Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 01:44. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Akustikos inžinerija
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 363408
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 406, 407, 408  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 19, 13:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Kamo rašo:
Dmitrijus šitam dalykui užmaskuoti tiesiog parinko nevienodą dėžės tūrį. TIW 300 aišku, mažesnį. Pigus triukas, Dmitrijau.


Aiškiai pasakiau du kartus, kad garsiakalbiams turi būti parinkinėjamas ne vienodas dėžės turis, bet vienodas Vas ir Vb santykis... Bet kaip žirniai į sieną. Vėl brūkamos erezijos apie tai, kad Dmitrij kažką užmaskuoja, manipuliuoja, žaidžia negarbingai.

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 19, 17:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Diskusija su Kamo pagal J. Gimberį. Cool

Taip atsitiko, kad patekau j ligoninę. Ir, kaip dabar sakoma, „pakankamai" bejėgis. Sakyčiau, net daugiau negu pakankamai, nes pusiau guliu, pusiau sėdžiu, o slaugutė mane prausia. Paskui suglosto pasišiaušusią pusplikę:
- Na va, - sako, - dabar būsi gražus kai katinas. Taip ir taria, nebodama kalbos policijos, - ne „kaip", o „kai".
Taigi sėdžiu-guliu, markstausi sau kaip katinas; įeina jaunutė daktarė baltu chalatu.
- Sveiki, aš psichologė, - sako.
Psichologų aš bijau dar nuo karo laikų, todėl dėl visa ko tyliu.
- Kalbėti galit?
Užverčiu akis į lubas, girdi, nėr problemų, kad tik būtų apie ką.
- Su kalba problemų neturit? - matyt, dėl visa ko perklausia ji. - Liežuvis nesipina?
Energingai papurtau galvą, gal net kiek per daug energingai, nes psichologė sužiūra įtariai.
- Kaip jūs, pavyzdžiui, sakote, - klausia ji, - šedevras ar šedervas?
- Ševedras - sakau aš.
- Aha, - sako psichologė, - įdomu įdomu. O galima jums užduoti kelis kitokio pobūdžio klausimus?
Vėl užverčiu akis į lubas, girdi, ką čia dar klausti, juk to ir susirinkom.
-Gerai, - sako psichologė, - gal išvardintumėt penkis baldus...
Aš sakau:
- Taburetė, - paskui, bent kiek pagalvojęs, sakau, - antra taburetė, trečia taburetė, ketvirta taburetė, penkta taburetė.
Psichologė išpučia akis:
- Man tai naujiena, - sako. - Na, o penkis gyvūnus išvardytumėt?
- Asilas, -sakau, ir jau daug nemąstydamas, - antras asilas, trečias, ketvirtas ir penktas.
- Aišku, - sako psichologė,- vadinasi, penki asilai.
- Kiek pageidavot - sakau.
- Dar vienas klausimas, - sako psichologė, - ir tada pailsėsim. Penki augalai.
- Gėlė... - sakau, iš per didelio entuziazmo įkvėpiau kartu su seile ir taip užsikosėjau, kad net pamėlynavau.
- Nereikia jaudintis, - sako psichologė, - aš jums padėsiu. Antra gėlė, trečia...
- Ne ne ne! - būčiau sumosavęs rankomis, bet nepajėgiau. - Ne gėlė, - sakau, - medis!
- Medis? - apstulbo psichologė, matyt, sujaukiau jos besiformuojančią sistemą. - Kaip tai medis? Koks dar čia medis? - nustebus klausia.
Giminės,- sakau,- genealoginis medis.
- Augalas? - klausia ji. - Genealoginis medis tai augalas?
- O kas? - atklausiu aš. Jeigu medis tai augalas, ar ne?
- Ne,- sako ji, - genealoginis medis ne augalas. Kokį čia pavyzdį jums pateikus, - susimąstė psichologė, kad suprastumėt, kas yra kas...
Tylim, tylim...
- Rakštis subinėj, - sakau aš, - tinka?
- Sakot, kad tai augalas? - klausia ji.
Čia jau susimąstėme abu. Kas galėtų būti ta rakštis tokioj vietoj? Ji mano, kad aš jos, taip sakant, toje vietoje, o aš linkęs manyti, kad ji mano, taip sakant. Su tais psichologais taip lengvai nesusikalbėsi. Bet ką aš noriu pasakyti... Tai ne mirtina. Tai lyg kokia smegenų gimnastika. Šiaip taip, su jaunąja daktare išsiskyrėm taikiai. Kur kas sunkesnis atvejis, kai amžinai nesusikalbi su valdžia. O kai su artimaisiais!, tai jau išvis šakės. Ir kas tokiu atveju yra šakės? Baldas, gyvūnas, augalas, toks darbo įnagis ar, kaip sakoma, ragai?
Gaila, kad psichologė jau išėjo. Pusiau sėdžiu, pusiau guliu, mąstau, o jau gražus kai katinas...


Aš mėgstu profesionalius sprendimus, o Kamo sako, kad S-90 turi daugiau žemųjų dažnių.
Kuris kurioje subinėje rakštis palieku spręsti Jums.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 19, 20:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na diskusija su C&D iš šono atrodo tikrai įdomiai.

Ir vėl lyginame obuolį su slyva - PRO ir nePRO... ir taip per amžius. Aš jau suprantu kodėl sovietiniai inžinieriai negebėjo dorai nukopijuoti vakarietiškų technologijų - juos ištikdavo idée fixe (lietuviškai - klynas) ir esminės charakteristikos buvo pražiūrimos.

Mano galva PRO garsiakalbis:
daug W
mechaninis atsparumas
(tai nėra tobula imtis bet man taip gyventi papraščiau Smile )

O kaip specifikuojami PRO garsiukai ir kaip matuojami galima pasiskaityti čia
http://diy-audio.narod.ru/litr/AES2-1984-r2003.pdf
kad nebūtų vas, vb, vbs ir pan
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 19, 22:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na ir linzės/dūdos hibridas - all in wonder
http://hifido.co.jp/KW/G/P0/A10/E/0-15/S0/C17-11198-52273-00/
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 07:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vienas mano oponentų nesupranta, kad, jeigu kažkuris garsiakalbis sugeba groti nuo tų pačių žemų dažnių mažesniame tūryje-jis jau yra pranašesnis.
Kitas gi pradėjo cituoti Jurgį Gimberį...
"Pagavęs" Jurgį, pasakysiu-linksma palata. Psichologo išsilavinimo neturiu-daugiau neklausinėsiu.

_________________
Tel. 8698 33775.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 10:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
w2art rašo:

Mano galva PRO garsiakalbis:
daug W
mechaninis atsparumas
(tai nėra tobula imtis bet man taip gyventi papraščiau Smile )


Bet rinktis PRO verta, pirmiausiai, dėl didelio jautrumo, mažesnių iškraipymų ir didesnio dinaminio diapazono. Koncertiniams garsiakalbiams papildomai dar keliami ir mechaninio bei elektrinio patikimumo reikalavimai, dėl ko garsiakalbių projektuotojui tenka rinktis kompromisą tarp geresnio tiesiškumo ir mechaninio/elektrinio patikimumo. Pvz. dažname koncertiniame pro garsiakalbyje galima pamatyti, kad centruojančioji šaiba yra suklijuota silikonu iš dvieju dalių. Tai padaryta būtent mechaninio-elektrinio atsparūmo sumetimais(tokia šaiba yra visiškai hermetiškai ir papildomai vėsina ritę, stumdydama orą). Tačiau man teko matuoti kelis egzempliorius su tokiomis šaibomis, pas juos rezonansas didinant galią slinko per nuo 37Hz iki 26Hz. Tai pasako, kad jie turi ganėtinai netiesinę pakabą (rezonanso poslinkis ir pakabos netiesiškumai yra susiję matematiškai). Tuo tarpu pas TADą 1601 rezonansas slenka vos per +-1Hz(žr. Leap5 garsiakalbių duomenų bazę) , didinant galią, atitinkamai ir iškraipymai yra tokie, kokių man neteko matyti pas jokius kitus PRO garsiakalbius, jau nekalbant apie buitinius guminukus. Yra ir kitų niansų, todėl PRO garsiakalbius reikia mokėti rinktis ir aiškiai suprasti tikslus, kuriems jie renkami. Bet ir galimybės sukonstruoti tiesines kolonėles PRO suteikia nepalyginamai didesnes.

P.S.
LEAP5 pasitikrinau 1601A rezonansinio dažnio priklausomybę nuo signalo lygio 0 - 20V ruože (tokiam ruože buvau matavęs kitus pro garsiakalbius), Fs kitimas sutelpa į 3Hz koridorių (t.y. +-1.5Hz), o jau toliu didinant galią Fs irgi didėja.


Paskutinį kartą redagavo Dmitrij, 2017 06 20, 18:33. Redaguota 2 kartus(ų)

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 13:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Taigi kad PRO garsiakalbiai yra padaryti tam tikrai paskirčiai ir ta paskirtis visada ne HOME AUDIO Smile
Kartais aišku, kad galima pasinaudoti geromis savybėmis, bet tai daugiau išimtis nei taisyklė.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 14:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Garso atkūrimas taip pažengęs, kad namuose mes stengiamės įsirengti garso studijas. Dažniausiai tokias pigesnes, bet kryptis aiški - jau matome profesionaliai įrengtų muzikos kambarių. Iš tiesu tai vienintelis teisingas kelias maksimaliai tiesiškai GAS susikonstruoti!
w2art rašo:
Taigi kad PRO garsiakalbiai yra padaryti tam tikrai paskirčiai ir ta paskirtis visada ne HOME AUDIO Smile
Kartais aišku, kad galima pasinaudoti geromis savybėmis, bet tai daugiau išimtis nei taisyklė.

Nesutikčiau, nes nemažai Pro-gamintojų gamina tos pačios konstrukcijos kaip ir studijiniai monitoriai buitines kolonėles. Nufaneruoja korpusą, uždeda blizgutį ir... sunaudoja studijiniams monitoriams netikusius garsiakalbius. Sakyčiau geras kelias, padedantis vartotojams džiaugtis tikraja Akustikos pažanga. Tokiose kolonėlėse nėra beprasmių sidabro laidų ir egzotinių filtrų kondensatorių, kaip būna buitinėse už milijoną. Embarassed

BBSM-15F yra studijinių monitorių buitinė versija. Gamintojas deklaruoja tuos pačius parametrus, bet giliau pažvelgus, studijiniai monitoriai būna pagaminti dar preciziškiau, aprašyme daugiau parametrų.

BBSM-15f 3-Way Monitor:
Woofer - 2 x 15"
Midrange - 1 x 10"
Tweeter - 1 x 1"
Frequency Response ( +/- 3dB ) - 38Hz-20kHz
Power IEC Short/Long - 200W/600W
Sensitivity @ 1m/2.83V - 98dB
Crossover Frequency - 350Hz/1.6kHz
Impedance Nominal/Minimum - 4/2
Inputs - Heavy Duty Barrier Strip
Dimensions: H x W x D (cm) - 69.2 x 104 x 63.5
Weight (Kg) - 156.5
Finish - North American Satin Walnut Veneer


Jei reikia nedidelių kolonėlių, siūlyčiau pasižvalgyti į mažųjų studijinių monitorių gamintojus, kur rasite pasyvinių ir aktyvinių su įvairaus dydžio guminukais buitinės paskirties AS. Tokių gamintojų daug, bet svarbiausia - ten mažiau reklamos ir subalansuota kaina. Žinoma, jei yra galimybė, rekomenduočiau rinktis studijinius garso kontrolės monitorius, o tiems didiesiems, pritaikytiems montuoti į sieną reiktų pirma ją susimūryti. Wink
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 17:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kiek suprantu apie PRO tai dažniausia uždavinys garsiai rėkti dideliais SPL'ais per rengnius arba stengtis kokybiškai moduliuoti žmogaus balsą kad pilietis slenkantis aerouostų ką nors suprastų.

Studijos na yra tokia sritis. Tik kiek pastebiu dauguma naminių studijų bando apsirūpinti ausinėmis, o ne kolonėlėmis Smile
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 18:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
w2art rašo:
Kiek suprantu apie PRO tai dažniausia uždavinys garsiai rėkti dideliais SPL'ais per rengnius arba stengtis kokybiškai moduliuoti žmogaus balsą kad pilietis slenkantis aerouostų ką nors suprastų.

Studijos na yra tokia sritis. Tik kiek pastebiu dauguma naminių studijų bando apsirūpinti ausinėmis, o ne kolonėlėmis Smile


Nesu girdėjęs, kad kažkas suvedinėtų įrašus ausinių pagalba.

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 18:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
w2art rašo:
Kiek suprantu apie PRO tai dažniausia uždavinys garsiai rėkti dideliais SPL'ais per rengnius arba stengtis kokybiškai moduliuoti žmogaus balsą kad pilietis slenkantis aerouostų ką nors suprastų.
Studijos na yra tokia sritis. Tik kiek pastebiu dauguma naminių studijų bando apsirūpinti ausinėmis, o ne kolonėlėmis Smile

Bičiulis pajuokavo, profesionalumą mums siūlydamas matyti erdvių įgarsinimo sistemose. Yra visokių garso sistemų, bet echolotai mus mažai domina, tiesa?

Jei diskutuojame apie muzikos atkūrimą, tai pirmiausia atkūrimas tikrinamas įrašų studijos kontrolės kambaryje. Lygiai kaip savo namuose darome mes. Gal w2art plačiau parašys kas tose įrašų studijose su akustika negerai?


Nedidelė studija kurortiniame Ibiza miestelyje, Ispanija (2016)
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 21:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kad ir kaip gražiai išrodo jūsų Česlovai studija bet tie inkilai sienoje man nieko nesako Smile Panašu į kažkokias senienas - panašu kad neaktyvūs, be DSP ir šiaip skirti daugiau įspūdžiui sukelti o ne darbui atlikti

O ar įrašai suvedami naudojant ausines, na taip... ir jau seniai, gal ir nepopuliaru apie tai prisipažinti bet pasaulis juda į priekį na ir monitorių absoliuti dauguma parduotuvėse artimo lauko

gal verta prisiminti kad Frankui Sinatrai jau daug metų ir studijos pasikeitė nuo tų senų gerų laikų ?
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 20, 21:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jei jums Česlovai trūksta žinių kaip atrodo gera studija
http://www.capitolstudios.com/studios/#studio-a
ir juose naudojami tokie monitoriai
http://pmc-speakers.com/products/professional/active/qb1
VARGŠAS Sinatra dingo visos grožybės iš senų laikų liko lubos sienos ir ... mikrofonai Smile
dar kelios savišvietai
http://www.unitedrecordingstudios.com/studio-a
http://electricladystudios.com/studios/studio-a/
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 21, 08:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
w2art rašo:
Kad ir kaip gražiai išrodo jūsų Česlovai studija bet tie inkilai sienoje man nieko nesako Smile Panašu į kažkokias senienas - panašu kad neaktyvūs, be DSP ir šiaip skirti daugiau įspūdžiui sukelti o ne darbui atlikti

Sienose dvijuosčiai monitoriai su 15" plačiajuosčiu žemadažniu ir apvaliu ruporu su 1" beriliniu kompresiniu draiveriu.
Gamintojas deklaruoja tokius parametrus (mums įdomesnius paryškinau):
Low Frequency: 1 x JBL 2235H in a 400 litres vented box
Sensitivity refered to 2.83V: 93dB @ 1m
Maximum continuous power handling: 25dBw
Transient headroom (200ms): 6dB
Frequency response (+/- 3dB) Non-Environment room: 20Hz-1kHz
High Frequency: TAD TD 2001 (1 “) compression driver coupled to axisymmetric horn AX2: Sensitivity refered to 2.83V or a 1w: 108dB @ 1m
Maximum continuous power handling: 10dBw
Transient headroom (200ms): 6dB
Frequency response (+/- 3dB): 1kHz-22kHz
Horizontal & Vertical coverage angle (-6dB): 60°;
Sytem: Acoustic output @1m in 2II space: Continuous: 111dB Peak: 117dB
Dimensions: 790mm x 625mm + Set Box, Weight: 90kg
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 06 21, 08:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
w2art rašo:
O ar įrašai suvedami naudojant ausines, na taip... ir jau seniai, gal ir nepopuliaru apie tai prisipažinti bet pasaulis juda į priekį na ir monitorių absoliuti dauguma parduotuvėse artimo lauko

Ausinės ir artimojo lauko monitoriai yra studijų technologiniai/darbiniai, bet ne garso suvedimo instrumentai. Garso suvedimas atliekamas specialiai įrengtame kambaryje su didelio akustinio tiesiškumo GAS. Jei tokio kambario maža studija neturi, suvedimo paslaugą užsako, arba patys vyksta tai padaryti į didesnę studiją.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 406, 407, 408  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama