 |
Forumas » Akustika » Horn ar kažkas panašaus
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 16, 20:56 |
|
|
|
|
| Biosss rašo: |
| O tarp 206 ir 207 didelis skirtumas, garso atžvilgiu? Horne padal garsiakalbį kinta kameros tūris. O pagal mano pateiktus brėžinius darant su 206 turis labai kis? |
Negirdejau 207-to, nezinau kas geriau.
Apie koki brezini kalbam? Kur pirmam poste? Argi ten brezinys?
Duomenis reikia susivest i hornresp ir kaitalioti kameros turi. Tada suprasi kaip ir kas nuo to keiciasi. Siulau ir paciam pasipraktikuot.  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 16, 22:29 |
|
|
|
|
Kiek suprantu cia projektuota Lowteriams, taigi "kabins" gan aukstai (gal iki 300-500Hz) Nes ir kamera gan nedidele. Fostexams to nereikia, nes midbosus jie ir taip atkuria. (nuo 150-200Hz) Manau vertetu kiek padidint kamera. Galima tiesiog daryti keiciama priekini skyda. Gan stora, kad padidetu turis. Isejimo anga irgi kiek mazoka, bet cia jau pakankamai gerai. Siulau pasimodeliuot pries darant.
Hedlundas labai girdetas. Turetu buti inete daug informacijos. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 17, 12:05 |
|
|
|
|
| Tai darydamas galiu nedėti 14 detalės arba ją dėti kitaip ir tūris padidės. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 17, 13:15 |
|
|
|
|
| Biosss rašo: |
| Tai darydamas galiu nedėti 14 detalės arba ją dėti kitaip ir tūris padidės. |
Taip, panasiai. Arba netgi 10 detale galima pastumt desiniau, kad dar padidint turi. Reik skaiciuot kokio turio (kokio nupjovimo daznio) reikia.
Kartais specialiai daro didesni turi, o veliau kaitaliodami garsiakalbius ji uzpildo (smeliu arba medzio gabalais). Ir taip pasiderina parametrus. |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2009 06 18, 14:59 |
|
|
|
|
| aukstadaznio kaip ir nereiktu, o subas atkris del horno padarymo, o jei nori suba atskirai naudot, tai dek ta fostxa i skyda ir viskas:) |
|
|
|
|
|
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2010 01 23, 14:33 |
|
|
|
|
Sveiki, kas naujo šių netradicinių kolonėlių konstravime? Ar projektas "užsimetė" kaip ir dauguma kitų, entuziastingai pradėtų, tačiau taip ir nesulaukusių laimingos pabaigos?
Visgi norėtūsi teigiamo rezultato, kuris buvo tiesiog pamirštas toliau aprašyti forume...  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Horn ar kažkas panašaus |
Parašytas: 2010 02 25, 11:00 |
|
|
|
|
Sveiki visi,
jau kelinta diena klausausi tokio "lyg ir horno" su Sonido http://www.sonido.hu/eng/products.htm
plačiajuosčiu SFR 144-8, 6" diametro su alnico magnetu, poliuretanine pakaba.
Įspūdžiai labai geri. Kai atėjo garsiakalbiai, suabejojau - ką jau ten tokie mažiuliai "buratinai" išgros žemą! O vis tik išgroja, ir dar kaip!
Nesu išlepintas "geros" akustikos, turiu tokius Technics SB X500A, tokios trijuostės japoniškos S-90, ne pačios blogiausios, lyginant su S-90, tai skiriasi turbūt tiek, kiek TYOTA nuo Žigulio . Žemo lyg tai yra, bet jis toks mažai artikuliuotas baubimas, klausant pav. Leonardo Coehno, kur daug žemų garsų, tai kaip užbaubdavo nuo pirmų natų, tai iki pergalės .
Sonido žemi neprastai tikslūs, greiti - buvau apie tai skaitęs, bet tai reikia išgirsti! Technics'ams neliko jokių šansų . Viduriai ir aukšti labai švarūs ir detalūs, garsas skaidrus, ir aukštų man pilnai pakanka - gal aš jau virš 16k nebeką girdžiu.
Kolonos pagamintos iš 19 mm MDF, pagal Ištvano (Sonido) brėžinius, kol kas be apdailos.
P.S.Įdėčiau ir nuotraukas, jeigu mokėčiau  |
|
|
|
|
|
 |
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|