 |
Forumas » Akustika » EVR
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2004 09 08, 15:42 |
|
|
|
|
Dainiuz gal konkrejiau galejai google.com/JBL...  |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2004 09 08, 18:20 |
|
|
|
|
Tiesiog nenorek, kad visi viska tik paduotu Gali juk kazka ir pats susirasti. |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2004 09 09, 09:53 |
|
|
|
|
Ai vienu zo padariau 30 l deze idejau 6 cm skersmens vamdi ir dabar laukiu kada silikonas sudzius tada reik iskazkur nusipirkt to subam naudojama toki banguota paralona bet nz kur tuki gaut Vienu zo jei per vamzdi bus koks swilpimas ar panasiai istatysiu dar viena toki vamzdi o tada tikriausiai grybas gausis  |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 01, 20:46 |
|
|
|
|
| Gal kas zinot kaip groja evir v-15ep? |
|
|
|
|
|
 |
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 01, 23:34 |
|
|
|
|
| Tonny rašo: |
Manijakai manau tu rimtesnis bachuras bet nelabai supratau kodel tu pratesei "Geduxo" minti ? Ir kaip suprast ".. 6 cm duda tik ora pompuos nebent dvi..." tai tu nori pasakyt kad tuos du subus i 30 l deze su 6 cm duda ? Jei netaip supratau pataisyk ir jei gali kalbek konkreciau  |
nu as ten minties netesiau, tiesiog yra toks praktinis pastebejimas, kad jei vamzdzio skersmuo labai mazas, (siuo atveju prie 30cm skersmens bliudo 6cm duda) neduota jokio efekto,dar blogiau buna, nes per ta vamzdi oras isena dideliu slegiu ir tas vamzdis tiesiog kriokia snypscia ir t.t. Kitas praktinis pastebejimas, nedidele deze geriau dunda kur nors po stalu arba masinos bagazinej, (nors del popieriniu bliudu nesu tikras) negu didele deze, nors maza duda vel nieko gero nedaro, taciau galima deti dvi ar daugiau mazu dudeliu, nes tada bendras dudu plotas dideja, ir bildejimas masinoj bagazinej dideja. jei ka prisvaigau, pataisykit, nors cia tik praktiniai pastebejimai |
|
|
|
|
|
 |
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 01, 23:57 |
|
|
|
|
| Manijakas rašo: |
| Tonny rašo: |
Manijakai manau tu rimtesnis bachuras bet nelabai supratau kodel tu pratesei "Geduxo" minti ? Ir kaip suprast ".. 6 cm duda tik ora pompuos nebent dvi..." tai tu nori pasakyt kad tuos du subus i 30 l deze su 6 cm duda ? Jei netaip supratau pataisyk ir jei gali kalbek konkreciau  |
nu as ten minties netesiau, tiesiog yra toks praktinis pastebejimas, kad jei vamzdzio skersmuo labai mazas, (siuo atveju prie 30cm skersmens bliudo 6cm duda) neduota jokio efekto,dar blogiau buna, nes per ta vamzdi oras isena dideliu slegiu ir tas vamzdis tiesiog kriokia snypscia ir t.t. Kitas praktinis pastebejimas, nedidele deze geriau dunda kur nors po stalu arba masinos bagazinej, (nors del popieriniu bliudu nesu tikras) negu didele deze, nors maza duda vel nieko gero nedaro, taciau galima deti dvi ar daugiau mazu dudeliu, nes tada bendras dudu plotas dideja, ir bildejimas masinoj bagazinej dideja. jei ka prisvaigau, pataisykit, nors cia tik praktiniai pastebejimai |
tavo tie bildejimai dundejimai ir tt padideja nuo papildomai atsirandanciu rezonansiniu dazniu, kurie tik iskraipo visa atkurimo kreive, o bosas skamba pernelyg vienodai ir nuobodziai, kitaip tariant atsiranda baubimas, o fazikas siuo atveju gali buti ir 6 cm skersmens jeigu jo krastai bus suapvalinti, kitaip tariant netures astriu kampu, pro kuriuos oras luzta ir sukelia triuksma vadinama svilpimu ar panasiai... |
|
|
|
|
|
 |
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 03, 20:50 |
|
|
|
|
Tokios firmos garsiakalbius as mielai sprogdinu su nuolatine itampa pvz: 20 V |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 03, 20:59 |
|
|
|
|
| mano cerwin-vega 12dvc puikiai laiko 45v nuolatines ant vienos katuskes o ant abieju 90v bandyta 1 val, truputy magnetas apsilo ir viskas, kai paleidi drum'n bass per tusofkes magnetas ne uzsyla o uzkaista(aisq ne tiek kad rankos negali laikyt bet taip ~40laipsniu na kaip atvesusios arbatos puodelis) |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 04, 19:51 |
|
|
|
|
reik iskazkur nusipirkt to subam naudojama toki banguota paralona bet nz kur tuki gaut
to tonny:
yra spikarej tikrai |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 04, 20:47 |
|
|
|
|
| To audiofilas: tada isvis geriau nedeti tokiam blynui tokios dudos, nes nieko gero nesigaus.... |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 04, 21:09 |
|
|
|
|
| Klausimas biski ne i tema... O ta evr garsiakalbi pirkti verta ar ne??? Turiu omeni ar uz panasia kaina galima kaska geresnio nusipirkti??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 04, 21:11 |
|
|
|
|
| Man regis milgreta.lt yra toks skyrelis 'parsiusti' tai ten yra daug visokiu evr modeliu su breziniais (3 tipu dezes)... Gal kartai ir tavo evr ten bus??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 05, 16:47 |
|
|
|
|
| uz tokia kaina nieko gero nera, gali nebent nusipirkti didesnio jautrumo bosa. Apskritai jei ziurint is garso puses geriau nieko nei toks bosas. Dirbu prie aparaturos tai man paskutiniu laiku atrodo kad zmones siais laikais perka tai kas yra pigu, apie kokybe isvis negalvoja. |
|
|
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 05, 23:35 |
|
|
|
|
| o kiek kainuotu koks apynormlis subas kuri istenktu nusidziauti mosleivis??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
EVR |
Parašytas: 2005 03 06, 00:52 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| o kiek kainuotu koks apynormlis subas kuri istenktu nusidziauti mosleivis??? |
prashyk teveliui pinigu.
2 Geduxas -> (NO OFFENCE) , bet tavo straipsnis pas blasterioka apie 5.1 - shlamshtas. Filtru skaiciavimai, deziu turiu skaiciavimai ir kt. ish akies ... Sunku ka be pasakyti, bet apie akustika shnekedamas pagalvok visgi. Dabar forume vieni kitus durniais arba girtais vadina ... o jei koks lameriokas perskaites sakys: "va filtra ish akies pasidariau, kaip toks profas Geduxas pasake" nu zodziu - ner zodziu  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|