Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 16, 07:56. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Idėja greičio viršinimo tema...
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 58
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 04 24, 12:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
svajoklis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tas per letas / bet su sparnu.
http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/svarbu/isprotejes-parasparnininkas-jonas-prie-maisiagalos-automagistraleje-nufilmavo-karlsona-515-410829?cf=df
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 04 24, 21:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:
Digix rašo:
and 100kmh/ antra juosta niekas nevaziuoja, vaziulama ten tik max leistinu grecius ........................

Pravažiuok antra juosta 130-140km/h bent 50km kai eismas magistralėse intensyvus ir pamatysi kur, kas ir kaip važiuoja. Neužteks rankų pirštų suskaičiuot "normalius vairuotojus".

O kam cia kazka skaiciuoti, as si karta nesigincyju del to kokia juosta vaziusoti, tik sakau kad kazkokia keista pagarba taisykliu paziedejams pas mus


Citata:
O tau pavydas šikną graužia, kad tu tiek negali? Nesvarbu kokia priežastis: ar mašina netraukia, ar kurą taupai, ar iš viso bandai paskutiniais kuro lašais iki artimiausios degalinės datraukt...

na negaliu nes baudos bijau kaip ir visi noralus vairuotojais, ir siap jei daugiau vairuotoju vaziustu antra juosta normaliu greiciu gaideliai tuoj butu isgaidinti ir pasodinti i vieta.
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 04 25, 08:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:

Citata:
O tau pavydas šikną graužia, kad tu tiek negali?
...........................

na negaliu nes baudos bijau
.............................

Nu va, štai ir išaiškėjo: esi "gaidelis-bailys" Very Happy
Ir dar pavyduolis: "pats neėdu, tai ir kitam neduosiu" Very Happy

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 04 25, 10:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Digix rašo:
.. jei daugiau vairuotojų važiustų antra juosta normaliu greičiu, gaideliai tuoj būtų išgaidinti ir pasodinti į vietą.

- Tokios problemos lengvai sprendžiamos su trijų juostų magistrale.

p.s.
.. kam pas mus padaryta pakelės juosta? ar ne per brangu ją laikyti tuščią?

Question
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 04 25, 14:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vvv2 rašo:
Digix rašo:
.. jei daugiau vairuotojų važiustų antra juosta normaliu greičiu, gaideliai tuoj būtų išgaidinti ir pasodinti į vietą.

- Tokios problemos lengvai sprendžiamos su trijų juostų magistrale.

p.s.
.. kam pas mus padaryta pakelės juosta? ar ne per brangu ją laikyti tuščią?

Question

problema ispsisrestu leidus magsitrale vazineti disesniu greiciu viesiems o ne tik drasiems ir daug pinigu turintiems gaideliams.

Ir klausimas ne kaip spresti neegzistuojancias problemas, bet kodel pas mus gaidziams tokia didele pagarba ir meile rodoma, kad net atskira eismo nuosta jiems iskirta.

Gal dar isvis jiem privacius kelius pastatykim? kad kiti vairuotojai netrukdytu.
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 04 25, 16:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Digix rašo:
.. klausimas kodėl pas mus gaidžiams tokia didelė pagarba?

- Paaiškinimas
angliškai: "Shit prevent not because of fear, but because of smell".
rusiškai: "Дерьмо предотвратить не из-за страха, а из-за запаха".

Smile
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 16:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
exxon
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
per tokius susireiksminusius lopus kaip Digix ir ivyksta avarijos. nekarta teko del tokiu moliu nervus gadint, kai velkasi tuscioj autostradoj antra juosta 130km/h(duok dieve jei tiek ikabina) ir net nesiruosia trauktis - nes as jug maksimaliu greiciu vaziuoju..
netiek pinigus tokie varguoliai taupo, bet grynai is pavydo, nei pats ima nei kitam duoda.

_________________
Parašas – ne skelbimams!
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 18:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
exxon rašo:
per tokius susireiksminusius lopus kaip Digix ir ivyksta avarijos. nekarta teko del tokiu moliu nervus gadint, kai velkasi tuscioj autostradoj antra juosta 130km/h(duok dieve jei tiek ikabina) ir net nesiruosia trauktis - nes as jug maksimaliu greiciu vaziuoju..
netiek pinigus tokie varguoliai taupo, bet grynai is pavydo, nei pats ima nei kitam duoda.


Joks cis ne pavydas o tiesiog ta pati logikja kaip ir tu gaidsiu, kad antrajuosta vazuojama maksimaliu greicu ir nieku nesisuskineji
kai vaziuoju autostrada neturiu jokio norio vazineti pimyn atgal is vienos juostos i kita ir del kazkokiu mnervotu gaidziu nesiruosiuu vargintis traukdamasis jiems is kelio nei isvis ziureti i vedrodeli kas man vyksta uz nugaros.
atsisedi uzmini gazo pedala ir groziesi gamta ignoruodamas viska kas vyksta aplink.
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 18:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
exxon rašo:
per tokius susireiksminusius lopus kaip Digix ir ivyksta avarijos. nekarta teko del tokiu moliu nervus gadint, kai velkasi tuscioj autostradoj antra juosta 130km/h(duok dieve jei tiek ikabina) ir net nesiruosia trauktis - nes as jug maksimaliu greiciu vaziuoju..
netiek pinigus tokie varguoliai taupo, bet grynai is pavydo, nei pats ima nei kitam duoda.


Joks cis ne pavydas o tiesiog ta pati logikja kaip ir tu gaidsiu, kad antrajuosta vazuojama maksimaliu greicu ir nieku nesisuskineji
kai vaziuoju autostrada neturiu jokio norio vazineti pimyn atgal is vienos juostos i kita ir del kazkokiu mnervotu gaidziu nesiruosiuu vargintis traukdamasis jiems is kelio nei isvis ziureti i vedrodeli kas man vyksta uz nugaros.
atsisedi uzmini gazo pedala ir groziesi gamta ignoruodamas viska kas vyksta aplink.


Čia u Digix nesi teisus, nes yra tokia taisyklė:

125. Vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto.

Ir jokio skirtumo tu grožiesi gamta ar dar ką darai, bet sekti kelia privalai ir privalai laikytis kelių eismo taisyklių.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 18:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:


Čia u Digix nesi teisus, nes yra tokia taisyklė:

125. Vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto.

Ir jokio skirtumo tu grožiesi gamta ar dar ką darai, bet sekti kelia privalai ir privalai laikytis kelių eismo taisyklių.


nereiakia cia tos fuflo propagandos, jau esu sakes pagal taisykes vaziuoti galima kokia nori jousta. dar eismo bilietuose buvo toks klausimas ir ji buvau netesingai atsakes kad reikia vaziuoti pirma juosta.

o beje gaideliai irgi i pirma juosta nesivargina sukti lekdami ant 180. tai kokio velnio tie kurie laikosi taisykliu turei jiem nuolaidziauti?
as tiesiog nesiruosuy rodyti pagarbos gaidziams ir nesiruosiu laikytis taisykles duok durniui kelia. tada jau geriau pats busiu durnius tegul man visi kelia duoda. Laughing
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 18:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
Babajuss rašo:


Čia u Digix nesi teisus, nes yra tokia taisyklė:

125. Vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto.

Ir jokio skirtumo tu grožiesi gamta ar dar ką darai, bet sekti kelia privalai ir privalai laikytis kelių eismo taisyklių.


nereiakia cia tos fuflo propagandos, jau esu sakes pagal taisykes vaziuoti galima kokia nori jousta. dar eismo bilietuose buvo toks klausimas ir ji buvau netesingai atsakes kad reikia vaziuoti pirma juosta.

o beje gaideliai irgi i pirma juosta nesivargina sukti lekdami ant 180. tai kokio velnio tie kurie laikosi taisykliu turei jiem nuolaidziauti?
as tiesiog nesiruosuy rodyti pagarbos gaidziams ir nesiruosiu laikytis taisykles duok durniui kelia. tada jau geriau pats busiu durnius tegul man visi kelia duoda. Laughing


Man visai iki lemputės tu duosi ar neduosi kelio tu žiūrėk kad tau į dantis niekas neduotų. Beje pažeisdamas, bet kokią taisyklę ir rodydamas nepagarbą kitiems pats tampi tokiu pačiu gaideliu.

Mielas Digix čia ne jokia propoganda, o tokia pati taisyklė kaip ir kitos. Ir tavo š**as tikrai gardžiau nekvepia, kad darytum savo interpretacijas: "maždaug šita ar ana taisyklė nelogiška, dėl to jos nesilaikysiu".
Pagal tavo logika galima žudyti nes kiti žudo ir jų nepagauna.

Aš neteisinu tų, kurie viršyja greiti, bet nepateisinu to, kad reikia daryti zapodlo.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 19:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Man visai iki lemputės tu duosi ar neduosi kelio tu žiūrėk kad tau į dantis niekas neduotų. Beje pažeisdamas, bet kokią taisyklę ir rodydamas nepagarbą kitiems pats tampi tokiu pačiu gaideliu.


siap laikais davimas i dantis atgynevo dabar duodama i teisma. to tie kas duoda i dantis atsiduria belangeje.
O as ir nesigedyju buti tokiu pat gaideliu, viskas kas man rupi kad man niekas neliptu ant galvos.
As taisykliu nepaziedineju.

Citata:
Mielas Digix čia ne jokia propoganda, o tokia pati taisyklė kaip ir kitos. Ir tavo š**as tikrai gardžiau nekvepia, kad darytum savo interpretacijas: "maždaug šita ar ana taisyklė nelogiška, dėl to jos nesilaikysiu".
Pagal tavo logika galima žudyti nes kiti žudo ir jų nepagauna.


Nu baik jau baik, nera tokios taisykles nei logiskos nei nelogiskos o savo interpretacijas pasilik sau paciam.

Citata:
Aš neteisinu tų, kurie viršyja greiti, bet nepateisinu to, kad reikia daryti zapodlo.


kokie dar zapodlo? jug neuzkisu autmobilio ir avariniu situaciju nekeliu tiesiog nesitrasukiu is kelio ir tiek zinau savo teises ir jomis naudojuosi.
jei kas nors mane uzsipuola visada atsakau tuo paciu su malonumu isveldamas i betkoki konlikta kuri matau kad galiu laimeti.
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 21:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Babajau, nepamiršk vienos nerašytos taisyklės: Don’t argue with idiots. They’ll drag you down to their level then beat you with experience.

Nėra čia prasmės aiškinti kažką, kai čia šioje situacijoje veikia begalinis ego. Tokie žmonės nieko neišlošia, tik patenkina savo ego. O kai kiekvienas tenkina savo ego, bendras išlošis yra nulinis.

Beje, vienintėlis dalykas, kad čia Lietuva, tai nepasirovė ant tų, kaip rusijoj pilna mafukų, kurie ne tik į dantis duos, bet dar įrems vamzdį į smilkinį ir parodys kas viršesnis.. Laughing

P.S. Digix, o kad ten buvo kažkoks klausimas prieš kokį 20 metų tau laikantis teises, tai nėra argumentas, kad iki šiol turėtumei to laikytis. Ir man atrodo tu savo tą "teisumą" įrodynėtum metų metus begaliniuose teismų maratonuose.. O ko gero viskas baigtųsi baudomis.. Galėtų grąžinti baudos taškų sistemą.

P.P.S. Ir dar šioje vietoje prisiminiau labai gerą patarlę, kad reikia bijoti ne durnių (kelių gaidelių), bet durnių su iniciatyva (tokių kaip Digix) Smile Negi drausi jiems gyventi savo mažoje apribotoje dėžutėje su nepilnaverštiškumo kompleksu? Very Happy


Paskutinį kartą redagavo kionig, 2014 07 28, 23:27. Redaguota 1 kartą
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 23:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AudiFanas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
KET / XIV. Transporto priemonių išsidėstymas kelyje
125. Vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto


Lenkimas – vienos arba kelių važiuojančių transporto priemonių apvažiavimas įvažiuojant į priešpriešinio eismo juostą.
nezinau,kaip jus lenkiat autostradoj?


As ir vaziuoju jei laisva pirmoj juostoj. o jei apvazineju koki masina,kuri leciau vaziuoja,tai man nerupi tie gaideliai. jei dar sviesom pamirksi tai pristabdau,nes galvoju,kad mano masinai kazkas negerai ir jie nori mane ispeti mirksedami. Taip kad keliu gaideliai nei man trukdo,nei as juos labai erzinu. megsti greiti? vaziuok i kacergine,draskykis kiek tinkamas,tik speju blauzdos per skystos,nes ten jau ir smegenu biski reikia. O kaip sako tiesiai vaziuojant spausti gaza smegenu nereikia.
 Idėja greičio viršinimo tema...
PranešimasParašytas: 2014 07 28, 23:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:

Beje, vienintėlis dalykas, kad čia Lietuva, tai nepasirovė ant tų, kaip rusijoj pilna mafukų, kurie ne tik į dantis duos, bet dar įrems vamzdį į smilkinį ir parodys kas viršesnis.. Laughing

jei reikes pats nusipirksiu ginkla ir galesim daryti gatves susisaudyma. bet kaip minejau saves mindzioti niekam neleisiu.


Citata:
P.S. Digix, o kad ten buvo kažkoks klausimas prieš kokį 20 metų tau laikantis teises, tai nėra argumentas, kad iki šiol turėtumei to laikytis. Ir man atrodo tu savo tą "teisumą" įrodynėtum metų metus begaliniuose teismų maratonuose.. O ko gero viskas baigtųsi baudomis.. Galėtų grąžinti baudos taškų sistemą.

nu kolkas policija del to neprikibo jei prikibs ziuresim teisme, esu tikras kad paimesiu.

Citata:
P.P.S. Ir dar šioje vietoje prisiminiau labai gerą patarlę, kad reikia bijoti ne durnių (kelių gaidelių), bet durnių su iniciatyva (tokių kaip Digix) Smile Negi drausi jiems gyventi savo mažoje apribotoje dėžutėje? Very Happy


manau kad tu cia pats durnizmu prirasei Laughing
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama