Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 03:23. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 407902
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 900, 901, 902  Toliau
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 24, 18:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edzma
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:
... parašiau 7-oje klasėje.........
Kolūkyje, mūsų brigadoje, brigadininkavo aršus išgerti mėgstantis brigadininkas...........
...norejai parasyt rasineli, kaip jusu klaseje, kazkoks brigadininkavo ??? Laughing Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 24, 20:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:




Papildoma priežastis - šita santvarka mane žiauriai nuskriaudė: atėmė mėgstamą darbą, apgavo ir apiplėšė tikrąja to žodžio prasme.


tas megstamas darbas tai stumdyti sarpus ar taisyti televizorius ?
kazkaip neteko girdeti kad tai but uzdrausta ..
o jei tai rasinejimas apie melzejas ir traktoristus , vagiancius kombikorma tai taip . dabar tas neaktualu . uzuojauta..
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 24, 22:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rimosiuss rašo:
Arnas11 rašo:




Papildoma priežastis - šita santvarka mane žiauriai nuskriaudė: atėmė mėgstamą darbą, apgavo ir apiplėšė tikrąja to žodžio prasme.


tas megstamas darbas tai stumdyti sarpus ar taisyti televizorius ?
kazkaip neteko girdeti kad tai but uzdrausta ..
o jei tai rasinejimas apie melzejas ir traktoristus , vagiancius kombikorma tai taip . dabar tas neaktualu . uzuojauta..

as manau jo problema kita. jis nesupranta, kad jo issiugdyti isgyvenimo igudziai kaip sistemos sraigtelio tapo nebepaklausus Very Happy cia ne sistemos kalte. tiesiog pasikeite pati visuomene. realiai tepasikeite tik vertybiu skale.
as pvz irgi netekau perspektyvu, nes ruosiausi gyvent anoje sistemoje ir mano planuota karjera irgi nuplauke. bet man sita sistema patinka daug labiau negu ana, mano poreikius ji daug geriau tenkina Very Happy
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 24, 22:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:
Aš maniau, kad laikai, kai viskas buvo tik gerai, baigėsi prieš 25 m. Smile
Pasirodo, dar ne Sad Reikia tik girtis ir nutylėti viską, kas blogai...
Kodėl pabrėžiu Question Mano toks charakteris. Jeigu būtum skaitęs visus mano "postus", žinotum, kad tarybiniais laikais aš papildomai uždarbiaudavau, rašydamas vien kritinius straipsnius.
Dabar laikai kitokie - nepublikuoja: kritikuoti gali tik išrinktieji (savi), arba kritika turi būti "suderinta" Confused
Papildoma priežastis - šita santvarka mane žiauriai nuskriaudė: atėmė mėgstamą darbą, apgavo ir apiplėšė tikrąja to žodžio prasme.
Aišku, jeigutks būčiau aš vienas, patylėčiau, bet tokio likimo susilaukė šimtai tūkstančių Sad

man juokingas momentas, kad tu isivaizduoji save kaip kritiniu straipsniu rasytoja Very Happy
ten tas tavo pvz apie kazkoki kolxozini prasigerusi komunisteli - tai cia jokia ne kritika. cia elementarus skundimas. tiesiog naudojantis anos sistemos galimybem padaryt viesa anonimini skunda Very Happy Very Happy Very Happy
parasei iskundima ir gavai 3 rublius Very Happy Very Happy Very Happy o save issiaukstinai iki "kritinio analitiko" Laughing Laughing Laughing o dabartinej sistemoj tavo "kritinio analitiko" igudzius su sudais matyt sudirbo koks nors redaktorelis, nes tokio lygio "kritika" sugebetu parasyt kokie 9 is 10 net sitam forume Razz arba duok geresni pvz savo "kritiniu" straipsniu, arba nejuokink su pareiskimais, kad ten tave kazkas nuskriaude sioje sistemoje. tavo "kritikos" lygis per zemas pagal mane, nes net vertingu nuorodu nemoki normaliai rast. vos viena - kita.
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 02:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dosia
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

Ne, aš manau, kad smirdi fanatikai, pasiruošę bet kuriai kapitalistinei išperai išlaižyti tam tikrą vietą Laughing

kolkas matau tik viena fanatika tik jis laizo komunistine vieta Very Happy
Arnas11 rašo:

Papildoma priežastis - šita santvarka mane žiauriai nuskriaudė: atėmė mėgstamą darbą, apgavo ir apiplėšė tikrąja to žodžio prasme.

neidomus tavo straipsniai pasidare? tai gal cia ne santvarka kalta?
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 02:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dosia rašo:
Arnas11 rašo:

Ne, aš manau, kad smirdi fanatikai, pasiruošę bet kuriai kapitalistinei išperai išlaižyti tam tikrą vietą Laughing

kolkas matau tik viena fanatika tik jis laizo komunistine vieta Very Happy

todel kad i kitus neziuri todel ir nematai.

Rimosius pvz pasiruoses padus laizyti betkam kas daugiau sumokes.
kiti lietuvos laisves gynejai matau panasiai laisve supranta kaip galimybe pasirinti kam uzpakali laizyti.
ir keikia sovietu sajunga del to kad ten tik viena smirdanti subine buvo be pasirinkimo Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 10:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
[quote="zamolskis"]
Arnas11 rašo:
A---
man juokingas momentas, kad tu isivaizduoji save kaip kritiniu straipsniu rasytoja Very Happy
ten tas tavo pvz apie kazkoki kolxozini prasigerusi komunisteli - tai cia jokia ne kritika. cia elementarus skundimas. tiesiog naudojantis anos sistemos galimybem padaryt viesa anonimini skunda Very Happy Very Happy Very Happy
parasei iskundima ir gavai 3 rublius Very Happy Very Happy Very Happy o save issiaukstinai iki "kritinio analitiko" Laughing Laughing Laughing o dabartinej sistemoj tavo "kritinio analitiko" igudzius su sudais matyt sudirbo koks nors redaktorelis, nes tokio lygio "kritika" sugebetu parasyt kokie 9 is 10 net sitam forume Razz arba duok geresni pvz savo "kritiniu" straipsniu, arba nejuokink su pareiskimais, kad ten tave kazkas nuskriaude sioje sistemoje. tavo "kritikos" lygis per zemas pagal mane, nes net vertingu nuorodu nemoki normaliai rast. vos viena - kita.

Tų straipsnių aš esu prirašęs virš 600 (tų, kurie buvo išspausdinti).
Beje, nemažai yra publikuota ir dabar, bet bendro pobūdžio - ir su sąlyga, kad honoraro neprašysi (kritinius iš karto atmeta) Laughing
Dabar skundimas yra vadinamas pranešimu ir labai skatintinas Smile Šiandien beveik pusvalandį per LR aiškino, kaip gerai ir pilietiška yra pranešti Exclamation
Domina asmeninės skriaudos Question
Pailgino ikipensinį amžių nuo 55 iki 60 m. moterims, nuo 60 iki 65 m. - vyrams, privalomą darbinį stažą - iki 30 m.;
Dėl stažo skaičiavimo subtilybių, nukniso 5 m. stažo - neužskaitė Ukrainoje dirbtų metų, nes ten - haosas, ir neįmanoma rasti jokių dokumentų;
Pavogė 3 m. atlyginimą, kurį, paklausęs raginimų neištuštinti sąskaitų, laikiau banke (kompensavo tik už 6000 rub.). Laimei, kitas santaupas laiku išsikeičiau į $ Smile
Kur dar kasdien akis badančios "smulkmenos" ir įteisintas apiplėšdinėjimas.
Išeini į kiemą - ten baisios duobės. Metai iš metų rašome, prašome. Atsakymas - nėra pinigų. Gretimo ir kiek toliau esančio namo kiemai remontuojami, vos tik atsiranda kokia duobutė. Mat viename gyvena Seimo narė, kitame - vienos partijos šulas Evil or Very Mad
Rūsyje santechnikai per 15 min. pakeitė 1,5 m. vamzdį. Sąskaita - 275 €.
Liftininkai pakeičia viename aukšte baltarusišką lifto iškvietimo mygtuką ir išdalija 76 € laiptinės butams. Surinkau visas sąskaitas - mygtukas kainuoja 50 € Exclamation Pasidomėjau, kiek Baltarusijoje - ~ 46 cnt. Klausiu, kodėl pas mus tiek pabrango. Atsakė, kad tokia Vokietijoje registruoto tiekėjo (perpardavinėtojo) kaina. Sakau, kodėl neperkat Baltarusijoj - ES sankcijos neleidžia Shocked
Tavęs, kaip suprantu, tokie absurdai neerzina Surprised

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 11:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

Tavęs, kaip suprantu, tokie absurdai neerzina Surprised


tu manau nesupratai ko taves prase.
Tai ka tu rasei sovietu laikais buvo ne valdzios kirika o pagalba valdziai.
nes valdininkai turejo atsakomybe uz savo darba. ir valdininkai nebuvo valdzia jie buvo tik papratai darbuotojai.
O valdzios tu nekiritikavai ne is tolo.
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 15:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Digix rašo:
Arnas11 rašo:

Tavęs, kaip suprantu, tokie absurdai neerzina Surprised

tu manau nesupratai ko taves prase.
Tai ka tu rasei sovietu laikais buvo ne valdzios kirika o pagalba valdziai.
nes valdininkai turejo atsakomybe uz savo darba. ir valdininkai nebuvo valdzia jie buvo tik papratai darbuotojai.
O valdzios tu nekiritikavai ne is tolo.

Kad suprastum, reikia žinoti, kaip tada buvo, o buvo tam tikra hierarchija: rajoninė spauda galėjo kritikuoti visus, išskyrus rajono partijos sekretorių ir VK pirmininką, respublikinė spauda galėjo kritikuoti visus, išskyrus aukštus partijos CK ir vyriausybės veikėjus. Juos galėjo kritikuoti tik centrinė (Maskvos) spauda. Tokios buvo nerašytos taisyklės.
Tada į kritiką buvo privaloma atsakyti redakcijai ir nurodyti, kas buvo padaryta trūkumams pašalinti. Nespausdinamus laiškus ar kritinius straipsnius redakcijos persiųsdavo atitinkamoms žinyboms, kad patikrintų ir atsakytų.
Konkretus pavyzdys.
Tais laikais, baigę aukštąsias, gaudavo atsargos leitenanto laipsnį. Kai kuriuos pašaukdavo 2 m. tarnybai. Jų šeimos galėdavo važiuoti kartu. Dėl to iš darbo išėjusiai sutuoktinei išlikdavo darbo vieta, nenutrūkstamas darbo stažas, eilė butui, automobiliui...
Tarnaudamas armijoje, susipažinau su tokiu "dvimečiu" leitenantu. Kai baigė tarnybą ir grįžo į Vilnių, sužinojo, kad jo žmonos eilė butui gauti praėjo, ir reikia pradėti iš naujo.
Visos jo pastangos rasti tiesą Lietuvoje atsimušdavo, kaip į sieną. Paklausė manęs, ką daryti. Parašiau straipsnį apie Lietuvos valdžios savivalę ir įstatymų nepaisymą į "Krasnaja zvezda" - TSRS Gynybos ministerijos laikraštį. Straipsnio nespausdino, bet persiuntė į LKP CK su nurodymu per 30 d. ištirti ir atsakyti.
Po 2-jų savaičių nuskriaustąjį išsikvietė Vilniaus VK pirmininkas ir liepė rašyti prašymą kooperatiniam butui gauti. Ant jo užrašė rezoliuciją: "Kooperatinės statybos skyriui. Kadangi pil.---- darbovietė ---- pažeidė ----, išimties tvarka skirti 2-jų kmb butą".

P. S. Dabar Briuseliui nepasiskųsi - jeigu kas "nuskalpavo", samdyk brangius advokatus ir bylinėkis keletą metų. Neturi pinigų - tau nepasisekė...

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 18:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edzma
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="Arnas11"]
zamolskis rašo:
Arnas11 rašo:
A---
man juokingas momentas, kad tu isivaizduoji save kaip kritiniu straipsniu rasytoja Very Happy
ten tas tavo pvz apie kazkoki kolxozini prasigerusi komunisteli - tai cia jokia ne kritika. cia elementarus skundimas. tiesiog naudojantis anos sistemos galimybem padaryt viesa anonimini skunda Very Happy Very Happy Very Happy
parasei iskundima ir gavai 3 rublius Very Happy Very Happy Very Happy o save issiaukstinai iki "kritinio analitiko" Laughing Laughing Laughing o dabartinej sistemoj tavo "kritinio analitiko" igudzius su sudais matyt sudirbo koks nors redaktorelis, nes tokio lygio "kritika" sugebetu parasyt kokie 9 is 10 net sitam forume Razz arba duok geresni pvz savo "kritiniu" straipsniu, arba nejuokink su pareiskimais, kad ten tave kazkas nuskriaude sioje sistemoje. tavo "kritikos" lygis per zemas pagal mane, nes net vertingu nuorodu nemoki normaliai rast. vos viena - kita.

Tų straipsnių aš esu prirašęs virš 600 (tų, kurie buvo išspausdinti).
Beje, nemažai yra publikuota ir dabar, bet bendro pobūdžio - ir su sąlyga, kad honoraro neprašysi (kritinius iš karto atmeta) Laughing
Dabar skundimas yra vadinamas pranešimu ir labai skatintinas Smile Šiandien beveik pusvalandį per LR aiškino, kaip gerai ir pilietiška yra pranešti Exclamation
Domina asmeninės skriaudos Question
Pailgino ikipensinį amžių nuo 55 iki 60 m. moterims, nuo 60 iki 65 m. - vyrams, privalomą darbinį stažą - iki 30 m.;
Dėl stažo skaičiavimo subtilybių, nukniso 5 m. stažo - neužskaitė Ukrainoje dirbtų metų, nes ten - haosas, ir neįmanoma rasti jokių dokumentų;
Pavogė 3 m. atlyginimą, kurį, paklausęs raginimų neištuštinti sąskaitų, laikiau banke (kompensavo tik už 6000 rub.). Laimei, kitas santaupas laiku išsikeičiau į $ Smile
Kur dar kasdien akis badančios "smulkmenos" ir įteisintas apiplėšdinėjimas.
Išeini į kiemą - ten baisios duobės. Metai iš metų rašome, prašome. Atsakymas - nėra pinigų. Gretimo ir kiek toliau esančio namo kiemai remontuojami, vos tik atsiranda kokia duobutė. Mat viename gyvena Seimo narė, kitame - vienos partijos šulas Evil or Very Mad
Rūsyje santechnikai per 15 min. pakeitė 1,5 m. vamzdį. Sąskaita - 275 €.
Liftininkai pakeičia viename aukšte baltarusišką lifto iškvietimo mygtuką ir išdalija 76 € laiptinės butams. Surinkau visas sąskaitas - mygtukas kainuoja 50 € Exclamation Pasidomėjau, kiek Baltarusijoje - ~ 46 cnt. Klausiu, kodėl pas mus tiek pabrango. Atsakė, kad tokia Vokietijoje registruoto tiekėjo (perpardavinėtojo) kaina. Sakau, kodėl neperkat Baltarusijoj - ES sankcijos neleidžia Shocked
Tavęs, kaip suprantu, tokie absurdai neerzina Surprised
As nesuprantu vieno - ka tu cia veiki ?...salia Batia, salia gerbiamas burliokynas, ten gi gerai....
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 18:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
[quote="Edzma"]
Arnas11 rašo:
--------------As nesuprantu vieno - ka tu cia veiki ?...salia Batia, salia gerbiamas burliokynas, ten gi gerai....

Jums, šiaudiniams patriotams-kapitalo vergams, to nesuprasti Confused
Save gerbiančiam žmogui Tėvynė yra Tėvynė, kad ir kokia ji bebūtų...
Tai jums anksčiau buvo "Moi adress - ne dom i ne ulica, moi adress - Sovietskij sojuz", dabar - Jevrosojuz Laughing
Juk žinai, kad galiu bet kada gauti DB pilietybę ir kraustytis pas Cameron'ą, bet to niekada nedarysiu Cool

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 19:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

Kad suprastum, reikia žinoti, kaip tada buvo, o buvo tam tikra hierarchija: rajoninė spauda galėjo kritikuoti visus, išskyrus rajono partijos sekretorių ir VK pirmininką, respublikinė spauda galėjo kritikuoti visus, išskyrus aukštus partijos CK ir vyriausybės veikėjus. Juos galėjo kritikuoti tik centrinė (Maskvos) spauda. Tokios buvo nerašytos taisyklės.
Tada į kritiką buvo privaloma atsakyti redakcijai ir nurodyti, kas buvo padaryta trūkumams pašalinti. Nespausdinamus laiškus ar kritinius straipsnius redakcijos persiųsdavo atitinkamoms žinyboms, kad patikrintų ir atsakytų.


matai cia viskas tesingai ka sakai, bet kalbam apie fakta kad tu valdzios nekritikavai tu kaip jau kiti sako tiesiog skundei.ir tarnavai tai sovietinei valdziai dar ir atlygi gaudamas.

net jei kalbetume apie visokius ten prasigerusius brigadininkus kritika nera tada kai tu rasai laiksrastyje kad jis i darba tejo girtas, kritika bus tada kei tu motyvuota isaiskinsi kodel vienas ar kitas to brigadininko sprendimas buvo blogas ir kaip butu buve daryti geriau.

va pavyzdus sakykim tavo miesto valdzia isasfaltavo arba planuoja asfaltuoti kokia Baranausko gatve, ir tu rasai kritika kad reikejo/reikia pirmiau asfaltuoti Lenino gatve del tokiu ir tokiu priezasciu.

gera klritika is si esmes dalyvavimas sprendimu priemimo procese. ir gera valdzia atsizvelgia ir ivertina kritiku argumentus.
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 19:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Edzma
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:
Tėvynė yra Tėvynė, ............................................................................................. galiu bet kada gauti DB pilietybę ir kraustytis pas Cameron'ą
Kokia Tevyne ?..tu ja sutrypei ir kojas nusisluostei...tokius ant kuolo...
...na bet tavo mintis apie UK pilietybe mane pralinksmino... Laughing
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 19:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:
Digix rašo:
Arnas11 rašo:

Tavęs, kaip suprantu, tokie absurdai neerzina Surprised

tu manau nesupratai ko taves prase.
Tai ka tu rasei sovietu laikais buvo ne valdzios kirika o pagalba valdziai.
nes valdininkai turejo atsakomybe uz savo darba. ir valdininkai nebuvo valdzia jie buvo tik papratai darbuotojai.
O valdzios tu nekiritikavai ne is tolo.

Kad suprastum, reikia žinoti, kaip tada buvo, o buvo tam tikra hierarchija: rajoninė spauda galėjo kritikuoti visus, išskyrus rajono partijos sekretorių ir VK pirmininką, respublikinė spauda galėjo kritikuoti visus, išskyrus aukštus partijos CK ir vyriausybės veikėjus. Juos galėjo kritikuoti tik centrinė (Maskvos) spauda. Tokios buvo nerašytos taisyklės.
Tada į kritiką buvo privaloma atsakyti redakcijai ir nurodyti, kas buvo padaryta trūkumams pašalinti. Nespausdinamus laiškus ar kritinius straipsnius redakcijos persiųsdavo atitinkamoms žinyboms, kad patikrintų ir atsakytų.
Konkretus pavyzdys.
Tais laikais, baigę aukštąsias, gaudavo atsargos leitenanto laipsnį. Kai kuriuos pašaukdavo 2 m. tarnybai. Jų šeimos galėdavo važiuoti kartu. Dėl to iš darbo išėjusiai sutuoktinei išlikdavo darbo vieta, nenutrūkstamas darbo stažas, eilė butui, automobiliui...
Tarnaudamas armijoje, susipažinau su tokiu "dvimečiu" leitenantu. Kai baigė tarnybą ir grįžo į Vilnių, sužinojo, kad jo žmonos eilė butui gauti praėjo, ir reikia pradėti iš naujo.
Visos jo pastangos rasti tiesą Lietuvoje atsimušdavo, kaip į sieną. Paklausė manęs, ką daryti. Parašiau straipsnį apie Lietuvos valdžios savivalę ir įstatymų nepaisymą į "Krasnaja zvezda" - TSRS Gynybos ministerijos laikraštį. Straipsnio nespausdino, bet persiuntė į LKP CK su nurodymu per 30 d. ištirti ir atsakyti.
Po 2-jų savaičių nuskriaustąjį išsikvietė Vilniaus VK pirmininkas ir liepė rašyti prašymą kooperatiniam butui gauti. Ant jo užrašė rezoliuciją: "Kooperatinės statybos skyriui. Kadangi pil.---- darbovietė ---- pažeidė ----, išimties tvarka skirti 2-jų kmb butą".

P. S. Dabar Briuseliui nepasiskųsi - jeigu kas "nuskalpavo", samdyk brangius advokatus ir bylinėkis keletą metų. Neturi pinigų - tau nepasisekė...


nu tikrai . pasistumdymu del butu, del masinu del muilo ir t.t. neliko. pardavejois nieko neslepia po prekystaliu , buta gali nusipirkti kur nori ir netgi auksta pasirinkti . joikiu eiliu neber .ir net girtu brigadieriu neber ir is prasymu nusluoti kiema visi juokiasi , nes tai kaip ir paciu gyventoju reikalas . tokiems tvarkos darytojams tikrai blogai . dusioj preska ..
o idomu ar parasei apie spekulianta kuris apiplesineja tarybini zmogu pirkdamas pigiai ir parduodamas brangiai .ty spekuliuodamas sharpais?..
ir apie kaimyna vagianti is miasokombinato ir aprupinanti ta spekulianta sosiskomis ?
 Kodėl rusai vėl kariauja su rusais?
PranešimasParašytas: 2015 11 25, 19:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Edzma rašo:
Arnas11 rašo:
Tėvynė yra Tėvynė, ............................................................................................. galiu bet kada gauti DB pilietybę ir kraustytis pas Cameron'ą
Kokia Tevyne ?..tu ja sutrypei ir kojas nusisluostei...tokius ant kuolo...
...na bet tavo mintis apie UK pilietybe mane pralinksmino... Laughing

Mano motina DB pilietė nuo 1948 m. Pagal DB įstatymus galiu gauti pilietybę bet kada panorėjęs Razz

Tėvynę trypia parsidavėliai ir tie, kurių dievas yra $ ar €.
Populiarus klausimas: "Kur buvai sausio 13" Question Smile

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 900, 901, 902  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama