Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 22:48. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso aparatūra » Mano audio sistema
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 26
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 27, 14:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
o kas ten salia jautrumo uzrasyta 4W? Ne prie tokio galingumo kartais 96db?
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 27, 16:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vsa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man irgi atrodo:kai 4W SPL-96dB.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 27, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
O tai kodėl negalėjo parašyt, kad 90dB ties 1W???

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 27, 22:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Įdomiai čia. Jei jautrumas 96dB/1m/1W, tada prie 30W elektrinės galios bus apie 0,75W, vadinasi nebus čia akustinė galia. Reiktų matyt DIN 45500 paskaityti, gal ten ką sako apie tokį įdomų matavimą. Na bet kokiu atveju mano matematika teisinga, tik bus abu skaičiai į apačią per 6dB.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 16:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O čia mano kukli sistemikė. Kolonos mano projektuotos, garsiakalbiai SEAS H1215 ir Peerleess 810921 (jis gi scan speak D2608/913000). Stiprintuvas mano projektuotas A klasės 2x25W, be grįžtamo ryšio, gale tranzai 1943-5200, maitinime sikorel ir panasonic for audio konderiai. CD grotuvas tik šiek tiek apgreidintas, pakeisti operacinukai į žmoniškus, išėjime elna silmic, maitinime mažo impedanso elna RJH konderiai.


Paveikslėlių, regis, nekrauna
http://www.file.lt/files/view/10841/P1020269.jpg
http://www.file.lt/files/view/10841/P1020270.jpg


Paskutinį kartą redagavo S.G., 2011 09 28, 22:45. Redaguota 1 kartą
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 17:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kiek šimtų pinigų Tamsta paliko už tokį stiprintuvo korpusą?

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 19:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vinor
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
xumot - savo stiprintuvo kainą padaugini iš 4 ir naujas korpusas namuose Smile
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 20:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vinor rašo:
xumot - savo stiprintuvo kainą padaugini iš 4 ir naujas korpusas namuose Smile

Kurio stiprintuvo kainą? Laughing

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 20:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
S.G. rašo:
Stiprintuvas mano projektuotas A klasės 2x25W, be grįžtamo ryšio, gale tranzai 1943-5200, maitinime sikorel ir panasonic for audio konderiai.

Gal galima plačiau apie šį aparatą? Būtų įdomu pamatyti schemą. Ypač įdomu galinė pakopa, t.y. kokia ji ir kaip stabilizuojate ramybės srovę. Kaip keičiasi stiprintuvo parametrai jam šylant? Tranzistoriai, kaip suprantu Toshiba 2SA1943 ir 2SC5200? Ale gražūs tranziukai... Aš studentas, todėl ir klausimų daug Smile
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 20:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
aš šnipas Smile





http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0WSwwdm6UOXn_WX6SpC0BR34XG18t6TeoHHxVbZCwrj8XvFuuYmxibOr3

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 28, 20:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Schema nuorodoje su mano stiprintuvu neturi nieko bendra.
Nieko ypatingo tam stiprintuve nėra. Šiaip tai panaudota kai kas iš S. Agejevo patarimų, ĮTAMPA valdomi trijų kaskadų išėjimo kartotuvai, tai leidžia išlaužt nedidelius iškraipymus be grįžtamo ryšio, rimties srovė 750mA, įšilus stiprintuvui gali sumažėt kokių 20mA, t.y. visiškai nežymiai.
Išmatuoti iškraipymai prie 4,7 omų apkrovos ir maksimalaus galingumo 42W buvo 0,2%, čia jau pereinant į AB klasę. Ant 8 omų nematavau, bet prie 25W turėtų būt ne daugiau, kaip 0,1%. Beje, bandžiau pamatuot iškraipymus prie mažos 1V amplitudės išėjime ant realios akustikos - nepavyko, prietaisai nebetraukia, iškraipymų gerokai mažiau, nei 0,001%. Turbūt galima paaiškinti tuo, kad akustikos impedansas prie 1kHz gerokai didesnis už nominalų. Stiprintuvo dažnių juostos pamatuot irgi nepavyko, nes generatorius traukia tik 200kHz. Su įėjimo filtru turėtų būt apie 500kHz, be filtro - griausmas žino.
Kadangi nėra grįžtamo ryšio, tai nėra ir dinaminių iškraipymų, garse nėra jokio "smėlio", užspaudimo, garso sausumo ir aštrumo. Skamba lengvai, atvirai, sodriai, labai gilus bosas. Nu žodžiu viskas, kas priklauso A klasei be grįžtamo ryšio.
Korpuso kaina su atsiuntimu ir tarpininko antkainiu berods 580lt.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 29, 00:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaip suprantu išėjimas trigubas kartotuvas? Ar trys kartotuvai lygiagrečiai? Kodėl taip? Kodėl ne pvz. CFP topologija? Ji juk mažesnius iškraipymus turi dėka vietinio NGR. Ir A klasėje mažiau plaukia ramybės srovė dėl to pačio vietinio NGR. Čia remiantis Douglas Self.

Čia pirmas po ranka papuolęs pavyzdys.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 29, 06:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vinor
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
xumot rašo:
vinor rašo:
xumot - savo stiprintuvo kainą padaugini iš 4 ir naujas korpusas namuose Smile

Kurio stiprintuvo kainą? Laughing


kalbama apie SONY TA F xxx modelį Smile, nes jau kaina atsirado - 580 Lt
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 29, 07:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu jau sakiau, kad ramybės srovė pas mane stabili. O CFP laipsnis turi mažesnius iškraipymus tik grynoj A klasėj. Jeigu pereina į AB, tai laipteliniai iškraipymai žymiai viršija teisingai padaryto kartotuvo iškraipymus dėl daug kartų blogesnių dažninių charakteristikų (schema tai su bendru emiteriu), ir kas bjauriausia, į AB pereina ne tik galiniai, bet ir priešgaliniai laipsniai.
Pas mane stiprius vis gi pereina į AB, todėl aš rinkausi kartotuvus. Beje, Selfas neįdomus autorius, man labiau patinka Kordelas, o jis siūlo emiterinius kartotuvus Smile
Kiek girdėjau, seni Marantzai su CFP AB klasėj nepasižymi ypatingu skaidrumu ir detalumu.
Vegalabe kažkurioj temoj buvo išnagrinėję šituos dalykus.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2011 09 29, 08:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man irgi Bob Cordell labiau patinka. Viskas aišku, ačiū.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama