites plociui ir rites suvyniotu laidu auksciui.
O gal kam kitaip gaunasi ?
Beje, Jusufas, gal rite tvirtinsi metaliniu varztu, einanciu per rites viduri ? Ir dar: vidutiniams naudoji 25GDN-1-4 (senas zymejimas 10GDN34 ) ? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|