Elektronika.lt
 2026 m. birželio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 27, 23:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 10, 03:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Stalius
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Benas rašo:
Nu cd stovas taj labai grazus Shocked Very Happy gaila tokiu parduotuveje pirkti nera Very Happy



Benai galiu isdrosti ,susirnksi,nusilakuosi pats ?
stalius
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 10, 14:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
As irgi dariausi kaskada cd dekla... Isejo toks puse velnio, bet kai naudojau irankiu tik tokius: rankinis pjuklas, atsuktuvas, nu keli medvarsciai, klijai ir daililentes nuo remonto likusios tai ir gavosi toks sudelis... Tureciau normalu iranki, koki frezini pjukliuka tai pasidaryciau stova nuo grindu iki zemes... O tau staliau tai yra hobis ar ir darbas??? Man tai pvz. taip labai patinka medzio darbai... Paslifuoti su svitriniu labai smagu... Siaip tai tavo tas dekliukas atdodo labai graziai... Reikes ir man ka nors susigalvoti...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 10, 16:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Stalius, kam publika balamutiji: kam prie nuotraukos parasyta 20 vnt, jei telpa 21 vnt? Cia tipo: "jei desite 20 vnt CD dekliuku, dvidesimt pirmas jums tilps nemokamai" ? Very Happy
Ir dar: kokius medzio klijus rekomenduotum del dezes klijavimo. Publika cia vienoj temoj domejosi.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 10, 20:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Stalius rašo:
Aivarai,
aplamai medvarztis,greito darbo priemone, as nieko pries
Noriu pasakyti pries sukant patartina isgrezti siek tiek mazesne
skyle ir viskas o.k.

Man kiekvieno medwarscio ysukimas atsiein atris greziamas skyles Smile Wiena plona, kad neskeltu plokstes (greziasi is plokstes galo), antra diametro kaip medvarscio sriegio isore, kad plokste spaustu tik medvarscio gavute, nes kitaip sriegis trugdo. Trecia skyle medvarscio galwutes yleidimui. Deze uztrunka padaryti ilgokai kai tenka grezti ir sukti varztus su viena drele Very Happy

Stalius rašo:

Butinai aplankysiu tavo svetaine ir is solidarumo, si pirma savo istatyto CD
stovo projekto pvz.dovanoju tau ,kai busi Kaune paskambink ir susitarsime.
Kas ,kur ,kada.
Savo tel.pasiusiu e-mailu

Aciu Wink

Sauliucka > uosves as neturiu ir vedes nesu. Tiesiog musu kraste taip vadina.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 01:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aivarai tavo puslapiukas nuostabus... Grazus projektukai... Kiek kainuoja pasidaryti ta alpline akustika (pirma dvieju juostu kolonele)??? Ir kai groja, nes kiek zinau tai ten auto garsiakalbiai... Kokio stipro tokioms kolonkems reiketu??? Ir dar tos kolonkes kur tu rasai kad su darbu 480 lt (atrodo)... Kiek kainuotu jos paciam susikalti???? Ir siaip ar is tu kolonkiu kas nors grotu geriau nei kad surinkta is rusisku garsiakalbiu???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 03:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
Aivarai tavo puslapiukas nuostabus... Grazus projektukai... Kiek kainuoja pasidaryti ta alpline akustika (pirma dvieju juostu kolonele)??? Ir kai groja, nes kiek zinau tai ten auto garsiakalbiai... Kokio stipro tokioms kolonkems reiketu??? Ir dar tos kolonkes kur tu rasai kad su darbu 480 lt (atrodo)... Kiek kainuotu jos paciam susikalti???? Ir siaip ar is tu kolonkiu kas nors grotu geriau nei kad surinkta is rusisku garsiakalbiu???

Aciu, malonu girdeti Wink
Dvijuostes koloneles (pora) is SPX-107R kainuoja ~1000Lt +/-25lt jai perki garsiakalbius mazmenine kaina Wink Kokio stiprintuvo? deklaruojama ju galia 60W rms. Bet stiprintuwo tokio nereikes, as asmeniskai leidziau nuo stiprintuwo kanale turincio 65W rms ir jo daugiau nei pakanka. Tikriausia jom 20-40W butu pats tas. Groja kaip uz sawo pinigus Smile Pakolkas mano stiprintuwas jom perprastas (vieta naujam projektui), CD plejeriu pakolkas pasitenkinsiu tokiu koky turiu, bet ir tas ne stebuklas, nes bus DAC pigiausias ydetas. Tai Nervuoja islendantys triuksmai :/ bet jai nuo ju uzsimerksim tai muzika gywa (kiek leidzia jai tokia buti likusi sistema), scena detali, tolygi, instrumentai gerai fokusuoti (priklauso nuo yraso), kaip desimtukai tai yspudingai traukia zemyn... Trumpai tariant as nenusivyliau.
Axton koloneles be darbo kainuos panasiai 440Lt. Lyginti su rusiska akustika negaliu, nes nesu deramai su ja susipazines. Kokybe tikriausiai apgroja populiariaja rusiska akustika. Undegraudines tai jau tikrai negirdejas negaliu nei skiemens istart.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 11:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aivarai, ar matavai axtonu ar kitu garsiakalbiu parametrus?
Tie garsiakalbiai pas tave saite automobiliniai, jie free air, pas juos Qts turetu buti apie 0.7, kodel tu juos i dezes sudejai ...
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 17:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DainauT, nevertetu susidaryti stereotipa, kad visi automobiliniai gasekalbiai free air ir netinkami buityje. Alpine SPX-107R Qts=0,29 cia gali paziureti visus parametrus http://www.hela.lt/catalog/product_info.php/cPath/41_32/products_id/126
Axtonu deze taip pat padaryta ismatavus parametrus pagal Saruno (Blaster) isversta metoda. Koki buwo ju parametrai nepamenu, gal rasiu uzrasus gryzes namo tada parasysiu.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 18:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aivarai,galima ir kitaip paruošti skyles medvaržčiams, tik reikia paaukoti kelis grąžtus: vieną 4mm nugalasti smailėjančiai,kol gausis 3-4 cm ilgio smaigalys, kitą 12-14 mm užapvalinti gražto smaigalio šonus( bet ne smaigalį).Su pirmu pasidarysi konusines skyles įsukimui, su antru duobutes"faskes" galvutės paslėpimui.Čia senas stalių"bajeris".
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 18:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ne ne del stereotipu, tiesiog man idomu pasidare kodel tu sauniai pasidarbavai, nemazai laiko turbut sugaisai ir namie naudoji automobilinius garsiaklabius. Tie alpinai uzima mazai vietos, t.y. reikalauja mazo turio, bet ir groja gan aukstai , -3db gaunasi apie 120Hz. Automobilyje tai suprantama, kadangi dar dedamas subas. bet ar ne geriau buvo namie naudoti naminius garsiukus Smile Darbas dezei gaminti vis tiek tas pat kokius garsiakalbius benaudotum, bet su normaliais dvijuoste grotu nuo kokiu 50 Hz tolygiai, o sitie alpinai kur dvieju juostu niekada negros nuo tiek.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 19:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DainiusT rašo:
ne ne del stereotipu, tiesiog man idomu pasidare kodel tu sauniai pasidarbavai, nemazai laiko turbut sugaisai ir namie naudoji automobilinius garsiaklabius. Tie alpinai uzima mazai vietos, t.y. reikalauja mazo turio, bet ir groja gan aukstai , -3db gaunasi apie 120Hz. Automobilyje tai suprantama, kadangi dar dedamas subas. bet ar ne geriau buvo namie naudoti naminius garsiukus Smile Darbas dezei gaminti vis tiek tas pat kokius garsiakalbius benaudotum, bet su normaliais dvijuoste grotu nuo kokiu 50 Hz tolygiai, o sitie alpinai kur dvieju juostu niekada negros nuo tiek.

Reiketu tau jas isgirsti Smile jos tikrai pakankamai zemai groja. Bet nesileiskim y gincus Wink nes as wistiek naudoju trijuoste Smile prie situ dar yra prideta Alpine spx-17MB midbosai. Fazoinvertorinej, ~44l dezej ju F3 yra ~25Hz. Jaigu domina tai ju parametrus rasi tam paciam puslapy kaip ir dawiau 107r komponentam.
su pagarba Aivaras
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 19:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ad rašo:
Aivarai,galima ir kitaip paruošti skyles medvaržčiams, tik reikia paaukoti kelis grąžtus: vieną 4mm nugalasti smailėjančiai,kol gausis 3-4 cm ilgio smaigalys, kitą 12-14 mm užapvalinti gražto smaigalio šonus( bet ne smaigalį).Su pirmu pasidarysi konusines skyles įsukimui, su antru duobutes"faskes" galvutės paslėpimui.Čia senas stalių"bajeris".

Aciu uz patirties pasidalinima Smile speju sugadinciau ne vien agrazta iki pavyktu gerai nugalasti.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 20:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
dar vienas klausymukas Aivarui:
kokia medziaga ir kur pirkai subams aptraukti???
ACIU

_________________
Fly...
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 21:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rolcas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Subo aprengimui yra daug medziagu (pilnos parduotuves) ir tai daugeu skonio reikalas. as asmeniskai naudoju tamsei plka kilimine danga (koncertinems kolonelems) nes patvarumas didesnis. subus koloneles suku medvarsciais ir klijuoju su pva. medziaga: MDP paprastai >20mm storio. kitokia tankesne ploste siulau naudot tik LABAI kruopstiems projektams. paskutunis mano tverinys: 1kw galios koncertinis subas (2x15" garsiakalbiai) darytas is 24mm MDP pagal technologija klijai+medvarsciai ir niekas ten nebaubia ir nebarska
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 21:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
as irgi naudojau technika klijai+medvarsciai savo subui.gavosi puikiai! Very Happy
Rolcas, o kur tu pirkai ta kilime danga koncertinems kolonelems???

_________________
Fly...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama