Elektronika.lt
 2021 m. gruodžio 1 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2021 12 01, 07:42. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Siūlo, parduoda, dovanoja daiktus » Audio koloneliu kabeliai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Puslapis 3237
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 09 12, 15:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tamosius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Audiomanija -tai biblija,kuo daugiau skaitai tuo mažiau supranti.(čia apmastymui)O apie kabelius tai daug teorijų.Apie stiprintuvus irgi apie kolonėles ir t.t.Diskusija neturi galo......

PranešimasParašytas: 2021 09 12, 16:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tamosius raso:....kuo daugiau skaitai tuo maziau supranti....

Su tuo galima sutikti. As kartais paskaitau audio forumus kuriu temos buna stiprintuvai, akustika. Kai perskaitai - rodos kaip ir viskas aisku. Kai pagalvoji - tai kazkokia nesamone gaunasi. Vienas is mano draugeliu yra beveik galima teikti grynas audiomanijus. Kai pradeda kalbeti apie audio aparaturos subtilybes - tai klausyti galima kelias valandas be pertrauku. Matyt zmogus tam yra gimes. Kartais jis tokiu dalyko pasako apie audio aparatura, kad net sunku tuo patiketi.
Kai jis pirma karta man pasake, kad man reikia pasikeisti savo koloneliu kabelius, kad grotu geriau - as tuo metu negalejau tuo patiketi. Maniau, kad jis juokauja. Kai po keliu dienu pasiskolines jo kabelius ir isbandziau ant savo audio sistemos - tai buvo sokas. Kodel pakeitus viena vadinama kabeli i kita - taip stipriai gereja muzikos garsas? Tai sunku paaiskinti. Manau, kad geriausiai tai paaiskintu radioelektronikos inzinierius. Bet as tikriausiai irgi nesuprasciau. Tik kai isgirdau geresni garsa su draugelio kabeliu - supratau, kad ne tik aukstesnes klases audio aparatura groja geriau, bet ir pakeitus koloneliu kabeli - muzikos garsas gali pagereti.
Todel paskutiniu metu pradejau tiketi viskuo ka sako mano draugelis
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 09 12, 19:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vytas Akela
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Gerb forumieciai,ar jums dar neatsibodo Welvyto kliedesiai.Idomu,kokius mokslus jis baiges,kad dedasi uz visus fizikos ir akustikos desnius protingesnis.Tegul jis suruosia savo stebuklu paroda perklausa,o ne mala liezuviu ir kitus durnina. Pagalvokite ar nereiketu sia tema uzdaryti
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 09 12, 20:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
ginkdienegalima. kaip kitaip suzhinosim, ka kelias valandas daro jo zhmona ir draugelis?

PranešimasParašytas: 2021 09 12, 20:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
DAINe rašo:
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/chord-music-rca-kabelis-1m-54724517.html isnestas ish pardes atpinga dukart. nieks niekada neirodys, kad dratas gali scena praplest ar dugna pagilint. dratas yr dratas...

Atpigo ne todėl, kad iš parduotuvės išneštas, o todėl, kad jau nugraitas, nebepraplečia ties scenos. Naujas plėtė sceną už 4,7 k€, o dabar jau scena susiaurėjo iki 2,6 k€ ... visados laikausi principo, kad neverta pirkti nudrožtų daiktų. Very Happy
welvytas rašo:
pakeitus koloneliu kabeli - muzikos garsas gali pagereti.
Todel paskutiniu metu pradejau tiketi viskuo ka sako mano draugelis

Žiūrėk, o tą tavo triper, tfiu, termoliator dratą galima ant Boombox'o pratestuoti? Možne laidelius pakeitus į tavo triper, tfiu, termoliator dratą, garsas pagerėtų? Gal tavo draugelis žyyyno? Confused
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 09 12, 21:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkls
Senbuvis
Senbuvis
welvytas rašo:
...Todel paskutiniu metu pradejau tiketi viskuo ka sako mano draugelis

Reikėjo daryti aklą perklausą, kai nežinote koks kabelis pajungtas tuo metu, kad išgirsti realų garsą. Nes žmogaus psichologija yra toks dalykas, kad jis patiki tuo kas jam teigiama ir jaučia tai ko iš tikro nėra. Nes kartais būna keista būna girdėti nuomones, kai pakeitę kabelius pagyvenę žmonės ima girdėti skaidrius ir tikslius aukštus dažnius, kuriu jie realiai jau nebegirdi dėl savo amžiaus
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 09 12, 21:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
nepyliok zhibalo. viskas gerai su ausim. va filtrus nuo cd nusiima, ir atsiranda daugiau nei 20k. gal daznio negirdi, jaucia spaudima? kai ziuri y graziai aprengta klausytoja ir graziai nurengta, gi yr skirtumas?

PranešimasParašytas: 2021 09 25, 10:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
tamosius raso:...O apie kabelius tai daug teoriju. Diskusija neturi galo....

Su tuo visiskai sutinku. Kol realiai nebuvau isgirdes, kad kazkoks koloneliu kabelis taip stipriai galetu pagerinti muzikos garsa - iki to laiko jokio demesio tam reikalui neskirdavau. Zinoma, kai kalba eidavo apie stiprintuvus - manau, kad kiekvienas gerai supranta, kad kuo brangesnis stiprintuvas - tuo muzikos garsas bus geresnis. Su tuo, manau, niekas nesigincija. Bet, kad kazkoks kabelis nuo stiprintuvo iki koloneliu gali taip pagerinti muzikos garsa - man dar kol kas sunku suprasti.
Mano kaimynas, kuris savo bute visus elektros aliuminio laidus pakeite i varinius - man pasake, kad dabar jo kambaryje sviesa tapo jaukesne ir maloniau vakare prie tokios sviesos. Man kazkodel jokio ispudzio nepadare. Kaip buvo taip ir liko tokia pat sviesa ziurint mano akimis. Todel as su juo nesigincijau, nes gal but jau mano akys nemato to ka mato mano kaimyno akys.
Teisingai forumo dalyvis raso, kad diskusija neturi galo, nes visada gali kazka naujo isgirsti arba kazka naujo pamatyti savo akimis.
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 09 25, 11:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bumbastik
Senbuvis
Senbuvis
welvytas rašo:

Mano kaimynas, kuris savo bute visus elektros aliuminio laidus pakeite i varinius - man pasake, kad dabar jo kambaryje sviesa tapo jaukesne ir maloniau vakare prie tokios sviesos. .

Stopudovo !!!!!!! Idea

PranešimasParašytas: 2021 09 25, 20:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
kadangi galima taupyt paleidziant per lempas tik viena pusperiodi, tai manau kaip tikras elektrikas jis tuo ir pasinaudojo. dabaar primena lauzho sviesa, zenkliai jaukiau. taip pasmus laiptinej padaryta, visalaik renkasi jaunimas, jiems daug smagiau, nei pas kaimynus, kur lemputes paprastai maitinamos...

PranešimasParašytas: 2021 09 26, 10:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Osmis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
DAINe rašo:
kadangi galima taupyt paleidziant per lempas tik viena pusperiodi, tai manau kaip tikras elektrikas jis tuo ir pasinaudojo. dabaar primena lauzho sviesa, zenkliai jaukiau. taip pasmus laiptinej padaryta, visalaik renkasi jaunimas, jiems daug smagiau, nei pas kaimynus, kur lemputes paprastai maitinamos...

Tai buvo mėgstamas pokštas - patikra tik ką iškeptiems inžinieriams patikrinti, Santariškių klinikose. Naujai įsidarbinusiems duodavo stalinę lempą su grandinėje įlituotu diodu ir klausdavo kodėl lempa taip silpnai šviečia Smile Tik statistika tą diodą suradusiu labai jau kukli Smile

PranešimasParašytas: 2021 10 02, 15:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
welvytas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sopkis raso:....Reikejo daryti akla testa. Nes zmogaus psichologija yra toks dalykas, kad jis patiki tuo kas jam teigiama.....

Gerai suprantu, jei draugelis butu turejes kelis kabelius ir man butu reikeje issirinkti viena sau. Deja, man rinktis nereikejo. Man uzteko tik isgirsti, kad jo sistema groja daug geriau negu mano. Tada jis man pasake, kad tai koloneliu kabelio deka. Kai as pasiskolines ta kabeli ir pajungias i savo sistema - isgirdau, kad mano sistema pradejo groti stipriai geriau, nei su mano buvusiais kabeliais.
Todel jokie akli testai jau nebuvo reikalingi
 Audio koloneliu kabeliai
PranešimasParašytas: 2021 10 02, 21:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
na reishkia gali jau ir aparatura tobulint. dar daugiau ishgirsi. koks stiprintuvas?

PranešimasParašytas: 2021 10 03, 12:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bumbastik
Senbuvis
Senbuvis
DAINe rašo:
na reishkia gali jau ir aparatura tobulint. dar daugiau ishgirsi. koks stiprintuvas?

o kam to reikia?? Ant Amfitono uzjungi termoliatoriaus dratus ir jau garsas tobulas...
p.s. Pas Vytska dar elektros instaliacija su aliuminio dratais, taip kad beprasmiska kazka daryt... Reik vario!!!!

PranešimasParašytas: 2021 10 03, 16:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
natuspaudikas nerealus. palauk, gal pasakys. ne amfitonas, garantuoju...negali gi toks stiprius pasikeist po termoliatoriaus. pas jy ziobelio grandinukes sudetos, ten nors spygliuota viela junk, viskas gerai bus...

Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

TMS ELECTRONICS
TMS ELECTRONICS

www.rslietuva.com – nemokamas elektronikos komponentų pristatymas

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

www.rrt.lt – Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

FS19 Mods
FS19 Courseplay, FS19 Maps, FS19 Seasons
GTA 5 Mods
GTA 5 Cheats, GTA 5 vehicle mods, GTA 5 Map mods
FS 19 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 19 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LS19 Mods
Fs19 modhub, fs19 maps, FS19 Seasons
FS19 Mapy
Farming Simulator 19 mody, FS19 Tractor, FS22 Mods
MSFS2020 Liveries
Flight Simulator 2020 Mods, MSFS2020 Scener, MSFS2020 Airports
Sims 4 Mods
Sims 4 cheats, Sims 4 money cheat, Sims 4 careers
Lastenvaunut
Turvaistuin, Matkarattaat, Lasten vaatteet
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
FS22 Map mods
Farming simulator 22 mods, FS22 Harvesters, FS22 Seasons
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
Rinkiniai tėvams
8 mėnesių kūdikis, 6 mėnesių kūdikis, 2 mėnesių kūdikis
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
LTV.LT – geriausių lietuviškų tinklalapių katalogas
www.ltv.lt/technologijos/
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS19 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Ilgalaikiai kreditai, paskola už automobilį, kreditų skaičiuoklė
www.mokilizingas.lt
FS19 Mods, FS17 Mods, FS15 Mods
www.farming2015mods.com
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps