Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 13:42. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Didelio jautrio AS
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 105108
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 104, 105, 106, 107, 108  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 12, 15:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
VEC7OR rašo:
vvv2 rašo:
.. būtent dėl infragarso roko koncertuose gaunamas "kaifo" efektas.
Jei žinotum apie ką kalbi, būtų apie ką kalbėti, tas kaifo jausmas - randasi ties 100Hz + slėgis.
p.s.
Įdėsiu ir aš šiek tiek spektro..

- taip, "kaifą" jaučia prie 100Hz visoki autosų glušiai, neturintys nieko bendro su kokia nors muzika - svarbu 2kW elgetų golfuke!

p.s.
.. kas liečia spektrus, tai vienas kolega nurėžė dažnius, o kitas kolega nurėžė decibelus. Šauni diskusija aklo su kurčiu!

Smile
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 12, 16:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
vvv2 rašo:

p.s.
.. kas liečia spektrus, tai vienas kolega nurėžė dažnius, o kitas kolega nurėžė decibelus. Šauni diskusija aklo su kurčiu!

Smile


Spektras normalizuotas, tai kad absoliutus dB skaiciai nieko nereiskia, o bendrai 3dB per langeli.

Troll harder Rolling Eyes

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 12, 19:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VEC7OR rašo:

Idesiu ir as siek tiek spektro, nes manau kad Ceslovas paeme per mazai FTT tasku, del to prasciau matosi zemi dazniai.


O kas per programa naudojama tokiems grafikams gauti?

Sau
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 12, 22:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Audacity.

P.S. Trolius trinsiu.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 06:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
VEC7OR rašo:
Permatavau Yello - Prisoner of His Mind, apie 20 sec pamatavau, geriau matosi pikas ties 40Hz.
https://www.youtube.com/watch?v=TbdUrq7byh4

Gerai matosi kaip pasiskirsto zemu dazniu energija skirtinguose zanruose, ir panasu kad lyst zemiau 40Hz nelabai yra prasmes, na 35-30 jau yra utopija.


Nuskenavau Ane Brun dainą "These Days". Paveikslėlyje didelės rezoliucijos spektras, parodantis, kad įraše yra 36 Hz žemieji. Malonumas juos klausyti, kai ausis paglosto iš kažkur ateinantis oro gūsis. Ne bumtelėjimas, bet kažkoks bučinys ausims, lyg rūke klausyčiau į mane atriedančių jūros bangų...



Jei kolonėlės atkurs 40 Hz@-6dB ir bus 94 dB/W/m jautrio, tokios suteiks daugiau malonumo negu geriausios lentyninės. Investuojant laiką ir pinigus į AS konstravimą, reiktų pasistengti atkurti nuo 35 Hz, nes yra populiarios muzikos su tokias dažniais. Didelio jautrio AS su 30 Hz būtų racionalus taškas visiems įrašams atkurti - Ane Brun, Wanamaker hyper-vargonams ar elektroninei muzikai. Namų kino sistemai garso kokybė mažiau svarbi, todėl "racionali" GAS būtų su subvuferiais garso efektams pasiklausyti.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 08:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Robertas Ruzgas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Labas rytas visiems.

Atstūmiau abejones ir sumokėjau už pasirinktus Faital PRO 12PR320. Kai gausiu "pervym delom" savi TSP ir faneros detalių užsakymas.
Dėkoju reiškusiems savo nuomonę.
Subvuferio kol kas vengiu ir ne dėl to, kad manyčiau, jog nepasieksiu mane tenkinančios kokybės, o dėl sistemos brangumo ir sudėtingumo. Aš neįsivaizduoju, kaip galima aukštame lygyje integruoti subą be skaitmeninių filtrų, kas, mano nuomone, nedera prie vinilo. Grynai estetiškai.
Volto kupolas- tai senas mano svajonių objektas. Gal būt kada nors... Dabar, kai planuoju išleisti iki 1000 Eur už gatavas AS man šitas gėris stipriai per brangus.
Kodėl Faital?
Žaidžiau su portatyvinie kolonėlė Woblin. Ten Faitaliukai 5FE120- 4 Ohm pasirodė labai gerai. Dabar namuose turiu 4x 5FE120- 8 Ohm, kurių visų TSP praktiškai vienodi ir atitinka gamintojo deklaruojamą garsiakalbio matematinį modelį. Mano supratimu tai byloja apie firmos patikimumą.
(Taip pat turiu nebrangius aukštadažnius SICA, čia Virgilijus gal būt turi savo nuomonę apie juos:
https://en.toutlehautparleur.com/media/catalog/product/datasheet/sica/Z009160.pdf
Man jie pasirodė labai "pikti" Smile)
Šie mažyliai bus skirti nešiojamajai GAS. O gal ir kaip VD-AD modulis prie 12PR320, jei nuvils žemadažnis arba nepavyks rasti atitinkančio mano reikalavimus draiverio su dūdele.

pagarbiai,
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 10:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pamodeliavus 12PR320, mokslas sako, kad parinkus fb 40hz rezultatas turi buti neprastas ( o ar jausi is siu garsiakalbiu net ir prie tokiu dazniu zemus kitas klausimas...):



Vietoj sica tweeterio gal reiketu naudot kazka ruporinio ? Ir kirtima daryti 1-1.5 khz daznyje ?

_________________
24 Million seconds.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 10:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient rašo:
Pamodeliavus 12PR320, mokslas sako, kad parinkus fb 40hz rezultatas turi buti neprastas ( o ar jausi is siu garsiakalbiu net ir prie tokiu dazniu zemus kitas klausimas...)
Vietoj sica tweeterio gal reiketu naudot kazka ruporinio ? Ir kirtima daryti 1-1.5 khz daznyje ?

40 Hz šiam garsiakalbiui bus per žemas suderinimo dažnis. Modeliavimas rodo žemyn krentančią kreivę, todėl reiktų ~5 Hz FA suderinimą paaukštinti. 45-50 Hz būtų geras atkūrimas, o jei slinkti į 40, tada bus mažesnis jautris. Be to, ŽD garsiakalbiui su labai lengva membrana bus sunku ir turėsite didesnius iškraipymus.

Jei AS dirbtų nuo ~50, reiktų rinktis ruporą, nes tikėtina pasiekti >92 dB/W/m jautrį ir kupoliniai nebetiktų. Žinoma, geras 1" AD ruporinis modulis bus brangu. 40-45 Hz ŽD moduliui galima pritaikyti AD modulį su kupolinuku. Projektas bus paprastesnis/pigesnis , bet tai bus grynai buitinė sistema su labai netolygia sklaida ir muzika su atspindžiais nuo sienų. Sad

1500 Hz skyrimas galimas, bet dvijuostė su šiuo ŽD garsiakalbiu turės didesnius THD. Padėtų selektyvūs filtrai, bet pasyvinius pagaminti bus sunku.
Jei pasyvinė, tada mano mintys krypsta link 3-juostės be ruporų.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 11:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
robertas l
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Robertas Ruzgas rašo:
Labas rytas visiems.

Atstūmiau abejones ir sumokėjau už pasirinktus Faital PRO 12PR320. Kai gausiu "pervym delom" savi TSP ir faneros detalių užsakymas.
Dėkoju reiškusiems savo nuomonę.
Subvuferio kol kas vengiu ir ne dėl to, kad manyčiau, jog nepasieksiu mane tenkinančios kokybės, o dėl sistemos brangumo ir sudėtingumo. Aš neįsivaizduoju, kaip galima aukštame lygyje integruoti subą be skaitmeninių filtrų, kas, mano nuomone, nedera prie vinilo. Grynai estetiškai.
Volto kupolas- tai senas mano svajonių objektas. Gal būt kada nors... Dabar, kai planuoju išleisti iki 1000 Eur už gatavas AS man šitas gėris stipriai per brangus.
Kodėl Faital?
Žaidžiau su portatyvinie kolonėlė Woblin. Ten Faitaliukai 5FE120- 4 Ohm pasirodė labai gerai. Dabar namuose turiu 4x 5FE120- 8 Ohm, kurių visų TSP praktiškai vienodi ir atitinka gamintojo deklaruojamą garsiakalbio matematinį modelį. Mano supratimu tai byloja apie firmos patikimumą.
(Taip pat turiu nebrangius aukštadažnius SICA, čia Virgilijus gal būt turi savo nuomonę apie juos:
https://en.toutlehautparleur.com/media/catalog/product/datasheet/sica/Z009160.pdf
Man jie pasirodė labai "pikti" Smile)
Šie mažyliai bus skirti nešiojamajai GAS. O gal ir kaip VD-AD modulis prie 12PR320, jei nuvils žemadažnis arba nepavyks rasti atitinkančio mano reikalavimus draiverio su dūdele.

pagarbiai,


Sveiki! Smagu matyti jus konstruojanti. tikekimes, kazkokiu smulkmenu is darbu eigos nubyres ir y foruma Smile pries keleta metu forume buvau susizavejes tokiu projektu http://www.audiodesignguide.com/HiEff/HiEff.html pati diskusija cia http://forum.elektronika.lt/viewtopic.php?t=123513&postdays=0&postorder=asc&start=75 tuokart man taip ir liko neaisku, ar tokia akustika atkurtu geriau, nei kokios buitines klipsch ar pan. koloneles, tad kai uzbaigsit saviskes-prasysiuos y perklausa Smile sekmes!
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 19:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
Ambient rašo:
Pamodeliavus 12PR320, mokslas sako, kad parinkus fb 40hz rezultatas turi buti neprastas ( o ar jausi is siu garsiakalbiu net ir prie tokiu dazniu zemus kitas klausimas...)
Vietoj sica tweeterio gal reiketu naudot kazka ruporinio ? Ir kirtima daryti 1-1.5 khz daznyje ?

40 Hz šiam garsiakalbiui bus per žemas suderinimo dažnis. Modeliavimas rodo žemyn krentančią kreivę, todėl reiktų ~5 Hz FA suderinimą paaukštinti. 45-50 Hz būtų geras atkūrimas, o jei slinkti į 40, tada bus mažesnis jautris. Be to, ŽD garsiakalbiui su labai lengva membrana bus sunku ir turėsite didesnius iškraipymus.

Jei AS dirbtų nuo ~50, reiktų rinktis ruporą, nes tikėtina pasiekti >92 dB/W/m jautrį ir kupoliniai nebetiktų. Žinoma, geras 1" AD ruporinis modulis bus brangu. 40-45 Hz ŽD moduliui galima pritaikyti AD modulį su kupolinuku. Projektas bus paprastesnis/pigesnis , bet tai bus grynai buitinė sistema su labai netolygia sklaida ir muzika su atspindžiais nuo sienų. Sad

1500 Hz skyrimas galimas, bet dvijuostė su šiuo ŽD garsiakalbiu turės didesnius THD. Padėtų selektyvūs filtrai, bet pasyvinius pagaminti bus sunku.
Jei pasyvinė, tada mano mintys krypsta link 3-juostės be ruporų.


Ceslovai, cia juk -3 db prie 40 hz ! Cia blogai ? Nors greiciausia su siuo garsiakalbiu teks daeiti iki 92-94 db, kad pajausti bent kokius zemus daznius.. Kita vertus gal tada rinktis kiek maziau jautresni buitini garsiakalbi su gumine pakaba? Bent jau zemiausi garantuoti.

_________________
24 Million seconds.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 13, 19:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Robertas Ruzgas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Išmatuoti TSP viską parodys. Netgi įtariu, kad ten sažiningais 97 dB/1W/1m net nekvepia- per daug gražu būtų.
Dėl žemo- puikiai suprantu, kad su šiuo garsiakalbiu lysti į 30-40 Hz zoną yra avantiūra. 45 -50 Hz bus pats tas. Per žemai nustatytas garsiakalbis pameta visą draivą ir mėsą. Šito aš dar nenoriu atsisakyti Smile

Pagarbiai,
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 14, 15:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient rašo:
Česlovas rašo:
Ambient rašo:
Pamodeliavus 12PR320, mokslas sako, kad parinkus fb 40hz rezultatas turi buti neprastas ( o ar jausi is siu garsiakalbiu net ir prie tokiu dazniu zemus kitas klausimas...)
Vietoj sica tweeterio gal reiketu naudot kazka ruporinio ? Ir kirtima daryti 1-1.5 khz daznyje ?

40 Hz šiam garsiakalbiui bus per žemas suderinimo dažnis. Modeliavimas rodo žemyn krentančią kreivę, todėl reiktų ~5 Hz FA suderinimą paaukštinti. 45-50 Hz būtų geras atkūrimas, o jei slinkti į 40, tada bus mažesnis jautris. Be to, ŽD garsiakalbiui su labai lengva membrana bus sunku ir turėsite didesnius iškraipymus.

Jei AS dirbtų nuo ~50, reiktų rinktis ruporą, nes tikėtina pasiekti >92 dB/W/m jautrį ir kupoliniai nebetiktų. Žinoma, geras 1" AD ruporinis modulis bus brangu. 40-45 Hz ŽD moduliui galima pritaikyti AD modulį su kupolinuku. Projektas bus paprastesnis/pigesnis , bet tai bus grynai buitinė sistema su labai netolygia sklaida ir muzika su atspindžiais nuo sienų. Sad

1500 Hz skyrimas galimas, bet dvijuostė su šiuo ŽD garsiakalbiu turės didesnius THD. Padėtų selektyvūs filtrai, bet pasyvinius pagaminti bus sunku.
Jei pasyvinė, tada mano mintys krypsta link 3-juostės be ruporų.


Ceslovai, cia juk -3 db prie 40 hz ! Cia blogai ? Nors greiciausia su siuo garsiakalbiu teks daeiti iki 92-94 db, kad pajausti bent kokius zemus daznius.. Kita vertus gal tada rinktis kiek maziau jautresni buitini garsiakalbi su gumine pakaba? Bent jau zemiausi garantuoti.
Garsiakalbio T/S parametrai leidžia pasiekti glotnią dažninę. Paviešintame grafike matome ne optimalų suderinimą, todėl ir parašiau, kad AS su FA atkurs nuo maždaug 45 Hz. Arba nuo 50 Hz mažesniame korpuse.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 14, 20:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
Ambient rašo:
Česlovas rašo:
Ambient rašo:
Pamodeliavus 12PR320, mokslas sako, kad parinkus fb 40hz rezultatas turi buti neprastas ( o ar jausi is siu garsiakalbiu net ir prie tokiu dazniu zemus kitas klausimas...)
Vietoj sica tweeterio gal reiketu naudot kazka ruporinio ? Ir kirtima daryti 1-1.5 khz daznyje ?

40 Hz šiam garsiakalbiui bus per žemas suderinimo dažnis. Modeliavimas rodo žemyn krentančią kreivę, todėl reiktų ~5 Hz FA suderinimą paaukštinti. 45-50 Hz būtų geras atkūrimas, o jei slinkti į 40, tada bus mažesnis jautris. Be to, ŽD garsiakalbiui su labai lengva membrana bus sunku ir turėsite didesnius iškraipymus.

Jei AS dirbtų nuo ~50, reiktų rinktis ruporą, nes tikėtina pasiekti >92 dB/W/m jautrį ir kupoliniai nebetiktų. Žinoma, geras 1" AD ruporinis modulis bus brangu. 40-45 Hz ŽD moduliui galima pritaikyti AD modulį su kupolinuku. Projektas bus paprastesnis/pigesnis , bet tai bus grynai buitinė sistema su labai netolygia sklaida ir muzika su atspindžiais nuo sienų. Sad

1500 Hz skyrimas galimas, bet dvijuostė su šiuo ŽD garsiakalbiu turės didesnius THD. Padėtų selektyvūs filtrai, bet pasyvinius pagaminti bus sunku.
Jei pasyvinė, tada mano mintys krypsta link 3-juostės be ruporų.


Ceslovai, cia juk -3 db prie 40 hz ! Cia blogai ? Nors greiciausia su siuo garsiakalbiu teks daeiti iki 92-94 db, kad pajausti bent kokius zemus daznius.. Kita vertus gal tada rinktis kiek maziau jautresni buitini garsiakalbi su gumine pakaba? Bent jau zemiausi garantuoti.
Garsiakalbio T/S parametrai leidžia pasiekti glotnią dažninę. Paviešintame grafike matome ne optimalų suderinimą, todėl ir parašiau, kad AS su FA atkurs nuo maždaug 45 Hz. Arba nuo 50 Hz mažesniame korpuse.


Jei Robertas renkasi garsiakalbi kuriam reikia 100 ltr. ir bandys panaudoti 2 ar 3 kart mazesni turi, tai koks tikslas apskritai kazka kalbet ir daryt..

_________________
24 Million seconds.
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 15, 05:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Robertas Ruzgas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šitam garsiakalbiui nereikia 100 l. Optimalus nustatymas gaunasi prie ~70 ltr. Čia pagal datašitą. Netgi su nuoseklia aktyvine 1 ohm pasyvaus filtro varža nesiekia 100 ltr. Daug nepribursi, nors +- 15% galima varijuoti, priklausomai ko sieki, bet apie glotnią dažnuminę teks pamiršti.

Pagarbiai,
 Didelio jautrio AS
PranešimasParašytas: 2019 09 16, 11:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Virgilijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Robertas Ruzgas rašo:
Labas rytas visiems.

Atstūmiau abejones ir sumokėjau už pasirinktus Faital PRO 12PR320. Kai gausiu "pervym delom" savi TSP ir faneros detalių užsakymas.
Dėkoju reiškusiems savo nuomonę.
Subvuferio kol kas vengiu ir ne dėl to, kad manyčiau, jog nepasieksiu mane tenkinančios kokybės, o dėl sistemos brangumo ir sudėtingumo. Aš neįsivaizduoju, kaip galima aukštame lygyje integruoti subą be skaitmeninių filtrų, kas, mano nuomone, nedera prie vinilo. Grynai estetiškai.
Volto kupolas- tai senas mano svajonių objektas. Gal būt kada nors... Dabar, kai planuoju išleisti iki 1000 Eur už gatavas AS man šitas gėris stipriai per brangus.
Kodėl Faital?
Žaidžiau su portatyvinie kolonėlė Woblin. Ten Faitaliukai 5FE120- 4 Ohm pasirodė labai gerai. Dabar namuose turiu 4x 5FE120- 8 Ohm, kurių visų TSP praktiškai vienodi ir atitinka gamintojo deklaruojamą garsiakalbio matematinį modelį. Mano supratimu tai byloja apie firmos patikimumą.
(Taip pat turiu nebrangius aukštadažnius SICA, čia Virgilijus gal būt turi savo nuomonę apie juos:
https://en.toutlehautparleur.com/media/catalog/product/datasheet/sica/Z009160.pdf
Man jie pasirodė labai "pikti" Smile)
Šie mažyliai bus skirti nešiojamajai GAS. O gal ir kaip VD-AD modulis prie 12PR320, jei nuvils žemadažnis arba nepavyks rasti atitinkančio mano reikalavimus draiverio su dūdele.

pagarbiai,


Nieko negaliu pasakyti apie kupoliukus.Ir ka reiskia "pikti"?
Parvezes esu ne viena desimti,bet kadangi neturiu su kuo palyginti tai ir nekomentuosiu.O viena bobute sake kad jie geresni uz x,y, ar z neuzsiimineju.
Kaip ir komentuoti pagal paveiksliukus.Arba komentuoti paveiksliukus.

Senas geras draugas pasidare:


Na o ar jis patenkintas ir t.t. galiu duoti tel. nr.-bus paprasciau.
6" irgi sica:
https://www.sica.it/en/product/studio-monitor/6-5-h-1-5-cp-2

_________________
+37069820828
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 104, 105, 106, 107, 108  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama