Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 17:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Siūlo, parduoda, dovanoja daiktus » Eiline garazo revizija....
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 124369
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 367, 368, 369  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 26, 18:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pusynas rašo:
Alexx rašo:
Na istikruju Jonai... Jus jau kazkur i pievas uzsibridot...VMI-PVM-Kaunieciai Teva/Motina parduodantis... na tokiam kaip koks nors ten demesio istroskes Mazas atleistina.. jis nekados nebeuzaugs .. bet jus... jau pensijos sulaukes kariskis truputuka perdedat Very Happy Negi ta stikline baleika taip jus ismuse is veziu ?
Confused

Pridėti prie viso to, kad dar 1976, Ukrainos karininkų mokykloje tapau disidentu, o kur dar putiovkė į Karaliaučiaus durnyną? Ar jūs nors nutuokiate, kas yra Karaliaučiaus durnynas. Jums, skant laisvę iškovojau, teisingumas, pagaliau ant Lietuvos klesti, pamiršote, mėšlyninius šmugelius darnatys prakeikti kowioanskiai, kam privalote lankstytis. Be abejonės, galėčiau Baltojoje ar Juodojoje jūroje žuveles stebėti, bet jeigu imsiu ir išgersiu tas jūras, kaip ir savo bufete...kas bus tuomet su Lietuva, su jumis mielačnykai, pagailėjote už nupiepusius dešimt aurų taziko, išeinamoje greitai vietoje tapetų naudosite...

O tai kada jus Jonai ta laisve mum iskovojot ? Jau po Karaliauciaus ? Uz tai turbut turetumet buti apdovanotas... Girdejau kovotuojai buvo sklypais apdovanoti... Bet gal tik kowenski juos gavo ... Confused

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 26, 19:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pusynas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nedavė man nei medalio, nei sklypo, dar teko ir parduoti žemes, kadangi mokesčiai dideli už nešienaujamą žemę, o dar ta šiukšlių rinkliava, man reikia išlaikyti kelis koncepcinius butus, gi vis slapstausi nuo talibų, dabar teks ir nuo kawianskių. Laipsnį sumažino, vos spėjau pasiliuosuoti pagal prpgresyvinį idiotizmą, kai Baltijos kely pamačiau asiolus, tai ir apsigalvojau dėl rėžimo, paėmiau pensiją, o laurus sugriebė socialiniai konservatoriai. Šiandien buvau objekte, pasiėmiau testerį ir patefoną, iš mandagumo daviau du aurus, Viešpatie kiek tazikų ir čiugūninių, supratau iš kur tamsta Aleksiuk raunate viską, kaina didelė, nes daintis tenka, tiesa, tai vis vergaujate, tokia kowianskių dalia...
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 26, 20:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
k.saulius66
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Stengiatės vienas kitą savo durnom rašliavom "perspjauti". Durnas ir durnesnis, nemandravokit rašykit normaliai. Kurmi užknysa bepročių sapaliones skaityti.
Alekso tikrai nepermuši, anas jau ne vieną yra atgrasinęs. Tai vaidindamas idiotą tu jo "nenugalėsi".
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 26, 20:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donau
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pusynas išsitrauks iš kampo rusišką granatsvaidį ir nebeliks nei Alexx, nei jo garažo su visu turtu Laughing
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 26, 21:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
k.saulius66
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
donau rašo:
pusynas išsitrauks iš kampo rusišką granatsvaidį ir nebeliks nei Alexx, nei jo garažo su visu turtu Laughing

Xu....i garažas, ten angaras ir gal ne vienas.
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 26, 22:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
k.saulius66 rašo:
donau rašo:
pusynas išsitrauks iš kampo rusišką granatsvaidį ir nebeliks nei Alexx, nei jo garažo su visu turtu Laughing

Xu....i garažas, ten angaras ir gal ne vienas.

Angarai tik dėl vaizdo, dar po žeme 10 aukštų ... su tuo granatsvaidžiu atrodysi, kaip su petarda. Very Happy
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 27, 08:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
...dabar galvoju... k.daunAu66 tai vienas individas ar skirtingi ? Confused

