Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 16, 09:43. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Energetika ir elektrotechnika » Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 59
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 18, 22:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:
normalus, nenormalus, viename lietuviškame filme sakė, kaip kam ir kumelė nuotaka ... (normali) .. Very Happy
Davai, klok varžų matavimo protokolą, kad matytume normaliai. Very Happy

as kitaip bandziau, man pofig tie tavo protokolai Smile
ivadini kabelyna matavau liniju varzas - nevirsija omo.
izeminima bandziau su apkrova atjunges nuo tinklo nuli ir matavau sroves Very Happy smulkmenu nepasakosiu, nes dar loxai nusipurtys Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 18, 22:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar rašo:
bet kažkaip neteko girdėti, jog baldai turi turėti CE.

Ko nesi matęs ar girdėjęs, tai to ieškok Kinijoje, visko jie turi. Laughing
Pundas sertifikatų, taip pat ir CE.
http://www.hangzhouyewlong.com/bathroom-cabinet/page-7/
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 18, 23:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:

ivadini kabelyna matavau liniju varzas - nevirsija omo.

Labai preciziškas matavimas Laughing Laughing Laughing

zamolskis rašo:
izeminima bandziau su apkrova atjunges nuo tinklo nuli ir matavau sroves Very Happy smulkmenu nepasakosiu, nes dar loxai nusipurtys Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Nu jo, specas kokių reta, arba kitaip tariant vertas savo vardo. Su tais savo įžeminimais, Zamolskio vardo nepašikai Laughing
Deja kai aš dariau "normalius" įžeminimus kaime, jokio nulio nuo niekur neatjunginėjau ... nes jis man buvo reikalingas daryti matavimus ... Wink
Ir skirtingai nei tu, nejungiau įžeminimą prie nulio, nes dingus nuliui, žinosiu, kad nėra elektros, o nesinaudosiu toliau, lyg niekur nieko, kuomet tas įžeminimas bus darbinis nulis, prie kurio prijungti prietaisų korpusai.
Kulibini visokias samadėlkas, tai ir kulibink sau, nes žinoma geriau, nors ir kulibinis įžeminimas, nei ore kabantis PE laidas, bet nejunk prie elektros tinklo.


Paskutinį kartą redagavo rammas, 2019 07 19, 00:37. Redaguota 1 kartą
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 19, 00:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar rašo:
O kadangi virtuviniams peiliams CE ženklinimas nereikalingas (bet jie turi būti tinkami sąlyčiui su maistu, tai visai kita kategorija), todėl galima iš karto teigti, jog tie peiliai yra žaisliniai, nes tik žaislams CE yra privalomas Smile

Visaip varčiau, bet niekaip nesupratau, kodėl tie peiliai žaisliniai, statybinėms medžiagom irgi neprivaloma? Jei CE pažymėtos statybinės medžiagos, tai medžiagos žaislinės?
Šiaip jau, statybiniams produktams irgi privalomas CE žymėjimas, tai peiliai gal statybiniai?
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 19, 09:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas rašo:
Deja kai aš dariau "normalius" įžeminimus kaime, jokio nulio nuo niekur neatjunginėjau ... nes jis man buvo reikalingas daryti matavimus ... Wink
Ir skirtingai nei tu, nejungiau įžeminimą prie nulio, nes dingus nuliui, žinosiu, kad nėra elektros, o nesinaudosiu toliau, lyg niekur nieko, kuomet tas įžeminimas bus darbinis nulis, prie kurio prijungti prietaisų korpusai.
Kulibini visokias samadėlkas, tai ir kulibink sau, nes žinoma geriau, nors ir kulibinis įžeminimas, nei ore kabantis PE laidas, bet nejunk prie elektros tinklo.

tu gal pradziai skirk bandymus nuo pastovaus naudojimo Smile
nulis jei dingsta, tai tik tarp taves ir skaitliuko izeminimo dezes tasko nebent. pas mane tas taskas padarytas nuosavas, as nepasitikiu tinklu samdomais chalturscikais - nes zinau kaip ten daro Very Happy jei sugestu mano - tada dar veiktu ant tinklo.
man yra buve realiu atveju, kai svarke nudegina izeminima arba neismetyta trifaze apkrova isdegina nuli sujungimuose - taip kad sitam klausime pas mane zenkliai grieztesni reikalavimai nei ten tavo kazkokie lempiniai protokolai apraso Very Happy
aprasytas atvejis pas mane neimanomas. ismestu bendra nuotekio. arba kartu su problemines fazes.
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 19, 18:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:

aprasytas atvejis pas mane neimanomas. ismestu bendra nuotekio. arba kartu su problemines fazes.

Pirmos dalies komentuoti negaliu, nes tavo sapalionių šifro neturiu. Very Happy
O tai ką cituoju ... Zamolski, pieši, bili tik piešti šiame forume, kaip trimetis ...
Jei 3,14zdėlini, tai turėk saiką. Jei įvade turi nuotėkio relę, tai tu niekur nulio nebegali prijungti prie įžeminimo, bei daryti eksperimentus su įžeminimo apkrovimu.
zamolskis rašo:
taip pat normalu izeminima pasidares iki kiekvieno skydo -

O jei įžeminimas su nuliu sujungtas prieš nuotėkio relę, tai relei giliai pofik, koks potencialas vietoj nulio bus, gali būti ir antra fazė, NR nesuveiks ...
Pagal tavo pirmos dalies sapalionę, kad tas tavo įžeminimas darytas ir pajungtas prie apskaitos ir prijungtas iki NR ...?
zamolskis rašo:

nulis jei dingsta, tai tik tarp taves ir skaitliuko izeminimo dezes tasko nebent. pas mane tas taskas padarytas nuosavas,

Gal pirma susifantazuok planą, kaip norėtum, kad būtų, o po to į forumą piešk, nes dabar fyg suprasi kas nupiešta. Very Happy
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 20, 16:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammas - jei nesupranti sujungimo topologijos - tai kam isvis cia dar rasineji? Razz
pvz yra teke isvis kada girdet apie autonomini rezima? arba apie "salos" rezima - kai dalis nusavo tinklo dirba uzdarai? as tokius bandes esu ir bendrauju su fauna - kuri tokius dalykus eksplotuoja. nes man tai idomu. tipiniai variantai cia vienas juokas...
- o tu matau tik apie SNR tegirdejes ir prisiskaites kazkokiu elektros montuotoju pasakeliu, nors is tikro tai tik bendravimo su monopoliu patirtis, o ne tinklu ismanymas.
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 20, 17:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:
rammas - jei nesupranti sujungimo topologijos - tai kam isvis cia dar rasineji? Razz
pvz yra teke isvis kada girdet apie autonomini rezima? arba apie "salos" rezima - kai dalis nusavo tinklo dirba uzdarai? as tokius bandes esu ir bendrauju su fauna - kuri tokius dalykus eksplotuoja. nes man tai idomu. tipiniai variantai cia vienas juokas...
- o tu matau tik apie SNR tegirdejes ir prisiskaites kazkokiu elektros montuotoju pasakeliu, nors is tikro tai tik bendravimo su monopoliu patirtis, o ne tinklu ismanymas.

O čia Zamolskio "elektros salos" el. energijos generatorius, užtikrinantis autonomiją nuo monopolijų.
Ne veltui ant linijų 6 ir 10 amperų automatai, bo pajungus ką galingesnio, dūmai išrūks iš autonominės salos generatoriaus ir vėl teks priklausyti monopolistams. Laughing
zamolskis rašo:

as pvz pats prasivedziojau instaliacija ir ant 2,5 kvadrato susidejau c10A, ant 1,5 kvadrato liniju c6A ir dar nuotekio vienfazes 30mA ir trifaze ivadine 300mA. liniju galai nevirsija 10m nuo suvedimo skydo. taip pat normalu izeminima pasidares iki kiekvieno skydo - nes megstu eksperimentus su elektra Smile

Dar galėtum aprašyti, ties kuriais linijų galų metrais prasideda sala ir ar iki galo ar ties kokiu 9-tu metru jau baigiasi .. vat tas tai įdomu būtų .. Laughing
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 21, 10:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mantelis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aš taip pat pasimečiau skaitydamas😁 Salos, autonominiai rėžimai. Čia žmogus bute LITGRID tinkla turi, nesupratau🙄

2H bendrovės teritorijoje norėjosi taip pat padaryti žiedą, kabeliai leidžia, bet atsisakau tos minties dėl pavojingumo dirbančiųjų atžvilgio. (žiedas padalintų apkrovimus)

_________________
Aš naudojau parašą reklamai
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 23, 02:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mantelis rašo:

2H bendrovės teritorijoje norėjosi taip pat padaryti žiedą, kabeliai leidžia, bet atsisakau tos minties dėl pavojingumo dirbančiųjų atžvilgio. (žiedas padalintų apkrovimus)


mantelis rašo:

kabeliai leidžia

kaip suprast - sita pasakyma - placiau pakomentuok Question
-------------
pagal mane ziedint verta tik smarkiai istestas linijas, simtu km eiles. tik del finansiniu istekliu taupymo, kai apsaugos palaikymo priemones gaunasi pigiau nei kokie 2-3% riba liniju kainai . o ne "imones teritorijoje". kur suziedinsi kabelius iki keliu tukstanciu euru eiles, o saugos sprendimai kainuos neadekvaciai daug... ir toks ziedas greiciausiai pats naturaliai issiziedins - perdegindamas silpniausia ziede kabeli Very Happy Very Happy Very Happy manau pabijojai susimaut Twisted Evil
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 23, 22:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pats paklausė, pats atsakė ...
zamolskis rašo:

kaip suprast - sita pasakyma - placiau pakomentuok Question
-------------
toks ziedas greiciausiai pats naturaliai issiziedins - perdegindamas silpniausia ziede kabeli Very Happy Very Happy Very Happy manau pabijojai susimaut Twisted Evil

Viskas aišku kaip diena ir nieko čia daugiau nebepridėsi prie Zamolskio topologinių junginių. Laughing
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 24, 00:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mantelis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Eina kabelis 5x95 varis, viena kryptimi iki tam tikros spintos, tada eina kabelis kita kriptymi 4x150 aliumas. Apeje teritorija jie turi galimybe susijungti galuose.

Kam to reikia?

Tai issprestu kai kuriuos galingumu klausimus. Nes tie kabeliai maitina 3vnt po 30kw siurblius ir koki 60vnt 0,75 varikliuku po to tenai po 25kw ir t.t ziaurus galingumai.

Pavojingas reiskinys remontuojant irenginius tinkle. Islieka neatsijungimo galimybe ir t.t nebenoriu plestis inaceit galimas rizikas 😎

_________________
Aš naudojau parašą reklamai
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 24, 13:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Apie ką ginčijatės ?

mantelis rašo:
...Islieka neatsijungimo galimybe ir t.t ...

Jei pas elektrotechninį personalą yra smegenų trūkumas - visada išlieka galimybė gydytis nuo radikulito (gauti per nagus), o santechnikams nėra ko lysti prie elektros.
Jei už3,14so kabelių antgalius perpresuoti ir kontaktus šveisti - žiedini (jei kvadratūros leidžia) kabelius lauke (jei personalą sudaro vieni giminės ir/ar bukagalviai) ir spintų įvadinius nuo žiedo jungi.

mantelis rašo:
Iškilo klausimas ar jau taip reikalingas daryti siurblio 30kw arba 15kw paleidima su zvaigzde trikampis magnetiniais...

Normalioj visuomenėj priimta nuo 7,5kW pradėt išsidirbinėt su perjunginėjimais, nes visi kabeliai ir komutaciniai įrenginiai būna "sudėti ant ribos" ir skirti darbui normaliam darbiniam rėžimui, o ne įjungimo-išjungimo maskatavimuisi. Stardantiniams siurbliams gal ir nebūna labai sunkių startų, bet ventiliatoriams - praktiškai visada būna sunku įsibėgėti.

Magnetinių kontaktai dega ? Kabelių galai svyla ? Motorai dega ? Įtampos kritimai vargina ? Jei ne - tai ko čia bangas keli ir suteiki galimybę ne kai kuriems maniakams savo iš(nu)prusimą demonstruoti ? Very Happy
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 24, 18:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mantelis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dėl personalo atsakau. Taip ten dirba tikrai nepilno proto ir jeigu pasakysi nelysk, vis tiek lys. Pvz naujai pastatytas ps skydelis su kistukiniais lizdais jau neteko uzdarymo dangtelio, tai nera normalu

_________________
Aš naudojau parašą reklamai
 Žvaigždė trikampis nauda nenauda.
PranešimasParašytas: 2019 07 26, 09:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jei nesugebi su personalu susitvarkyt - komentarų nebus Very Happy
Galima tik nuoroda: http://www.vlkk.lt/konsultacijos/5159-durnas-kvailas-zioplas
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama