 |
Forumas » Akustika » Horn ar kažkas panašaus
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2010 02 25, 21:33 |
|
|
|
|
Na, gal ir veikia
Toj paskutinėj nuotraukoje tai ne maniškės, bet tokios, kaip tos mažosios. Didžiosios yra AION, su SFR 200 garsiakalbiais. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2012 02 26, 00:06 |
|
|
|
|
Prikeliu sena tema tai va, noriu pasidaryt hornus turiu du RFT l3702 garsiukus, ir noriu pamegint pagaliau pasigaminti kaska rimtesnio nei kad paprastos vented ar closed tipo koloneles. Kolkas nelabai gaudausi dar apie tuos hornus. Kasko imantraus nereikia, butu gerai koki patikrinta varianta gauti, kad neapsisauti. Kiek ieskojau, tai deda y skydus tuos rft, bei vermona kolonelese buta ju. Taip pat radau ir ismatuotus parametrus. Taip pat idomu jei hornuose groja garsiukai (kuriu diapozonas 50-5,5kHz) tai mazdaug iki kiek Hz jie horne atkurs daznius? Beto labai zemo daznio kad kabintu nereikia, tenkintu ir 40hz. taigi tikiuos kaskiek daugiau suzinot siam reikale is jusu  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2012 02 26, 15:32 |
|
|
|
|
Tai kodėl nesurašai parametrų, jei žinai?
Šitie garsiakalbiai kažin ar tiks į ruporus. Aukštas Qt ~0,5. Nors mačiau, rusai deda. Pažiūrėk Audioprtale apie Barbarishornus. Man atrodo buvo ir L3702 panaudoti.
Bet pagal tuos parametrus, kuriuos žinau, jie nelabai tinka. 1.Rezonansas aukštas 60Hz o leisti groti žemiau rezonanso kažin ar gera mintis. 2. Qt didelis. Jei jungti prie lempinio SE stiprintuvo Qt augs beveik iki 0,7 taigi tinks tik į skydą arba kažkokias pusiau atviras konstrukcijas. Fazoinvertorių daryt galima, bet tik kai stiprintuvas su maža išėjimo varža.
Daryt ruporą nuo 40Hz kažin ar gausis. Bus labai didelis. Barbarishornas, kuris atkuria nuo 50-60Hz, jau pakankamai didelis apie 250 litrų. O jei norim grot dar žemiau, reiks dar labiau padidint.
Žemadažnių ruporų stiprinimo juosta apima maždaug 3-4 oktavas, bet tai pavysta padaryt tik su mažais garsiakalbiais. Su 15 colių garsiakalbiais gausis tik 2 oktavos. Ir į ruporus tinka garsiakalbiai su gailngais magnetais, kai Qt mažiau negu 0,3. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2012 11 30, 17:52 |
|
|
|
|
Sveiki,
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi:
Neseniai pasigaminau Hornus su BG 20 garsiakalbiais, ir rezultatas išties nustebino, kad už nedidelį biudžetą galima gauti išties neblogą garsą. Žemų išties pakanka, gal tik aukštų mažoka, bet kaip matau dauguma prie hornų priklijuoja aukštadažnius.
Artimoje ateityje bandysiu su fostexais, labai įdomu kaip jie skamba |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2012 12 05, 21:50 |
|
|
|
|
| Sveiki. Ilgai svarsciau, in usprendziau pirkti fostex 206 ir darytis dezes is fostexu puslapio. Guvenu UK ir 21mm faneros gauti ne taip lengva. Gal kas galetu parekomenduoti kokia imone lietuvoje, kuri ir supjaustytu man. Geriau kad butu kuo arciau Kauno. Ilga ziema bus,tai galesiu garaze lipdyti.. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2012 12 06, 01:49 |
|
|
|
|
| minde7706 rašo: |
| Sveiki. Ilgai svarsciau, in usprendziau pirkti fostex 206 ir darytis dezes is fostexu puslapio. Guvenu UK ir 21mm faneros gauti ne taip lengva. Gal kas galetu parekomenduoti kokia imone lietuvoje, kuri ir supjaustytu man. Geriau kad butu kuo arciau Kauno. Ilga ziema bus,tai galesiu garaze lipdyti.. |
Garliavoj Trukmė tikrai tuo užsiima. Jau ne kartą tėvukas pas draugus ten nuneša mano brėžinius, supjauna su staklėm idealiai. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2012 12 07, 23:43 |
|
|
|
|
| tik beda ta kad parduoda lapais (dideliais) ir poto supjausto jei nori. Mano atveju liks daugaiu nei kvadratas nereikalingo lapo,uz kuri reikes moketi. Ir dar reikia susirasti kad uz protinga kaina galetu atvezti i uk. Idomu kiek sveria tos dezes... |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|