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 27, 08:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
k.saulius66
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu Aleksai ar nepabodo vienam savo temoje vienas pats su savimi šnekėtis, derėtis ir visokia kita poezija užsiiminėti? Vat ir prisidedam, vistiek šitiek postų malei ..... juk taip ir nieko iš tamstos neina išgauti, nei už pinigus nei už mainymus.
P.S. Juk ne vieną kartą bandžiau iš [alexx] nupirkti, tai paklaustas apie norimą sumą panašiai kaip [Pušynas] kažką padeklamuodavo ne į temą.
Jau norėjau susisiekti su [Pušynu] ir jį perspėti ale nespėjau, užsidarė bičas savuose prisiminimuose.
Beje gal apsieikim be įžeidinėjimų, nesam kokie prie kampo bomžai, o suaugę, civilizuoti.
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 27, 14:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
k.saulius66 rašo:
Nu Aleksai ar nepabodo vienam savo temoje vienas pats su savimi šnekėtis, derėtis ir visokia kita poezija užsiiminėti? Vat ir prisidedam, vistiek šitiek postų malei ..... juk taip ir nieko iš tamstos neina išgauti, nei už pinigus nei už mainymus.
P.S. Juk ne vieną kartą bandžiau iš [alexx] nupirkti, tai paklaustas apie norimą sumą panašiai kaip [Pušynas] kažką padeklamuodavo ne į temą.
Jau norėjau susisiekti su [Pušynu] ir jį perspėti ale nespėjau, užsidarė bičas savuose prisiminimuose.
Beje gal apsieikim be įžeidinėjimų, nesam kokie prie kampo bomžai, o suaugę, civilizuoti.

Man toks susidaro Sauliau ispudis... kad jus pamirstate ka pats teigiate ... jus atidziai net neskaitote kas kitu parasyta.. ir net nebandote galvoti ka pats rasote :
k.saulius66 rašo:
O kam galvoti, ............ Koks čia dar galvojimas

ir gal del to jum gauti daikto nepaviksta kad nebesiulote nei pinigu nei kazkokiu mainu .
k.saulius66 rašo:
nieko neturu dominančio ....

..Jusu elgesi as pavadinciau neprotinga demagogija...
..lendate i svetimas temas su neiteminem nemandagiom replikom o paskui sapaliojate apie suaugusius.. izeidinejimus ir civilizuotuma... Siulau atidziau i save pasiziureti ir apmastyti savo elgesi.
...lig seniau ir normalesnis buvot...bet matomai uzsikretet donauizmu..
Confused

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 27, 15:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
k.saulius66
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Buvau normalus ir tikrai mandagiai bendravom, tai ir jus turėtumėt pripažinti. Bet po to kai eilinį kartą bandžiau iš jūsų nupirkti ir vietoj tiesioginio atsakymo gaudavau vaikiškas sapaliones supratau, kad kažkam vaikystė šiknoj žaidžia. Dievaži suagęs "perekūpas", tiesiogiai paklausi kainą, išvedžiojimai aplink ir niekur. Nenorit parduoti sutinku jūsų asmeninis reikalas, klausimas kam tuomet dedat skelbimus. Bendravimo stoka? Atsakykit kame reikalas, juk ne aš vienas jumis "vargšą užgaulioju" su visais taip bendraujat kaip šlykšti turgaus bobutė. Taip ir gaunasi nemandagi aplinkinių reakcija jūsų asmenybei.
Kodėl taip su jumis sunku "daryti verslą" ? Blemba kitas pasako kainą nuperki ir pamiršti, jūs arba kandat arba spjaudotės.
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 27, 21:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donau
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Allex į svečius kviečiau, stalą suruošiau, bet pasididžiavo, neatvažiavo, o mano adresą paviešino. Teko pačiam viską suvartoti Crying or Very sad Daugiau nebekviesiu Wink
Aleksai, iš tavęs sto gram ir raugintas agurkas, nes temperatūros tiltus tai pareklamavau ir jie iškeliavo.
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 28, 08:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
k.saulius66 rašo:
Buvau normalus ir tikrai mandagiai bendravom, tai ir jus turėtumėt pripažinti. Bet po to kai eilinį kartą bandžiau iš jūsų nupirkti ir vietoj tiesioginio atsakymo gaudavau vaikiškas sapaliones supratau, kad kažkam vaikystė šiknoj žaidžia. Dievaži suagęs "perekūpas", tiesiogiai paklausi kainą, išvedžiojimai aplink ir niekur. Nenorit parduoti sutinku jūsų asmeninis reikalas, klausimas kam tuomet dedat skelbimus. Bendravimo stoka? Atsakykit kame reikalas, juk ne aš vienas jumis "vargšą užgaulioju" su visais taip bendraujat kaip šlykšti turgaus bobutė. Taip ir gaunasi nemandagi aplinkinių reakcija jūsų asmenybei.
Kodėl taip su jumis sunku "daryti verslą" ? Blemba kitas pasako kainą nuperki ir pamiršti, jūs arba kandat arba spjaudotės.

Aiskiai rasau . Mainai arba siulote priimtina kaina ! Kas dar ten jum neaisku ? Toks ispudis kad nedaskaitot iki galo arba nebesuprantat ka perskaitet Very Happy
Ka tikrai reikia gelazo visuomet randam kompromisa. Tik jus verkslianat ir kaip Liudvigas Aristarhovicius is NASA RASHA bandote prie duru prikakuoti Very Happy Nepatinka saligos - eikit pro sali ir uzsiimkite rimtais darbais svetimoj temoi nebetrolines .

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 28, 11:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pusynas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Man gerb. Aleksas primena taalibą iš Afganistano laikų. Skant Afganistane ciesiogiai nesilankiau, bet ilgai pijokavau su buvusiais Afganistane, ir patikėkite, man persidavė sužeidimai ir kančios, todėl gerb. mokesčių mokėtojai, tenka jums trečdaliu daugiau man pensiją mokėti, o kur dar Vietnamas, kur filmuose patirtį įgavau, bet apie ką aš čia? Taigi gerb. Aleksas, kaip tas talibas metantis granatą, jis ją prisirišęs an špogato, kad jeigu nesprogtų, dar kartą panaudotų, gi škada, piningai mokėti... Mes tam talibaui užrišom akis į rankas davėme granatą, o špagatą prie BMD pririšome. Pažymėtina, talibas - dausose, nes jis bėgo paskui granatą, špogatu pririšta prie eismo priemonės. Gi gerb. Aleksas, pardavinėja, tam jis turi teisę, kainos nenurodo, nes tikisi, kaip talibas, naudos efektyvesnės pasiekti, bet gerb. Aleksas tam turi teisę, nes gobšumu, ir nedarbinėmis pajamomis, gerb. kowiansski, žinomi ir populiarus. Taigi ką reikia daryti, kaip sakė savo laiku Leninas? Tikėtina, silpnų nervų subjektams, gerb. Aleksso skelbimus reikia apeiti, arba užsimerkti, kaip reklamą. Bet man gerb. Aleksas pacinka, kaip nykstantis eksponaatas, kurį demosntruoja Rumšiškėse, daugiau pasakysiu, esu laabai į jį panašus, bet gerb, Aleksas ar taipogi - idiotas, va kur įdomus klausimas pakyla?
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 28, 13:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
k.saulius66
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pusynas rašo:
Aleksas, kaip tas talibas metantis granatą, jis ją prisirišęs an špogato, kad jeigu nesprogtų, dar kartą panaudotų, gi škada, piningai mokėti...

Nemokėjo jisai pinigų, tokie nemoka.....turėjau omeny talibą.
Beje "perekūpas", vrednas diedas ir kiti atmatos nepriklauso konkrečiam miestui, tad p. Pušynai apsižvalgykit žymiai arčiau ir tikrai rasit ne vieną "bjaurastį".
 Eiline garazo revizija....
PranešimasParašytas: 2017 04 28, 14:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pusynas rašo:
Man gerb. Aleksas primena taalibą iš Afganistano laikų. Skant Afganistane ciesiogiai nesilankiau, bet ilgai pijokavau su buvusiais Afganistane, ir patikėkite, man persidavė sužeidimai ir kančios, todėl gerb. mokesčių mokėtojai, tenka jums trečdaliu daugiau man pensiją mokėti, o kur dar Vietnamas, kur filmuose patirtį įgavau, bet apie ką aš čia? Taigi gerb. Aleksas, kaip tas talibas metantis granatą, jis ją prisirišęs an špogato, kad jeigu nesprogtų, dar kartą panaudotų, gi škada, piningai mokėti... Mes tam talibaui užrišom akis į rankas davėme granatą, o špagatą prie BMD pririšome. Pažymėtina, talibas - dausose, nes jis bėgo paskui granatą, špogatu pririšta prie eismo priemonės. Gi gerb. Aleksas, pardavinėja, tam jis turi teisę, kainos nenurodo, nes tikisi, kaip talibas, naudos efektyvesnės pasiekti, bet gerb. Aleksas tam turi teisę, nes gobšumu, ir nedarbinėmis pajamomis, gerb. kowiansski, žinomi ir populiarus. Taigi ką reikia daryti, kaip sakė savo laiku Leninas? Tikėtina, silpnų nervų subjektams, gerb. Aleksso skelbimus reikia apeiti, arba užsimerkti, kaip reklamą. Bet man gerb. Aleksas pacinka, kaip nykstantis eksponaatas, kurį demosntruoja Rumšiškėse, daugiau pasakysiu, esu laabai į jį panašus, bet gerb, Aleksas ar taipogi - idiotas, va kur įdomus klausimas pakyla?

Jonai, tamstos "kančias" palengvinsiu, pastebėdamas, kad pensijos mokamo ne iš biudžeto, kuris surenkamas PVM, GPM, PM ir panašių moksečių. "Pajamos" pensijoms yra iš darbo santykių, t.y įmoka nuo darbo užmokesčio ...
Talibas su granata tai geras pastebėjimas .. Very Happy
Mano pastebėjimas butų dar toks, perekūpas nenurodantis konkrečios pardavimo kainos, o laukiantis pasiūlymų jam priimtinos kainos, tiesiog žvejoja žioplius, o mažu koks žioplys pasiūlys daugiau, nei yra "rinkos kaina" ...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 367, 368, 369  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama