Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 18:22. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 2583
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 581, 582, 583  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 13:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Josefas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger
Man atrodo daug kas paaisketu jei isikirstume iskur jezus atsirado, ar jis buvo? Ar ten seip koks ciuvakas per kaima praejo, pripezejo zmonem visokiu veju, koki triuka parode.... ir turim dabar dieva

_________________
Trys fazes - tai dar ne viskas
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 13:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dreifas
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Jo kazkaip cia chebra labai pragmatiškai kalbat. Dievu reikia tiketi o ne vaidinti katalikais ir eiti i bazinycia su salyga "del visa pikta". Is kitos puses religija, tikejimas nieko blogo nemoko - tik moko buti dorais zmonemis. O kaip Dieva kiekvienas isivaizduoja tai jau kitas klausimas. Kiti isivaizduoja kaip seneliuka sedinti virs debesu- vaikysteje uzsilikes vaizdinys. Kiti isivaizduoja kaip savo vidini kokti sazines balsa, kiti isivaizduoja kaip visatos didyji prota. Kitiems Dievas yra Jezus Kristus. Man asmeniskai Dievas yra geruose darbuose, pagalba kitam zmogui, nuosirdume kitam. Melstis, tai reiskia pabuti pakalbeti su Dievu, t.y. susitelkti, igauti teigiamu jegu, apmastyti savo klaidas ir t.t.
Viskas siaip sventajame raste yrauzsifruota, tik reikia moketi skaityti. Bet kaip samokma kalbeti yra viena, o buti geru kataliku yra visai kita. Reikia nugaleti savo Ego.
Bet cia yra tik mano nuomone!!!
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 17:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
[quote="Aidas"]
Citata:
Zmogus susipazines su fizika, buna isitikines, jog dievas neegzistuoja, taciau kuo labiau giliniesi i ja, tuo labiau vel pradedi tiket, jog kazkas vis del to yra.


Na aš asmeniškai nesutinku su tuo dėstytoju, kuo toliau domiuosi fizika tuo labiau netikiu dievu. Ir manau taip niekada nepatikėsiu. Aš pilnai sutinku su Blaster.

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 17:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
boolve
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="fizikas"]
Aidas rašo:
Citata:
Zmogus susipazines su fizika, buna isitikines, jog dievas neegzistuoja, taciau kuo labiau giliniesi i ja, tuo labiau vel pradedi tiket, jog kazkas vis del to yra.


Na aš asmeniškai nesutinku su tuo dėstytoju, kuo toliau domiuosi fizika tuo labiau netikiu dievu. Ir manau taip niekada nepatikėsiu. Aš pilnai sutinku su Blaster.

tavo reikalas su kuo sutikti..
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 22:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aidas
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
Pats esu fizikas. Ir tikrai anksciau kategoriskai neigiau dievo buvima. Dabar kategoriskai nebeneigiu. Taciau nemanau, kad kada nors sutiksiu su man zinomu religiju teiginiais. Visose kas nors ne taip. Kiekvienas ta dieva suvokiame savaip.
Mano manymu yra nesamone "padlaiziauti" dievui. Turiu omeny maldas, baznycias, pasnikus ir panasius dalykus. (nuoskaudos nuo vaikystes) Wink

ai apskritai, cia tas pats, kad suvokti begalybe ar pan...

_________________
Adutis™
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 00:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Josefas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger MSN Messenger
o kas jums su begalybe neaisku? Cool

_________________
Trys fazes - tai dar ne viskas
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 16:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
nors yra tokių klausimų kuriuos sudėtinga suvokti, bet aš dievo dar niekada čia negrūdau. aš manau kad tokio kaip Dievo nėra. Nors ir sunku kai ką suvokti. Dažniausiai man pavyksta kažkaip išvedžioti ir viskas paaiškėja.

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2005 11 20, 15:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
klausytuvas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano nuomone, religijos, nesvarbu kokios, pagrindine paskirtis yra zmoniu ibauginimas, siekiant tvarkos (kaip jau kazkas rase). Sakyciau religija galejo isgalvoti zmones tais laikais, kai truko gamtos mokslu ziniu ir, negaledami paaiskinti kai kuriu reiskiniu, jie paprasciausiai jautesi silpni ir galvojo, kad juos valdo koks tai senukas, sedintis an debesies. Nes toks atsakymas buvo logiskiausias tais laikais. Dabar mes zinom daug daugiau ir galim paaiskint daugeli reiskiniu. O be to ir suprantam, kad be irodymu kazkuo tiketi kvaila... Dauguma religiju skatina gerasias savybes. Cia yra pats didziausias pliusas. Tik kad baznyciose pilna bobuciu, einanciu ten ir nezinanciu kodel. Gryze namo ta pacia diena nesilaiko nei vieno is desimties isakymu. O be to ir tikru kunigu-pamokslautoju yra vienetai.

Kaip sake vienas snargliukas laidoj Kioskelis 'Leninas buvo musu vadas, kai jis numire, pasiverte i Dieva, bet isai vistiek musu vadas :] '
 Re: Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra ?
PranešimasParašytas: 2006 04 10, 23:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dj_MAsterLT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rokis88 rašo:
Ar galima irodytume kad dievas yra ir kaip jis atrodytu kokios busenos, arba kad jo nera?

Siaip visos fizikos formules vis labiau ir labiau risasi i viena formule.
Tai ta formule teoriskai ir bus dievas. Nes joja yra atsakymai i visus klausimus.
Cia sitavau kazkokio nobelio premijos lauriato zodzius Laughing

_________________
Dj_MAster (Lithuania)
 Re: Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra ?
PranešimasParašytas: 2006 04 11, 18:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Darius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dj_MAsterLT rašo:

Siaip visos fizikos formules vis labiau ir labiau risasi i viena formule.
Tai ta formule teoriskai ir bus dievas. Nes joja yra atsakymai i visus klausimus.

Tikrai įdomi mintis. Smile
 Re: Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra ?
PranešimasParašytas: 2006 04 11, 18:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JAULER
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Dj_MAsterLT rašo:
rokis88 rašo:
Ar galima irodytume kad dievas yra ir kaip jis atrodytu kokios busenos, arba kad jo nera?

Siaip visos fizikos formules vis labiau ir labiau risasi i viena formule.
Tai ta formule teoriskai ir bus dievas. Nes joja yra atsakymai i visus klausimus.
Cia sitavau kazkokio nobelio premijos lauriato zodzius Laughing

jo tikrai, viena astrofizikė viena kart man taip sakė, kad turi būti toks dėsnis ar formulė, kuri nusako viską, aš tam irgi pritariu, bet nepritarčiau, kad tai yra Dievas.

_________________
nepamirškit, klysti žmogiška Wink
privatas - privatiems klausimams
arch linux Wink Smile
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2006 04 11, 18:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Darius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ištikrųjų reikėtų pasitikrinti ar mes visi šnekame apie Dievą - Biblijos personažą, manau ne. Kiekvienam Dievas yra skirtingai suvokiamas. Galbūt, mes patys esame dievai Cool
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2006 04 12, 13:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
svarbiausia ar dievas turi kokia asmenybe ar ne. nes jei dievas yra kokia nors formule arba visa visata, tai nera skirtumo ar jis yra ar nera.

o jei jis toks kaip biblijoje, milijono metu bjaurus senis kuris visiems kenkia ir gazdina, tiek piktas kad net savo sunu ant kryziaus pakabino, jau nekalbant apie nieksybes atliktas jo vardu(musulmonu ir kataliku), tai as pasakyciau kad geriau melskines velniui ir tikekimes kad tokio dievo nera.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2006 04 28, 15:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ne
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2006 04 28, 16:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kai kurie mano kad atrado dieva
http://www.youtube.com/watch?v=DjnYkodRjug&search=Science
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 581, 582, 583  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama