 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 10, 14:56 |
|
|
|
|
| As irgi dariausi kaskada cd dekla... Isejo toks puse velnio, bet kai naudojau irankiu tik tokius: rankinis pjuklas, atsuktuvas, nu keli medvarsciai, klijai ir daililentes nuo remonto likusios tai ir gavosi toks sudelis... Tureciau normalu iranki, koki frezini pjukliuka tai pasidaryciau stova nuo grindu iki zemes... O tau staliau tai yra hobis ar ir darbas??? Man tai pvz. taip labai patinka medzio darbai... Paslifuoti su svitriniu labai smagu... Siaip tai tavo tas dekliukas atdodo labai graziai... Reikes ir man ka nors susigalvoti... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 10, 16:11 |
|
|
|
|
Stalius, kam publika balamutiji: kam prie nuotraukos parasyta 20 vnt, jei telpa 21 vnt? Cia tipo: "jei desite 20 vnt CD dekliuku, dvidesimt pirmas jums tilps nemokamai" ?
Ir dar: kokius medzio klijus rekomenduotum del dezes klijavimo. Publika cia vienoj temoj domejosi. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 10, 20:01 |
|
|
|
|
| Stalius rašo: |
Aivarai,
aplamai medvarztis,greito darbo priemone, as nieko pries
Noriu pasakyti pries sukant patartina isgrezti siek tiek mazesne
skyle ir viskas o.k.
|
Man kiekvieno medwarscio ysukimas atsiein atris greziamas skyles Wiena plona, kad neskeltu plokstes (greziasi is plokstes galo), antra diametro kaip medvarscio sriegio isore, kad plokste spaustu tik medvarscio gavute, nes kitaip sriegis trugdo. Trecia skyle medvarscio galwutes yleidimui. Deze uztrunka padaryti ilgokai kai tenka grezti ir sukti varztus su viena drele
| Stalius rašo: |
Butinai aplankysiu tavo svetaine ir is solidarumo, si pirma savo istatyto CD
stovo projekto pvz.dovanoju tau ,kai busi Kaune paskambink ir susitarsime.
Kas ,kur ,kada.
Savo tel.pasiusiu e-mailu |
Aciu
Sauliucka > uosves as neturiu ir vedes nesu. Tiesiog musu kraste taip vadina. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 01:46 |
|
|
|
|
| Aivarai tavo puslapiukas nuostabus... Grazus projektukai... Kiek kainuoja pasidaryti ta alpline akustika (pirma dvieju juostu kolonele)??? Ir kai groja, nes kiek zinau tai ten auto garsiakalbiai... Kokio stipro tokioms kolonkems reiketu??? Ir dar tos kolonkes kur tu rasai kad su darbu 480 lt (atrodo)... Kiek kainuotu jos paciam susikalti???? Ir siaip ar is tu kolonkiu kas nors grotu geriau nei kad surinkta is rusisku garsiakalbiu??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 03:19 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| Aivarai tavo puslapiukas nuostabus... Grazus projektukai... Kiek kainuoja pasidaryti ta alpline akustika (pirma dvieju juostu kolonele)??? Ir kai groja, nes kiek zinau tai ten auto garsiakalbiai... Kokio stipro tokioms kolonkems reiketu??? Ir dar tos kolonkes kur tu rasai kad su darbu 480 lt (atrodo)... Kiek kainuotu jos paciam susikalti???? Ir siaip ar is tu kolonkiu kas nors grotu geriau nei kad surinkta is rusisku garsiakalbiu??? |
Aciu, malonu girdeti
Dvijuostes koloneles (pora) is SPX-107R kainuoja ~1000Lt +/-25lt jai perki garsiakalbius mazmenine kaina Kokio stiprintuvo? deklaruojama ju galia 60W rms. Bet stiprintuwo tokio nereikes, as asmeniskai leidziau nuo stiprintuwo kanale turincio 65W rms ir jo daugiau nei pakanka. Tikriausia jom 20-40W butu pats tas. Groja kaip uz sawo pinigus Pakolkas mano stiprintuwas jom perprastas (vieta naujam projektui), CD plejeriu pakolkas pasitenkinsiu tokiu koky turiu, bet ir tas ne stebuklas, nes bus DAC pigiausias ydetas. Tai Nervuoja islendantys triuksmai :/ bet jai nuo ju uzsimerksim tai muzika gywa (kiek leidzia jai tokia buti likusi sistema), scena detali, tolygi, instrumentai gerai fokusuoti (priklauso nuo yraso), kaip desimtukai tai yspudingai traukia zemyn... Trumpai tariant as nenusivyliau.
Axton koloneles be darbo kainuos panasiai 440Lt. Lyginti su rusiska akustika negaliu, nes nesu deramai su ja susipazines. Kokybe tikriausiai apgroja populiariaja rusiska akustika. Undegraudines tai jau tikrai negirdejas negaliu nei skiemens istart. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 11:45 |
|
|
|
|
Aivarai, ar matavai axtonu ar kitu garsiakalbiu parametrus?
Tie garsiakalbiai pas tave saite automobiliniai, jie free air, pas juos Qts turetu buti apie 0.7, kodel tu juos i dezes sudejai ... |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 18:18 |
|
|
|
|
| Aivarai,galima ir kitaip paruošti skyles medvaržčiams, tik reikia paaukoti kelis grąžtus: vieną 4mm nugalasti smailėjančiai,kol gausis 3-4 cm ilgio smaigalys, kitą 12-14 mm užapvalinti gražto smaigalio šonus( bet ne smaigalį).Su pirmu pasidarysi konusines skyles įsukimui, su antru duobutes"faskes" galvutės paslėpimui.Čia senas stalių"bajeris". |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 18:40 |
|
|
|
|
ne ne del stereotipu, tiesiog man idomu pasidare kodel tu sauniai pasidarbavai, nemazai laiko turbut sugaisai ir namie naudoji automobilinius garsiaklabius. Tie alpinai uzima mazai vietos, t.y. reikalauja mazo turio, bet ir groja gan aukstai , -3db gaunasi apie 120Hz. Automobilyje tai suprantama, kadangi dar dedamas subas. bet ar ne geriau buvo namie naudoti naminius garsiukus Darbas dezei gaminti vis tiek tas pat kokius garsiakalbius benaudotum, bet su normaliais dvijuoste grotu nuo kokiu 50 Hz tolygiai, o sitie alpinai kur dvieju juostu niekada negros nuo tiek. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 19:07 |
|
|
|
|
| DainiusT rašo: |
ne ne del stereotipu, tiesiog man idomu pasidare kodel tu sauniai pasidarbavai, nemazai laiko turbut sugaisai ir namie naudoji automobilinius garsiaklabius. Tie alpinai uzima mazai vietos, t.y. reikalauja mazo turio, bet ir groja gan aukstai , -3db gaunasi apie 120Hz. Automobilyje tai suprantama, kadangi dar dedamas subas. bet ar ne geriau buvo namie naudoti naminius garsiukus Darbas dezei gaminti vis tiek tas pat kokius garsiakalbius benaudotum, bet su normaliais dvijuoste grotu nuo kokiu 50 Hz tolygiai, o sitie alpinai kur dvieju juostu niekada negros nuo tiek. |
Reiketu tau jas isgirsti jos tikrai pakankamai zemai groja. Bet nesileiskim y gincus nes as wistiek naudoju trijuoste prie situ dar yra prideta Alpine spx-17MB midbosai. Fazoinvertorinej, ~44l dezej ju F3 yra ~25Hz. Jaigu domina tai ju parametrus rasi tam paciam puslapy kaip ir dawiau 107r komponentam.
su pagarba Aivaras |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 19:12 |
|
|
|
|
| ad rašo: |
| Aivarai,galima ir kitaip paruošti skyles medvaržčiams, tik reikia paaukoti kelis grąžtus: vieną 4mm nugalasti smailėjančiai,kol gausis 3-4 cm ilgio smaigalys, kitą 12-14 mm užapvalinti gražto smaigalio šonus( bet ne smaigalį).Su pirmu pasidarysi konusines skyles įsukimui, su antru duobutes"faskes" galvutės paslėpimui.Čia senas stalių"bajeris". |
Aciu uz patirties pasidalinima speju sugadinciau ne vien agrazta iki pavyktu gerai nugalasti. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 21:17 |
|
|
|
|
| Subo aprengimui yra daug medziagu (pilnos parduotuves) ir tai daugeu skonio reikalas. as asmeniskai naudoju tamsei plka kilimine danga (koncertinems kolonelems) nes patvarumas didesnis. subus koloneles suku medvarsciais ir klijuoju su pva. medziaga: MDP paprastai >20mm storio. kitokia tankesne ploste siulau naudot tik LABAI kruopstiems projektams. paskutunis mano tverinys: 1kw galios koncertinis subas (2x15" garsiakalbiai) darytas is 24mm MDP pagal technologija klijai+medvarsciai ir niekas ten nebaubia ir nebarska |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |