Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 01:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 750902
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 749, 750, 751 ... 900, 901, 902  Toliau
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 02:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kybertarakonas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
rammas rašo:
Kybertarakonas rašo:

svetimu pinigu neskaiciuoju.pavadinime matau atsius-straipsni neskaiciau,bet idomu kas jiems tas sumas pateike ? gal gali parodyti antspauduotus dokumentus su parasais atsakingu asmenu ? -jeigu ne-straipsnis skirtas tamstai ...

LT paštas. T.y. pašte registruotos perlaidos ...
http://www.post.lt/lt/apie-mus/naujienos/lietuvos-pasta-ir-toliau-i-sali-plusta-emigrantu-pinigai
Lietuvos Bankas ...
http://www.lb.lt/po_euro_ivedimo_pervedimai_ir_greiciau_ir_pigiau_1
Kad tamstai nereiktų vargintis ir raustis tenai, maloniai prašom, copy-paste:
"Lietuvos banko statistikos duomenimis, asmeniniai pervedimai ir iš Lietuvos į užsienį, ir iš užsienio į Lietuvą kasmet didėja. Pagal mokėjimų balanso duomenis, 2013 m. privačių asmenų perlaidos į Lietuvą sudarė 5,3 mlrd. Lt, pirmąjį tų metų pusmetį – 2,2 mlrd. Lt, o per 2014 m. pirmąjį pusmetį 2,7 mlrd. Lt.
Be to, 2013 m. iš užsienio gauta 585,1 mln. Lt, o per 2014 m. pirmąjį pusmetį – apie 189,9 mln. Lt darbo pajamų. Tai nebūtinai buvo vien pajamos, gautos eurais, bet į šią statistiką, be kita ko, įskaitytos pajamos, kurias gauna ar persiunčia (arba parsiveža) Lietuvos piliečiai darbininkai, dirbantys sezoninius darbus arba dirbantys kitose šalyse trumpiau kaip metus"
Žinoma, nepulsiu su tamsta peštis ir įrodinėti .... gal ta info skirta tik man.... Laughing
O gal čia propaganda, tamstos valioje galvoti kaip tik norit ...Laughing

a nu jo -statistika.
galiu ir as statistika pateikti-kokia reikia ir kiek uz tai sumoketum ? Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 02:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kybertarakonas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
rammas rašo:
Kybertarakonas rašo:

chmm -gal gali pacituoti kuris cia kur verke kad jam neduoda ?

Aš čia bendrai, neasmeniškai tau .... tačiau ... nebepamenat savo nuostabos, kodėl tauta neina rubavoti vagių - moralinę "teisybę" atstatyti?
Prašom ...
Kybertarakonas rašo:

nu po sitokio straipsnio tikrai nesistebeciau jeigu tautieciai imtu masiskai plesti ir naikinti tautos isrinktuju turtus... - manau laiko klausimas kada tai atsitiks ...
nu gal ir neples-kolkas-bet manau tauta turi moraline teise apiplesti tuos kurie apiplese tauta Evil or Very Mad ir tokiu gudruciu partiniu yra istisos gaujos..

Nebent truputi apsirikau, tamsta tik už kitus pergyvenat ... Confused
Kybertarakonas rašo:

o gal pasiskaitei kad kazkas parase kad akivaizdu kad kazkas vagia o jau tavo paumejus ... chmm fantazija dadejo kad -neduoda ? Cool as ir siandien su zmogum kalbejau kuris nusistebejo kokiais mastais yra isisavinamos kabutese europos lesos Laughing nu neuzglusino dar visiskai zmones propaganda,kai kurie dar orientuojasi situacijoj Laughing


Turiu tamstą nuvilti, nei skaičiau, nei kalbėjausi, nei šiandien, nei vakar, nei kažkada ..... ir labai džiaugiuosi, kad aš toje situacijoje nesiorientuoju, nes yra kur kitur dėmesį skirti.
Wink
Žinoma, kad kaip kas budi LT "dorovės" sargyboje, irgi nėra blogai, kiekvienam savas užsiėmimas. Very Happy

nu tai visdelto kur parasyta kad neduoda ? Laughing kur pacitavai kalba eina apie teisinguma kuris nieko bendro neturi su tuom kad kazkas kazkam kazka veltui turetu kazka duot ...
as nebudziu ir tie su kuo bendrauju nebudi-jiems paprasciausiai ir dirbti trukdo ir juos stebina sitokia situacija Laughing Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 02:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kybertarakonas rašo:

a nu jo -statistika.
galiu ir as statistika pateikti-kokia reikia ir kiek uz tai sumoketum ? Laughing

Nugi, nugi, pirmyn, išvystykit sąmokslo teoriją, apšvieskit mus aklus kurmius, kas čia toks užsislėpęs suinteresuotas tokia statistika, kas užsakė, kas už tokią statistiką apmokėjo ... pirmyn. Laughing
Beje, tamstos statistiką, skaičiuojant pabėgusius iš LT, Evaldas_S gana "gerai" įvertino. Laughing

Kybertarakonas rašo:

nu tai visdelto kur parasyta kad neduoda ? Laughing kur pacitavai kalba eina apie teisinguma kuris nieko bendro neturi su tuom kad kazkas kazkam kazka veltui turetu kazka duot ...
as nebudziu ir tie su kuo bendrauju nebudi-jiems paprasciausiai ir dirbti trukdo ir juos stebina sitokia situacija Laughing Laughing

Tai gi rašiau, neasmeniškai tau ...
Tik tiek, kad keistai tamsta suvokiat teisingumą, vieną nusikaltimą pakeisti kitu nusikaltimu ... tiesiog pasiimti svetimą turtą, "kompetetingai" pareiškiant, kad tas turtas yra pavogtas iš visuomenės .... na bet šia situaciją aiškiai "išsprendė" vvv2 ... su leninine ideologija tikrai Lietuvai ne pakeliui ..
Beje, keistas ir tas tavo pristojimas - prašymas parodyti kur esi "taip" parašęs ..
Aš aplamai rašiau, net gi ne po tavo komentaru ...
Situacija panaši, kaip minioje sušukčiau:
- Vagie, kepurė dega!
Ir pristotų vienas ... nu gi parodyk, kur čia dega, kuris kraštas kepurės užsidegė ...


Paskutinį kartą redagavo rammas, 2016 12 10, 03:31. Redaguota 3 kartus(ų)
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 09:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rammas rašo:
TomasK rašo:
rammas rašo:
rimosiuss rašo:

stebina vatiniu izulumas viso sito neprisiminti ir knistis po paplavu kibirus o paskui rekti va ziurekit radau suda . nors gal nieko ir nuostabaus .iprate po paplavas kuistis visa gyvenima , nieko dauhiau ir nesugeba nei pamatyti nei isgirsti..

Visiems tokiems rėksniams, kuriems dabar yra blogai, reiktų įrengti stovyklą, kurioje būtų tarybų sovietinės gyvenimo sąlygos ..... gal tai kiek jų "sklerozę" pagydytų. Laughing

Matai, Arnui nebutu blogai kadangi pats yra rases kaip sovietmeciu spekuliavo vefais ir valiutom, pinigu turejo dafiga, o dabar jau tokie dalykai nesigauna - uztai ir rekauja kaip blogai. Jis pats buvo turcius tarp skurdziu, toks pats ant kokiu dabar pykti laiko, t.y ant tu kurie uz ji daugiau pinigu turi.

Aaa, prie sovietų pats vogė, tai dabar nustumtas į užribį nuo lovio, šaukia, kad aplinkui vien vagys. Laughing


Neįsižeiskit, bet šitaip mąstyti yra mažų-mažiausiai kvaila Confused
Apie viską jau esu rašęs (rimossius turėtų prisiminti Smile ). Pakartosiu, kas neskaitė.
1. Man asmeniškai nėra blogai - gyvenu iš to, ką tada susitaupiau
(rimossius žino Laughing ).
2. Tai, ką aš tada dariau, dabar vadinama garbingu verslu Exclamation
Taigi, buvau garbingas verslininkas Smile Tiesa, smulkutis toks, kaip ir daugelis dirbti netingėjusiųjų. Už tokį verslą, tada vadintą smulkia spekuliacija, niekas ne tik nebausdavo, bet net nebardavo. Visi darė, kas ką sugebėjo: vieni nelegaliai automobilius kiti butus remontuodavo, treti aparatūrą taisydavo ar gėles pardavimui augindavo, dar kiti - pirkdavo-parduodavo. Aš - iš tų + aparatūros taisymas.
3. Buvau toks pat "turčius", kaip ir kokie 80% gyventojų: turėjome 2-jų, vėliau - 3-jų kmb. butą, "Žigulius" ir metalinį, vėliau - požeminį garažą. Tai turėjo ir daugelis iš 40.000 mūsų mikrorajono gyventojų. Didesnė pusė turėjo dar ir kolektyvinius sodus. Tada nė vienas iš jų po šiukšliadėžes nesikapstė. Dabar - kartais būna eilės ir net muštynės prie šiukšliadėžių Evil or Very Mad
4. Tiesa, kad smulkmenas iš darboviečių tada vogdavo visi, kas tik galėjo. Tada tai buvo įprasta - net vagystėmis nevadindavo. Sakydavo - išsinešė. Tokių niekas net nebausdavo. Bausdavo tik stambius vagis, jeigu pagaudavo. Nevogdavo tik tie, kurie neturėjo galimybių ir ištikimiausi partijos klapčiukai, dabar vaidinantys sąžininguolius Confused Mano darbas buvo toks, kad vogti ar išsinešti nebuvo iš ko. Nepasisekė Sad Smile
5. Esu normalus žmogus, todėl man niekada nerūpėjo nesveika prabanga (rimossius irgi turėtų prisiminti).
6. Mano amžiuje, jeigu nebadauji, asmeninė gerovė mažiausiai rūpi. Gal labiau turėtų rūpėti, kas bus, kai ištiesi kojas: atiduos kirmėlėms ar įkiš į krosnį (man geresnis šis variantas) Confused

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 09:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
TomasK
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ar tai yra normali santvarka jei visuotinis vogimas net neskaitomas vogimu? Sekantis klausimas, kodel visi voge ir nese?
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 10:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:
rammas rašo:
TomasK rašo:
rammas rašo:
rimosiuss rašo:

stebina vatiniu izulumas viso sito neprisiminti ir knistis po paplavu kibirus o paskui rekti va ziurekit radau suda . nors gal nieko ir nuostabaus .iprate po paplavas kuistis visa gyvenima , nieko dauhiau ir nesugeba nei pamatyti nei isgirsti..

Visiems tokiems rėksniams, kuriems dabar yra blogai, reiktų įrengti stovyklą, kurioje būtų tarybų sovietinės gyvenimo sąlygos ..... gal tai kiek jų "sklerozę" pagydytų. Laughing

Matai, Arnui nebutu blogai kadangi pats yra rases kaip sovietmeciu spekuliavo vefais ir valiutom, pinigu turejo dafiga, o dabar jau tokie dalykai nesigauna - uztai ir rekauja kaip blogai. Jis pats buvo turcius tarp skurdziu, toks pats ant kokiu dabar pykti laiko, t.y ant tu kurie uz ji daugiau pinigu turi.

Aaa, prie sovietų pats vogė, tai dabar nustumtas į užribį nuo lovio, šaukia, kad aplinkui vien vagys. Laughing


Neįsižeiskit, bet šitaip mąstyti yra mažų-mažiausiai kvaila Confused
Apie viską jau esu rašęs (rimossius turėtų prisiminti Smile ). Pakartosiu, kas neskaitė.
1. Man asmeniškai nėra blogai - gyvenu iš to, ką tada susitaupiau
(rimossius žino Laughing ).
2. Tai, ką aš tada dariau, dabar vadinama garbingu verslu Exclamation
Taigi, buvau garbingas verslininkas Smile Tiesa, smulkutis toks, kaip ir daugelis dirbti netingėjusiųjų. Už tokį verslą, tada vadintą smulkia spekuliacija, niekas ne tik nebausdavo, bet net nebardavo. Visi darė, kas ką sugebėjo: vieni nelegaliai automobilius kiti butus remontuodavo, treti aparatūrą taisydavo ar gėles pardavimui augindavo, dar kiti - pirkdavo-parduodavo. Aš - iš tų + aparatūros taisymas.
3. Buvau toks pat "turčius", kaip ir kokie 80% gyventojų: turėjome 2-jų, vėliau - 3-jų kmb. butą, "Žigulius" ir metalinį, vėliau - požeminį garažą. Tai turėjo ir daugelis iš 40.000 mūsų mikrorajono gyventojų. Didesnė pusė turėjo dar ir kolektyvinius sodus. Tada nė vienas iš jų po šiukšliadėžes nesikapstė. Dabar - kartais būna eilės ir net muštynės prie šiukšliadėžių Evil or Very Mad
4. Tiesa, kad smulkmenas iš darboviečių tada vogdavo visi, kas tik galėjo. Tada tai buvo įprasta - net vagystėmis nevadindavo. Sakydavo - išsinešė. Tokių niekas net nebausdavo. Bausdavo tik stambius vagis, jeigu pagaudavo. Nevogdavo tik tie, kurie neturėjo galimybių ir ištikimiausi partijos klapčiukai, dabar vaidinantys sąžininguolius Confused Mano darbas buvo toks, kad vogti ar išsinešti nebuvo iš ko. Nepasisekė Sad Smile
5. Esu normalus žmogus, todėl man niekada nerūpėjo nesveika prabanga (rimossius irgi turėtų prisiminti).
6. Mano amžiuje, jeigu nebadauji, asmeninė gerovė mažiausiai rūpi. Gal labiau turėtų rūpėti, kas bus, kai ištiesi kojas: atiduos kirmėlėms ar įkiš į krosnį (man geresnis šis variantas) Confused


klausyk pasakoriau
tu niekada neuzsidirbai taisydamas televizorius 30ciai metu . nes tai neimanoma.
tu uzmirsai pamineti(tai jau iprasta) kad uzsiimdavai veikla , uz kuria sodindavo 10ciai metu. dabar tai legalu nors irgi ne viskas(tarkim kontrabanda), bet ir tos veiklos pas tamsta neber. kodel taip yr nesunku suprasti.
prekiauti vogtais (tegu ir komponentu pavidalu o veliau surinktais) vefais tas pats kas vogti. dabar kazkodel tu vefu nebepavyksta nei surinkti nei parduoti ..tokiu "verslininku" buvo ne vienas . niekas to perdaug nesmerkia , kol nepradedama aukstinti vogimo kaip vertybes ir virkauti , kad dabar nieko panasaus neber..
sakai nebuvai turcius Smile nu taip 1000 usd per menesi, palyginus su 99.9 procentu likusiu 20 cia tikrai ne turcius . siaip jau niekam tas nerupi. dabar beveik visi dirbantys uzdirba tiek kiek tu sovietmeciu gaudavai is savo nusikaltamos veiklos. bet nors buk saziningas ir nesek pasaku , kad tai taves neerzina
nemegsti prabangos Smile . galbut. prie ruso prabanga buvo tai, kas siandien kasdienybe - kilogramas slapiankes saldytuve, pats saldytuvas , skalbianke. automobilis jau buvo kazkas tokio .net zaporozietis net padanga buvo vos ne stebuklas..
daugelis panasiu sovietiniu verslininku dabar turi fabrikus , bankus , varto milijonus , vazineja lambordziniais ir net nenori prisiminti sovietinio rojaus .ir tai tik del to , kad tarp ausu pas juos siek tiek daugiau nei siulas ...


Paskutinį kartą redagavo rimosiuss, 2016 12 10, 10:50. Redaguota 1 kartą
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 10:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rimosiuss rašo:
----------
klausyk pasakoriau
tu niekada neuzsidirbai taisydamas televizorius 30ciai metu . nes tai neimanoma.
tu uzmirsai pamineti(tai jau iprasta) kad uzsiimdavai veikla , uz kuria sodindavo 10ciai metu. dabar tai legalu nors irgi ne viskas(tarkim kontrabanda), bet ir tos veiklos pas tamsta neber. kodel taip yr nesunku suprasti.
prekiauti vogtais (tegu ir komponentu pavidalu o veliau surinktais) vefais tas pats kas vogti. dabar kazkodel tu vefu nebepavyksta nei surinkti nei parduoti ..tokiu "verslininku" buvo ne vienas . niekas to perdaug nesmerkia , kol nepradedama aukstinti vogimo kaip vertybes ir virkauti , kad dabar nieko panasaus neber..
sakai nebuvai turcius Smile nu taip 1000 usd per menesi, palyginus su 99.9 procentu likusiu 20 cia tikrai ne turcius . siaip jau niekam tas nerupi. dabar beveik visi dirbantys uzdirba tiek kiek tu sovietmeciu gaudavai is savo nusikaltamos veiklos. bet nors buk saziningas ir nesek pasaku , kad tai taves neerzina

Baik tuos savo kvailus išvedžiojimus. Nekondiciniai VEF'ų komponentai buvo absoliučiai legaliai pardavinėjami Rygos "Jaunąjame technike". Jie netiko gamybai, bet buvo visiškai funcionalūs.
30-čiai metų sodindavo tuos, kurie spekuliuodami užsidirbdavo milijonus ir milijardus (pvz., buvęs Brežnevo žentas). Aplink valiutines ir čekines nuolat sukiojosi po keletą "forsų", siūlančių čekius ar valiutą. Negirdėjau, kad bent vieną būtų pasodinę. Aš ir to nedariau - parduodavau tiesiai tų parduotuvių pardavėjams.

TomasK rašo:
Ar tai yra normali santvarka jei visuotinis vogimas net neskaitomas vogimu? Sekantis klausimas, kodel visi voge ir nese?

Ar normali santvarka, kai už 0,15 Lt vertės maišelio ar kokios smulkmenos vagystę griežtai baudžiama, o pavogus milijoną - ne Question
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pirkiniu-maiselio-uz-penkiolika-centu-byla-teisejas-pries-ministra-56-248938
http://www.alfa.lt/straipsnis/15076746/vilniaus-betmenas-nenori-moketi-baudos-uz-vagyste
http://eteismai.lt/byla/200125385948620/A2_2_-165-439/2012
http://m.diena.lt/naujienos/verslas/ekonomika/milijonus-issvaiste-kauno-holdingo-kompanijos-vadovai-nebaudziami-592988
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/svente_vagims_veks_tyrimo_metines/,print.1
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/snoro_nacionalizavimo_kronika/kokie_aitvarai_istampe_snoro_turta/,offset.0,coments.1

Komentaras:
Istorija kartojasi 2013 sausio mėn. 02 d. 09:39:02
Po 1992 m. visoje Lietuvoje veikė daugybė bankelių ir "mini-EBSW":
enijos, liridos, luokės, zorteros ir kitokios sukčių firmelės,
rinkusios iš žmonių pinigus ir jų negrąžinusios. Tiesiog, buvo
sukurta visuotinio GYVENTOJŲ APVOGIMO sistema.
EBSW apgavo keliasdešimt tūkstančių, žmonių ir negrąžino jiems apie
85 mln. Lt.Vilniškė UAB "Fidus" apgavo apie 1200 žmonių. Jiems
negrąžinta apie 18,5 mln lt. Po 10 m. trukusių tyrimų ir teismų
maratonų, paaiškėjo, jog „trūksta“ įrodymų, todėl kaltųjų
nustatyti neįmanoma. Pats "Fidus" vadas, milžinišką pilį Zujūnuose
padovanojęs tada 3 m. dukrai, pasirodė besąs visiškas vargšas. Vėliau
sėkmingai įsitaisė "Snoro" banke.
Panašiai ir su kitomis firmelėmis. Dar surastą tokių firmų turtą
sėkmingai išsidalino visokie "ekspertai", bankroto administratoriai,
pasisikirdami sau didžiulius atlyginimus. "Administravo" tol, kol buvo iš
ko mokėti sau tuos atlyginimus...

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 10:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

Baik tuos savo kvailus išvedžiojimus. Nekondiciniai VEF'ų komponentai buvo absoliučiai legaliai pardavinėjami Rygos "Jaunąjame technike". Jie netiko gamybai, bet buvo visiškai funcionalūs.
...

klausyk pasakoriau. puikiai zinau as tuos jaunuosius technikus toj rygoj. i menesi karta ten budavau. o kartais ir daugiau.ir puikiai zinau ko ten budavo .galbut kas nors ir patikes tais tavo paistalais , bet man gali neaaiskinti

jai butum pasigyres kad nusipirkai ten vefa , nusisypsojus laimei nupirkai savo panai ar kokiam draugeliui ,tai gal ir butu butu tiesa . bet pirkti simtais ...
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 11:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rimosiuss rašo:
Arnas11 rašo:

Baik tuos savo kvailus išvedžiojimus. Nekondiciniai VEF'ų komponentai buvo absoliučiai legaliai pardavinėjami Rygos "Jaunąjame technike". Jie netiko gamybai, bet buvo visiškai funcionalūs.
...

klausyk pasakoriau. puikiai zinau as tuos jaunuosius technikus toj rygoj. i menesi karta ten budavau. o kartais ir daugiau.ir puikiai zinau ko ten budavo .galbut kas nors ir patikes tais tavo paistalais , bet man gali neaaiskinti
jai butum pasigyres kad nusipirkai ten vefa , nusisypsojus laimei nupirkai savo panai ar kokiam draugeliui ,tai gal ir butu butu tiesa . bet pirkti simtais ...

Tau ir vėl haliucinacijos prasidėjo Laughing Laughing Laughing
Kur aš rašiau, kad pirkdavau šimtais Question
Kai studijavau Rygoje, lankydavaus "Janąjame technike" porą kartų per savaitę. Būdavo nekondicinių VEF'ų, Selgų ir kt. Vėliau pažįstami pardavėjai už tam tikrą atlyginimą palikdavo keletą egzemplorių ir visokių detalių. Atskrisdavau kartą/mėn. ir pasiimdavau. Tada lėktuvo bilietas į Rygą kainavo 9 rub., traukinio - 4,50.
Tad, savo fantazijas gali pasidėti į stalčių Smile
P. S. Žinoma, atsitiktinai nuvažiavęs, mažai ką rasdavai. Kai tik atveždavo gėrybių, tuoj eilutė susidarydavo. Po valandos jau nieko gero nelikdavo.

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 11:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
laurius
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

4. Tiesa, kad smulkmenas iš darboviečių tada vogdavo visi, kas tik galėjo. Tada tai buvo įprasta - net vagystėmis nevadindavo. Sakydavo - išsinešė. Tokių niekas net nebausdavo. Bausdavo tik stambius vagis, jeigu pagaudavo. Nevogdavo tik tie, kurie neturėjo galimybių ir ištikimiausi partijos klapčiukai, dabar vaidinantys sąžininguolius Confused Mano darbas buvo toks, kad vogti ar išsinešti nebuvo iš ko. Nepasisekė Sad Smile


Kažkas nešdavo smulkmenas, o kažkas ne smulkmenas. Kaip tu nesupranti, kad vogimo santvarka negali normaliai egzistuoti ilgiau nei kelis dešimtmečius.
Iš tokio visuotinio vogimo ir išsivysto visuomenė, kurioje normalu ne uždirbti, o gauti. Dėl tos pačios vagių santvarkos Lietuvoje kažkam vis dar normalu yra vogti. Tas, kuriam atrodo nieko blogo pavogti 10 rublių dirbant paprastu darbininku, vėliau bus pakeltas iki brigadininkų ir jam taps normalu pavogti 100 rublių. Jei jis taps pirmininku vieną diena, jam jau bus nieko blogo pavogt 1000 rublių, o vyresniems partiniams ir po 10.000 atrodys smulkmenos.

Kitas klausimas. Kas yra valdžia? Tai tokie patys žmonės, iš tokios pačios visuomenės, su tokiomis pačiomis vertybėmis, kaip ir dauguma. Jei visuomenėje nusistovėjusi norma vogti, kodėl valdžioje neturėtų tai būti norma?
Paprastu pavyzdžiu pakartosiu, nes turbūt vėl nesuprasi. Eilinis spaliukas, vėliau komjaunuolis matydamas, kaip normalu yra vogti ir besididžiuodamas prasisukusiais draugais ir giminėmis vieną dieną tapo vienu iš valstybės vadovų. Kodėl jis staiga turėtų pradėti smerkti tai, kuo anksčiau didžiavosi?
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 11:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
TomasK
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kurgi ne, is keleto vefu sutaupei tiek, kad jau virs 20 metu po nepriklausomybes ir vis dar is to gyveni?
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 12:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:


Komentaras:
Istorija kartojasi 2013 sausio mėn. 02 d. 09:39:02
Po 1992 m. visoje Lietuvoje veikė daugybė bankelių ir "mini-EBSW":
enijos, liridos, luokės, zorteros ir kitokios sukčių firmelės,
rinkusios iš žmonių pinigus ir jų negrąžinusios. Tiesiog, buvo
sukurta visuotinio GYVENTOJŲ APVOGIMO sistema.
EBSW apgavo keliasdešimt tūkstančių, žmonių ir negrąžino jiems apie
85 mln. Lt.Vilniškė UAB "Fidus" apgavo apie 1200 žmonių. Jiems
negrąžinta apie 18,5 mln lt. Po 10 m. trukusių tyrimų ir teismų
maratonų, paaiškėjo, jog „trūksta“ įrodymų, todėl kaltųjų
nustatyti neįmanoma. Pats "Fidus" vadas, milžinišką pilį Zujūnuose
padovanojęs tada 3 m. dukrai, pasirodė besąs visiškas vargšas. Vėliau
sėkmingai įsitaisė "Snoro" banke.
Panašiai ir su kitomis firmelėmis. Dar surastą tokių firmų turtą
sėkmingai išsidalino visokie "ekspertai", bankroto administratoriai,
pasisikirdami sau didžiulius atlyginimus. "Administravo" tol, kol buvo iš
ko mokėti sau tuos atlyginimus...

Ar gi tau senatvėje suvokti, kad tai ką parašei atėjo iš čia, tiesiog persikėlė iš valstybinio į privatų sektorių ....
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/istorijos-detektyvai-desimt-nusikaltimu-sukretusiu-sovietine-lietuva.d?id=70443002
Tai natūralus dalykas, nes vagys nesikeičia vien paskelbus LT nepriklausomybę ...
Kaip ir tamsta, dabar piktas ant Lietuvos, nes negali "realizuoti" savo dviejų, prie sovietų susiformavusių įpročių - vogti ir meluoti.
Pavogt, oi, išsinešti jau nebėra galimybės, o tavo melagystėmis niekas nebetiki. Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 12:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
laurius rašo:
Kaip tu nesupranti, kad vogimo santvarka negali normaliai egzistuoti ilgiau nei kelis dešimtmečius.

Arnas11, ant tavo sąžinės guli didžiausias XXa. padarytas geopolitinis "nusikaltimas" - vokdamas, kombinuodamas, spekuliuodamas, nubankrotinai ir sugriovei sovietų sąjungą.
Už šitokios deržavos sugriovimą, tu neberasi savo dvasinės ramybės iki savo amžiaus galo. Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 14:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pasirodo valiutų spekuliantai buvo rimti kenkėjai sovietų sąjungai, o už valiutų spekuliaciją stambiu mastu grėsė mirties bausmė sušaudant ... Shocked
Čia toks skaitaliukas laisvalaikiui ...
http://www.istorijoszurnalas.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=482&Itemid=463
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2016 12 10, 14:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:
rimosiuss rašo:
Arnas11 rašo:

Baik tuos savo kvailus išvedžiojimus. Nekondiciniai VEF'ų komponentai buvo absoliučiai legaliai pardavinėjami Rygos "Jaunąjame technike". Jie netiko gamybai, bet buvo visiškai funcionalūs.
...

klausyk pasakoriau. puikiai zinau as tuos jaunuosius technikus toj rygoj. i menesi karta ten budavau. o kartais ir daugiau.ir puikiai zinau ko ten budavo .galbut kas nors ir patikes tais tavo paistalais , bet man gali neaaiskinti
jai butum pasigyres kad nusipirkai ten vefa , nusisypsojus laimei nupirkai savo panai ar kokiam draugeliui ,tai gal ir butu butu tiesa . bet pirkti simtais ...

Tau ir vėl haliucinacijos prasidėjo Laughing Laughing Laughing
Kur aš rašiau, kad pirkdavau šimtais Question
Kai studijavau Rygoje, lankydavaus "Janąjame technike" porą kartų per savaitę. Būdavo nekondicinių VEF'ų, Selgų ir kt. Vėliau pažįstami pardavėjai už tam tikrą atlyginimą palikdavo keletą egzemplorių ir visokių detalių. Atskrisdavau kartą/mėn. ir pasiimdavau. Tada lėktuvo bilietas į Rygą kainavo 9 rub., traukinio - 4,50.
Tad, savo fantazijas gali pasidėti į stalčių Smile
P. S. Žinoma, atsitiktinai nuvažiavęs, mažai ką rasdavai. Kai tik atveždavo gėrybių, tuoj eilutė susidarydavo. Po valandos jau nieko gero nelikdavo.


nelikdavo , bet tau vis pavykdavo nugriebti. Smile jau nebesuvoki ka sneki...
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 749, 750, 751 ... 900, 901, 902  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama